Poznajecie tego aktora? Drastycznie zmienił swój wygląd!

Ten znany brytyjski aktor już kilkukrotnie poddawał się drastycznym zmianom swojego wyglądu. W ciągu kilku tygodni potrafi zmienić się nie do poznania. Dla roli w filmie potrafi schudnąć lub przybrać na wadze nawet 30 kg w bardzo krótkim czasie. Kim jest ten aktor?
Christian Bale Christian Bale Bulls

Kolejna zmiana

Ten znany aktor nie kończy ze zmianami swojego wyglądu. Kilka dni temu został przyłapany przez paparazzi na planie nowego filmu w reżyserii Davida O. Russella. Wygląda zupełnie inaczej niż kilka miesięcy temu. Dzięki charakteryzacji jest dużo starszy. I oczywiście trochę przytył dla roli. W styczniu obchodził 39. urodziny.

Christian Bale Christian Bale Bulls

Brzuch częścią charakteryzacji?

Na zdjęciach aktor prezentuje się w dłuższych, przetłuszczonych włosach. Poniżej widzimy dość zaokrąglony brzuszek, który rzuca się w oczy. Chociaż wyraźnie widać, że aktor trochę przytył, to mamy podejrzenia, że brzuch może być jednak dziełem charakteryzatorów.

Christian BaleBulls

Christian Bale Christian Bale bulls

Laureat Oscara

Aktor ma na koncie wiele znaczących ról filmowych. W swojej karierze dostał za nie sporo nagród. Najważniejszą odebrał w 2010 roku - Oscara za drugoplanową rolę męską w filmie "Fighter". Macie już podejrzenia, kim jest ta postać?

Christian Bale Christian Bale EastNews

Christian Bale

To oczywiście Christian Bale. Aktor znany jest głównie z roli superbohatera - Bale wcielił się już trzy razy w rolę Batmana - w filmach "Batman: Początek", "Mroczny Rycerz" i "Mroczny Rycerz Powstaje".

This undated film image released by Warner Bros. Pictures shows Christian Bale as Batman in a scene from the action thriller "The Dark Knight Rises." A gunman in a gas mask barged into a crowded Denver-area theater during a midnight premiere of the Batman movie on Friday, July 20, 2012, hurled a gas canister and then opened fire, killing 12 people and injuring at least 50 others in one of the deadliest mass shootings in recent U.S. history. (AP Photo/Warner Bros. Pictures, Ron Phillips)Fot. Ron Phillips AP

Christian Bale Christian Bale screen YouTube

Christian Bale

Christian Bale do roli w filmie "Mechanik" schudł aż do 55 kg! Po tym szybko przytył do roli Batmana - ważył wtedy 82 kg. Po tym zrzucił 14 kg do roli w filmie "Fighter" (2010). I znowu musiał przytyć, bo w 2011 roku wrócił na plan kolejnej części przygód Batmana.

Christian Balescren YouTube

Christian Bale, Sibi Christian Bale, Sibi Fot. MARIO ANZUONI REUTERS

Życie prywatne

Aktor jest szczęśliwym ojcem i mężem. W 2000 roku poślubił Sandrę "Sibi" Blažić. W 2005 roku urodziła im się córeczka Emmaline.

Więcej o:
Komentarze (5)
Poznajecie tego aktora? Drastycznie zmienił swój wygląd!
Zaloguj się
 • polipoler

  Oceniono 13 razy 9

  to jest sztur

 • mordoklej

  Oceniono 4 razy 4

  Bruce Wayne

 • potyrala1959

  Oceniono 3 razy -1

  Gwiazdy tak mają.
  http://empiro.blox.pl/2011/09/Gwiazda-gwiazdy-gwiezdzie.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX