Samantha z "Seksu w wielkim mieście" ma prawie 60 lat. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda Kim Cattrall!

Aktorka znana głównie z roli Samanthy w "Seksie w wielkim mieście" ma już 57 lat. Podobnie jak jej bohaterka jest silną kobietą, która wie czego chce od życia i twardo stąpa po ziemi. Występując w kultowym serialu od 1998 roku obserwowaliśmy jak się zmieniała i starzała. Ale czy teraz wygląda na swój wiek? Sami oceńcie!
Kim Cattrall w Seks w wielkim mieście Kim Cattrall w Seks w wielkim mieście Screen z Twitter.com

Sex w wielkim mieście

Kim Cattrall występowała w kultowym serialu, który emitowano od 1998 do 2004 roku. Potem wcieliła się w rolę Samanthy Jones jeszcze dwukrotnie przy filmowej ekranizacji. Idealnie pasowała do swojej bohaterki - najstarszej, najbardziej doświadczonej i najodważniejszej z całego "gangu". Kim słynie z tego, że osiąga w życiu założone cele, mówi głośno, co myśli, a doświadczeń seksualnych ma bez liku. I oczywiście nie chce mieć dzieci.

Nie będę miała dzieci - powiedziała. - Chyba, że byłby to element jakiegoś eksperymentu naukowego.

Kim Cattrallfot. mat. prasowe HP

seks w wielkim mieścieBohaterki ''Seksu w wielkim mieście''.

Kim Cattrall Kim Cattrall AP Photo/Peter Kramer

Kim Cattrall

Jakiś czas temu Kim wyznała, że coraz trudniej jest jej utrzymać zgrabną sylwetkę i jej ciało nie jest już takie same jak w czasach, gdy na ekrany wchodziły pierwsze odcinki "Seksu w wielkim mieście".

Przez całe życie wciąż byłam na dietach, ponieważ mam niesamowity wręcz apetyt. Dziś jest mi trudniej utrzymać linię. Jedna część mnie nie chce iść na dietę, chce jeść dobre rzeczy, ale druga wciąż każe mi każdego ranka ćwiczyć - wyznała aktorka.

Kim CattrallAgencja Gazeta

 Kim Cattrall to serialowa Samantha. Najstarsza z bohaterek i najbardziej kontrowersyjna... Kim Cattrall to serialowa Samantha. Najstarsza z bohaterek i najbardziej kontrowersyjna... Kim Cattrall/J. Bailey / PR Photos

Inteligencja seksualna

Na bazie swoich doświadczeń Kim wydała książkę "Satysfakcja: kobiecy orgazm", która okazała się bestsellerem. Zgłębiając dalej swoją seksualność wydała kolejną pozycję "Inteligencja seksualna". Kim, wraz z grupą pisarzy i filmowców, podróżowała do historycznych miejsc, w których bardzo otwarcie przejawia się lub przejawiała kiedyś ludzka seksualność - od pompejskich ulic i ich ekspozycji erotycznej sztuki, poprzez Secret Muzeum w Neapolu, po falujące wzgórza Dorset z ich sławnym, skalistym fallusem.

Kim CattrallAP

Wynikiem ich podróży jest rzetelne, ale jednocześnie zabawne spojrzenie na mistyczną logikę seksualnego pożądania. Otwarty i odważny tekst jest uzupełniony świetnymi rysunkami i fotografiami dzieł sztuki.

Kim Cattrallfot. Agencja Gazeta

Kim Cattrall Kim Cattrall AP/David Goldman

Latka lecą

Na premierze filmu "Seks w wielkim mieście" wszystkie bohaterki wyglądały bardzo ładnie, ale widać było, że czas nie stoi w miejscu. W Hollywood jest tendencja do ukrywania oznak starzenia. Kim podchodzi do tego w bardzo rozsądny sposób:

Jeśli nic nie robisz ze swoim wyglądem, mówią, że wyglądasz jak wiedźma. Jeśli uciekasz się do operacji plastycznych, od razu piszą o tobie, że jesteś ich ofiarą. Pytam, gdzie tu jest miejsce na to, by starzeć się z godnością? Nie jestem Barbie, nie zostałam zrobiona przez "Mattel", jestem w krwi i kości. Nie zamierzam zamieniać się w Jokera z "Batmana", aby zdobyć pracę - mówi Kim.

OCT 17, 2009 - NEW YORK (USA) -  Actress KIM CATTRALL and singer and actress MILEY CYRUS on the set of Sex And The City 2.    Photo: Insight Celebrity/Celebrity PressINSIGHT CELEBRITY/Insight Celebrity / Celebrity Press

Tak wyglądała Kim 3 lata temu. W jednym z wywiadów z tamtego czasu przyznała:

Jestem dumna, że wyglądam na swój wiek i absolutnie nie chcę wyglądać na 20, 30 lat. Jestem zbyt przerażona operacjami, żeby diametralnie zmieniać swój wygląd, więc zdecydowałam się tylko na lekkie ulepszenia. Mam głęboką zmarszczkę między brwiami, więc używam botoksu, by się jej pozbyć. To w zasadzie tyle.
Kim Cattrall Kim Cattrall JOEL RYAN/INVISION/AP/Joel Ryan

Kim Cattrall teraz

Kilka dni temu aktorka pojawiła się na rozdaniu nagród Olivier w Royal Opera House w Londynie. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie! Możliwe, że stosuje gdzieniegdzie botoks, ale jej twarz wygląda naturalnie.

Kim Cattrall  at the Olivier Awards 2013 at the Royal opera House in London on Sunday, April 28th, 2013. (Photo by Joel Ryan/Invision/AP)JOEL RYAN/INVISION/AP/Joel Ryan

Podoba nam się podejście Kim do zbytniej ingerencji chirurgów w procesy starzenia.

Boję się operacji plastycznych, bo nie chcę pewnego dnia spojrzeć w lustro i nie rozpoznać osoby, którą tam ujrzę. Nie chcę, żeby na imprezie z której już pójdę, ludzie odwrócili się i pytali "Co jej się stało?" - mówi Kim.
Kim Cattrall Kim Cattrall JOEL RYAN/INVISION/AP/Joel Ryan

Kim Cattrall

Mimo że po "Seksie w wielkim mieście" kariera Kim trochę przygasła, to aktorka wciąż obecna jest na salonach i na pewno nie da o sobie zapomnieć. Co jakiś czas bierze udział w różnych projektach, także teatralnych. Jako, że Kim jest Brytyjką, wychowała się w Kanadzie, a na co dzień mieszka w Nowym Jorku, bardzo lubi wracać do ojczyzny. Szczególnie jeśli zaprasza się ją tam w celach zawodowych.

Luke Treadaway, winner of Best Actor Award for The Curious Incident of the Dog in the Night-time and Kim Cattrall  in the press room at the Olivier Awards 2013 at the Royal opera House in London on Sunday, April 28th, 2013. (Photo by Joel Ryan/Invision/AP)JOEL RYAN/INVISION/AP/Joel Ryan

Kim Cattrall Kim Cattrall JOEL RYAN/INVISION/AP/Joel Ryan

Kim Cattrall

Kim ma 57 lat i wygląda świetnie! Odważna, przebojowa oraz znająca dobrze swoje zalety i słabości nie boi się życia. Nie szuka mężczyzny, ale gdyby się taki trafił musiałby zaimponować jej inteligencją, humorem i sposobem bycia, podobnym do jej. Aktorka wydaje się być osobą, która wie czego chce i przede wszystkim, potrafi żartować sobie z siebie i swojego wieku.