Seks oralny w aucie, sikanie na ulicy, pobicia - za co gwiazdy trafiają za kratki

Te zdjęcia na pewno nie zdobią rodzinnych albumów gwiazd. Powstały podczas aresztowania.
Bobby Brown Bobby Brown Bulls

Bobby Brown

Były mąż Whitney Houston ma bardzo bogatą kartotekę. Jego problemem są alkohol i narkotyki i wsiadanie po ich spożyciu za kółko. Po raz pierwszy został aresztowany w listopadzie 2002 roku za prowadzenie pod wpływem alkoholu.  Ale nie uczył się na błędach. Ponownie trafił do aresztu w sierpniu 2003 roku. To jednak nie koniec...

Bobby BrownBulls

Za kratkami wylądował także w lutym i w czerwcu 2004 roku (tym razem z posiadanie marihuany). "Pechowy" był dla niego także październik 2006 roku...

Ostatni raz trafił do aresztu rok temu. Policja zatrzymała go za rozmowę przez telefon w trakcie jazdy. Miał 0,8 promila alkoholu. Dwie godziny później wyszedł z aresztu za kaucją 5000 dolarów.

Bobby BrownBulls

Naomi Campbell Naomi Campbell Bulls

Naomi Campbell

O tym zdjęciu znana modelka pewnie chciałaby zapomnieć. Do aresztu trafiła 30 marca 2006 roku. Została oskarżona o uderzenie sprzątaczki telefonem komórkowym.

Ponownie do aresztu trafiła 5 lat temu za... oplucie policjanta. Tym razem Naomi zaatakowała funkcjonariusza na londyńskim lotnisku Heathrow. Zdenerwowały ją zatory na nowo otwartym terminalu. Frustrację wyładowała na policjancie: zarzuciła go potokiem niecenzuralnych słów a następnie opluła.

Jimi Hendrix Jimi Hendrix Bulls

Jimi Hendrix

Ta ikona muzyki została aresztowana na lotnisku w Toronto w 1969 roku. W jego bagażu znaleziono heroinę i haszysz. Muzyk został zwolniony po zapłaceniu 10 tysięcy dolarów kaucji. Zarzekał się, że zawsze stronił od twardych narkotyków.

Hugh Grant Hugh Grant Bulls

Hugh Grant

O tym wydarzeniu aktor z pewnością wolałby zapomnieć. W 1995 roku został przyłapany w swoim samochodzie na seksie oralnym z prostytutką. Aktor przyznał się do winy. Sędzia orzekł grzywnę i dwuletni nadzór sądowy.

Hugh GrantBulls

Eminem Eminem Bulls

Eminem

Eminem do aresztu trafił w maju 2000 roku po tym, jak pobił mężczyznę w nocnym klubie. Mężczyzna podobno całował się z żoną rapera.

Keanu Reeves Keanu Reeves Bulls

Keanu Reeves

Wylądowania na dołku nie ustrzegł się także ten znany aktor. W 1993 roku prowadził samochód po pijanemu.

David Bowie David Bowie Bulls

David Bowie

Muzyka zatrzymano w Nowym Jorku w 1976 roku po koncercie. Zarzucono mu narkotyzowanie się. Ostatecznie jednak zarzuty zostały wycofane.

David BowieBulls

Ozzy Osbourne Ozzy Osbourne Bulls

Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne - lider legendarnej grupy Black Sabbath - w1982 roku został aresztowany za sikanie w miejscu publicznym. Ale to nie wszystko. Siedem lat później zatrzymano go za wszczęcie awantury po pijanemu i próbę morderstwa żony.

Michael Jackson Michael Jackson Bulls

Michael Jackson

Michael Jackson został aresztowany i sfotografowany w 2003 roku po tym, gdy został oskarżony o molestowanie seksualne dzieci. Wyszedł po wpłaceniu 3 milionów dolarów kaucji.

O.J. Simpson O.J. Simpson Bulls

O.J. Simpson

W 1994 roku Simpson został oskarżony o zamordowanie byłej żony Nicole i jej przyjaciela, Ronalda Goldmana. Rok później został uniewinniony. Ale to nie jedyna policyjna fotka, której się dorobił tan gwiazdor amerykańskiego futbolu.

O.J. SimpsonBulls

W 2007 roku został aresztowany Las Vegas pod zarzutem udziału we włamaniu i rabunku, dokonanym przy użyciu broni. Miał tego dokonać w jednym z tamtejszych hoteli.

 

Mick Jagger Mick Jagger Bulls

Mick Jagger

Wokalista Stonesów został aresztowany w 1967 za posiadanie narkotyków. Trafił tam razem ze swoim gitarzystą, w którego domu odbywało się narkotyczne przyjęcie.

Mick JaggerBulls

Linsay Lohan Linsay Lohan Bulls

Linsay Lohan

Aresztowania tej aktorki trudno zliczyć, a informacje, że zatrzymuje ją policja już na nikim nie robią wrażenia. Ze zdjęć policyjnych można już stworzyć własny mini-album.

W ciągu ostatnich 6 lat do  aresztu trafiała głównie za prowadzenie po alkoholu. Policjanci złapali ją także na posiadaniu kokainy. Aktorka ma na swoim koncie także potrącenie przechodnia i ucieczkę z miejsca wypadku, a kilka miesięcy temu wdała się w bójkę w barze. Była pijana i pod wpływem kokainy... Linsay została skazana także za przywłaszczenie naszyjnika ze sklepu jubilerskiego w Kalifornii.
W sumie Lohan spędziła 250 dni na odwyku, 35 w zamknięciu domowym, 67 dni na pracy społecznej, 19 dni w sądzie i aż sześć razy usłyszała wyrok: "więzienie".

Lindsay LohanBulls

Linsay LohanBulls

Lindsay LohanBulls

Paris Hilton Paris Hilton Bulls

Paris Hilton

Dziedziczka hotelowego imperium także ma bujną kartotekę policyjną. Trzy lata temu do aresztu trafiła za posiadanie kokainy. Do rutynowej kontroli zatrzymano auto którym podróżowała z ówczesnym chłopakiem. Ale na koncie miała już inne wybryki.

Paris HiltonBulls

 

W 2006 roku została zatrzymana za jazdę po pijanemu - zawieszono jej za to prawo jazdy. Rok później znów została zatrzymana - tym razem okazało się, że prowadziła samochód bez uprawnień.
Mike Tyson Mike Tyson Bulls

Mike Tyson

Ten były mistrz świata w boksie z pewnością nigdy nie był grzecznym chłopcem. Konflikty z prawem miał już jako nastolatek i nikt chyba nie doliczył się ile razy trafiał do aresztu. Jego problemem są alkohol, narkotyki i agresja.

Mike TysonBulls

W 2003 za kratki trafił za udział w bójce. Cztery lata później za posiadanie kokainy i prowadzenie pod wpływem alkoholu. A w 2009 roku wdał się na lotnisku w Los Angeles w przepychankę z paparazzi. Fotograf został ranny w głowę.

Mike TysonBulls

Nicole Richie Nicole Richie Bulls

Nicole Richie

Nicole Richie - córka znanego piosenkarza - Lionela Rchie oraz przyjaciółka Paris Hilton też nie jest wzorem cnót. W 2003 roku Richie aresztowano za posiadanie narkotyków (heroiny) i jazdę samochodem z nieważnym prawem jazdy. Trzy lata później została zatrzymana przez patrol policji - jak się okazało była pijana. W 2011 roku policja zatrzymała ją za jazdę pod prąd. Nicole była pod wpływem marihuany i Vicodinu.

Nicole RichieBulls

Robert Downey Junior Robert Downey Junior Bulls

Robert Downey Junior

W 1996 roku został aresztowany po raz pierwszy - prowadził samochód po pijanemu, miał kokainę, heroinę i broń bez pozwolenia. Był poddany trzyletniej próbie jednak znów popadł w konflikt z prawem. Został skazany na 6 miesięcy więzienia.

Robert Downey JuniorBulls

W 2000 roku znów został aresztowany - miał przy sobie kokainę. Rok później znowu został zatrzymany pod wpływem narkotyków.

Robert Downey JuniorBulls

Mel Gibson Mel Gibson Bulls

Mel Gibson

Dwoma policyjnymi fotkami może pochwalić się także ten znany aktor. W 2006 roku Gibsona zatrzymała policja, gdy prowadził auto po pijanemu. O aktorze zrobiło się jednak głośno po tym jak upubliczniono, że w trakcie zatrzymania zaatakował policjantów tyradą pełną antysemickich i obraźliwych uwag.

Mel GibsonBulls

Do aresztu trafił też 3 lata temu za pobicie swojej partnerki Oksany Grigorievy. Gibson nie tylko groził, że spali jej dom, ale także ją bił i to nawet wtedy, gdy trzymała kilkumiesięczną córeczkę Lucię na ręku. Aktor został skazany na 16 godzin prac społecznych, 52 tygodnie i dostał trzyletni dozór sądowy.