Prezenterka pokazała sutek. Jej mąż skomentował: Moja żona prawie nie ma cycków. I jest cycekgate!

Cycekgate?
Paulina Drażba Paulina Drażba

Paulina Drażba

28-letnia Paulina Drażba na rozdaniu Telekamer 2013 pojawiła się w żakiecie, pod którym nie tylko nie miała bluzki, lecz także biustonosza. Na jednym ze zdjęć widać jej sutek. "Super Express" umieścił wtedy zdjęcie z podpisem "Największy talent prezenterki". Tytuł ten oburzył męża Drażby, 43-letniego restauratora, Jerzego Kamińskiego, który nawiązał do tytułu tabloidu i zażartował:

Największym talentem mojej żony są, uwaga... cycki. A przecież wszyscy wiedzą, że ona prawie nie ma cycków:-) - napisał na Facebooku.

Wpis już zniknął, ponieważ Kamiński uznał, że nie będzie się zniżał do poziomu tabloidu. Skontaktowaliśmy się z mężem Pauliny i jako jedyni mamy jego komentarz do cycekgate.

To, co napisałem było wyrazem oburzenia na tytuł, jaki pojawił się w "SE". Miałem na myśli, że moja żona ma setki innych talentów. Paulina była obok mnie, gdy to pisałem. Oboje mieliśmy wtedy bardzo dobrą zabawę. Od półtora roku jesteśmy nudnym, zgodnym małżeństwem, a w związku od 8 lat i codziennie śmiejemy się ze swoich przywar. Jestem ostatnią osobą, która chciałaby zaszkodzić mojej żonie. Kocham ją całą - powiedział w rozmowie z nami Jerzy Kamiński.

Paulina Drażba

Paulina Drażba

Wpis zdążyła jednak skomentować rzeczniczka Partii Kobiet, Elżbieta Juszczak:

Współczuję tej pani, że ma takiego męża. Wydaje mi się, że ten facet sam ma ogromnie dużo kompleksów i jest niedowartościowany. Nie dorósł do tego, żeby w ogóle mieć żonę albo partnerkę, skoro używa takich słów. Zachował się tak, jak potrafił. Tym, co powiedział, chce zwrócić na siebie uwagę, a zniżanie się do jego poziomu jest po prostu żenujące -  powiedziała w rozmowie z SE.pl.

Cóż, może przedstawicielka Partii Kobiet jest tak zapatrzona w swoją pracę i wszędzie widzi mężczyzn, którzy dyskredytują kobiety. Ale czy nie przyszło jej do głowy, że wpis mógł być żartem, a Paulina Drażba po prostu o wszystkim wiedziała?

Paulina Drażba

Paulina Drażba Paulina Drażba

Paulina Drażba

Paulina Drażba

Więcej o: