Hugh Grant nie jest już seksownym amantem! "Wieczny chłopiec" postarzał się, ale też lekko zaniedbał...

Hugh Grant pracuje obecnie nad nowym filmem. Fotoreporterzy przyłapali go ostatnio na planie filmowym, a my nie możemy uwierzyć własnym oczom! Wieczny chłopiec się postarzał! Nie jest już niestety tym przystojnym amantem, jakiego pamiętamy z takich produkcji jak "Notting Hill", "Dziennik Bridget Jones" czy też "Cztery wesela i pogrzeb". Zobacz, jak się zmieniał przez te wszystkie lata!
Hugh Grant. Hugh Grant. Bulls

Hugh Grant

Hugh Grant, jeden z największych amantów współczesnego kina, urodził się 9 września 1960 roku w Londynie, w dzielnicy Hammersmith.

 

Hugh GrantBulls

Zanim stał się ulubieńcem kobiet  i bohaterem słynnych komedii romantycznych lat 90., postanowił zadbać o solidne wykształcenie. Jednak już jako student literatury na Uniwersytecie w Oksfordzie związał się z uczelnianym kółkiem dramatycznym. Po raz pierwszy wystąpił przed kamerami w 1982 roku w filmie "Uprzywilejowany", ale na prawdziwy sukces przyszło mu poczekać jeszcze kilka lat. Dopiero rola młodego człowieka, zmierzającego się z własnym homoseksualizmem, jaką stworzył w filmie "Maurycy" Jamesa Ivory w 1987, przyniosła Grantowi sławę i otworzyła drzwi do prawdziwej kariery.

Hugh Grant, Elizabeth Hurley, Gene HackmanEast News

Jego pozycję, także w Hollywood, ugruntowała niezapomniana do dziś komedia Mike'a Newella "Cztery wesela i pogrzeb", w której wystąpił u boku ślicznej Amerykanki Andie MacDowell. Tą rolą, nieśmiałego i lekko roztargnionego mężczyzny o wyglądzie i uroku chłopca, który okazał się być niezwykle pociągający dla kobiet, zdobył uwielbienie płci przeciwnej.

W młodości Grant był czynnym sportowcem, uwielbiał krykieta i piłkę nożną. Teraz ma zdecydowanie mniej wymagające wysiłku fizycznego hobby: uprawia golf, a także jest wielkim miłośnikiem i kolekcjonerem sztuki.

Hugh Grant, James Wilby, 1987.East News

Hugh Grant Hugh Grant CAMERA PRESS/DAVID LONG/David Long

Hugh Grant

Nieudacznik i roztargniony filmowy chłopiec wierzył w romantyczną miłość na całe życie. A jak było w życiu prywatny? Grantowi nie trudno było zdobywać kolejne piękności. Przypisywano mu niezliczone romanse, a brukowce łączyły go z wieloma kobietami ze świata show-biznesu.

Hugh GrantBulls

Na dłużej związał się z popularną aktorką i producentką, Elizabeth Hurley. Para przez wiele lat tworzyła udane małżeństwo.

(C)ALPHA/BULLS/

Również przez wiele lat aktor związany był z córką miliardera Jemimą Goldsmith:

Bulls

Jemima Goldsmith i Hugh GrantBulls

Na liście jego podbojów miłosnych znajdziemy także Carolinę Stanbury, Samantę Morton, Helenę Bonham Carter oraz (podobno) Sandrę Bullock!

Hugh Grant, Sandra Bullock.East News

Dziś aktor ma dwuletnią córkę Tabithę Xiao Xi, a ostatnio urodził mu się synek - Felix Chang. Matką dzieci jest obecna partnerka Granta - Tinglan Hong.

Tinglan HongBulls

Hugh Grant, Tinglan HongBulls

Hugh Grant Hugh Grant BullsPix

Bad Boy Grant

Hugh Grant nie zawsze był ulubieńcem mediów. U początków swej kariery był na językach wszystkich za sprawą bardzo wstydliwego incydentu. Został bowiem przyłapany z prostytutką. Para uprawiała seks w samochodzie aktora. Pech chciał, że przejeżdżał akurat obok nich patrol policji. Aktor został skazany na 1180 dolarów grzywny i nadzór sądowy. Jednak nawet ten incydent nie przełamał jego wizerunku beztroskiego chłopca. A na policyjnym zdjęciu ma delikatne, młodzieńcze rysy.

Jakież było nasze zdziwienie, gdy obejrzeliśmy jego aktualne fotografie!

Hugh Grant Hugh Grant EXPRESS PICTURES/Sharjo

Hugh Grant

Siwizna? Kurze łapki? Czasu nie da się oszukać, "wieczny chłopiec" dojrzał w ekspresowym tempie. Całe szczęście, że aktor starzeje się z klasą i nie próbuje eksperymentować z chirurgią plastyczną.

?BAUER-GRIFFIN.COM FOR USA SALES: Contact Randy Bauer (310) 910-1113 bauergriffinsales@gmail.com FOR UK SALES: Contact Caroline 44 207 431 1598 MUST BYLINE: EROTEME.CO.UK Hugh Grant and Jemima Khan leave Gwyneth Paltrow's 40th birthday party at The River Caf? in London. They both left in the same vehicle. Picture shows: Hugh Grant NON-EXCLUSIVE October 04, 2012 Job: 121004UU1 London, UK www.bauergriffin.com www.bauergriffinonline.comBULLS/NCODE

Hugh Grant Hugh Grant ?BULLS/Paul Treadway / Matrixpictures.co.uk

Hugh Grant

Jednak patrząc na niego można odnieść wrażenie, że gwiazdor stroni nawet od fryzjera!

Hugh Grant, Rally hosted by the Hacked Off campaing and the Coordinating Committee for Media Refom (CCMR), To make sure politicians and the media are reminded of the public support for reform in the wake of the Leveson Inquiry.Central Hall, Westminster, London. 17/05/2012CAMERA PRESS/BOAZ TEITELBAUM/Boaz Teitelbaum

I zdecydowanie widać, że nowe hobby nie pomaga w utrzymaniu doskonałej sylwetki.

Hugh Grant.Bulls

Hugh Grant Hugh Grant ?BULLS/Curtis Means/ACE Pictures

Hugh Grant

Być może aktor tak przyzwyczaił się do niesłabnącego powodzenia, że zlekceważył pielęgnację urody nawet w minimalnym zakresie?

Hugh GrantBulls

Hugh GrantBulls

Hugh Grant Hugh Grant Fot. ANDREW WINNING Reuters

Hugh Grant

Trzeba przyznać, że parę zmarszczek dodało Grantowi uroku. Szkoda jednak, że nie dba o siebie tak jak w 2007 roku. Pięć lat temu wyglądał bardzo przystojnie w filmie "Prosto w serce". A w jakiej wersji aktor Wam się bardziej podoba: jako dojrzały mężczyzna czy może jako młodzik? Zobaczcie, jak prezentował się przed laty!

Hugh Grant i Andie MacDowell. Hugh Grant i Andie MacDowell. Bulls

Hugh Grant

Filmem, który przyniósł mu międzynarodową popularność była komedia "Cztery wesela i pogrzeb" z 1994 roku. Wystąpił wtedy u boku Andie MacDowell.

Hugh Grant Hugh Grant Screen

Hugh Grant

Film "Cztery wesela i pogrzeb" okazał się kasowym hitem, dzięki któremu aktora poznał cały świat.

Hugh Grant Hugh Grant Screen

Hugh Grant

"Notting Hill" z 1999 roku umocnił pozycję aktora. Zagrał wtedy u boku Julii Roberts.

 

Hugh GrantScreen

 

Hugh Grant Hugh Grant AP/LAURENT REBOURS

Hugh Grant

W filmie "Mickey Niebieskie Oko" z 1999 roku zagrał uroczego pracownika domu aukcyjnego zakochanego w córce członka mafii.

Hugh Grant Hugh Grant Screen "Dziennik Bridget Jones"

Hugh Grant

"Dziennik Bridget Jones" to film, w którym Grant zagrał nieprzyzwoicie seksownego Daniela Cleavera. Naszym zdaniem aktor jest stworzony do tej roli!

Hugh Grant Hugh Grant Screen "Był sobie chłopiec"

Hugh Grant

W filmie "Był sobie chłopiec" mogliśmy go obserwować w roli zamkniętego egoistycznego faceta, który odkrywa swoją wrażliwą stronę, gdy poznaje pewnego małego chłopca, z którym wkrótce połączy go niezwykła więź.

Hugh Grant Hugh Grant Screen "Love actually"

Hugh Grant

"To właśnie miłość" opowiada kilka, zgrabnie się ze sobą przeplatających, historii. Bohaterem jednej z nich jest nieśmiały polityk, zakochany w swojej służącej. W postać przystojnego premiera Hugh Grant wcielił się w 2003 roku.