Uprawiała seks z chłopakiem i... prawie go udusiła! Nie zgadniecie, ile waży jej biust!

27-letnia Claire Smedley jest właścicielką największego biustu w Wielkiej Brytanii. Każda jej pierś waży ponad 15 kilogramów! Jak się okazuje, monstrualny biust to nie tylko utrapienie przy wykonywaniu codziennych czynności, ale także śmiertelne zagrożenie dla innych osób.
Claire Smedley Claire Smedley JOHN ROBERTSON / BARCROFT MEDIA/John Robertson / Barcroft Media

Wpadła w przerażenie

Claire Smedley byłą przerażona, gdy w trakcie seksu ze swoim byłym chłopakiem Stevenem stwierdziła, że znajdujący się pod jej piersiami kochanek nie oddycha!

Zaczęłam panikować i już chciałam zadzwonić pod 999, kiedy na szczęście się ocknął. Kręciło mu się w głowie i wyglądał, jakby był na niezłym haju. Potem zakaszlał i usiadł. Ogromnie mi ulżyło - opowiadała.
Claire Smedley Claire Smedley JOHN ROBERTSON / BARCROFT MEDIA/John Robertson / Barcroft Media

Źle odebrała jego sygnały

Steven usiłował dać znać ukochanej, że dzieje się coś niedobrego, jednak był przygnieciony dwiema ogromnymi piersiami, z których każda ważyła tyle, co kamień, więc nie było to łatwe.

Próbowałem ją szturchać w ramię, żeby przestała i zeszła ze mnie, ale myślę, że źle odebrała moje sygnały - tłumaczył.
piersi piersi JOHN ROBERTSON / BARCROFT MEDIA/John Robertson / Barcroft Media

Claire Smedley i Chris Willgoose

Po tym wydarzeniu Steven już nie był taki sam. Stracił ochotę na seks i ostatecznie rozstał się z Claire. Właścicielka największych piersi w Wielkiej Brytanii jednak nie rozpacza. Związała się Chrisem Wilgoosem i postanowiła zrobić karierę jako modelka. Nie da się ukryć, że ma warunki!

*** EXCLUSIVE - NO ONLINE USAGE UNTIL 0:01 FRIDAY APRIL 12*** DERBYSHIRE, UNITED KINGDOM - UNDATED: Claire Smedley with her partner, Chris Willgoose pose in West Hallam in Derbyshire, England. BUSTY Claire Smedley is blessed with the biggest breasts in Britain - but she is terrified they'll kill her relationship. The 30-year-old mum of three, from Derby, nearly killed her ex boyfriend when she smothered him with her 40 LL bust. Now her boobs weigh a staggering 2.5 stone each after growing to 40MMM - and she's worried she could injure new boyfriend Chris Willgoose, 30. PHOTOGRAPH BY John Robertson / Barcroft Media UK Office, London. T +44 845 370 2233 W www.barcroftmedia.com USA Office, New York City. T +1 212 796 2458 W www.barcroftusa.com Indian Office, Delhi. T +91 11 4053 2429 W www.barcroftindia.com PHOTOGRAPH BY John Robertson / Barcroft Media UK Office, London. T +44 845 370 2233 W www.barcroftmedia.com USA Office, New York City. T +1 212 796 2458 W www.barcroftusa.com Indian Office, Delhi. T +91 11 4053 2429 W www.barcroftindia.comJOHN ROBERTSON / BARCROFT MEDIA/John Robertson / Barcroft Media

Claire Smedley Claire Smedley JOHN ROBERTSON / BARCROFT MEDIA/John Robertson / Barcroft Media

Ludzie chcą dotknąć jej biustu

Jak sama przyznaje, największy kłopot ma na ulicy lub w supermarkecie, ponieważ jej ogromne piersi wzbudzają wielkie zainteresowanie.

Ludzie myślą, że one są własnością publiczną - skarży się Claire. - Podchodzą i pytają, czy mogą ich dotknąć.

Claire Smedley

Zapraszamy do oglądania pozostałej części galerii. Te piersi zapierają dech w... piersiach!

Claire Smedley

.

Claire Smedley

.

Claire Smedley

.

Claire Smedley

.

Claire Smedley

.

Claire Smedley

.

Claire Smedley

.

Claire Smedley

.

Claire Smedley

.

Claire Smedley

.