Zaskakujący ranking francuskiej gazety. Seksowna prezes Warty Poznań pokonała Sarę Carbonero! W czym jest od niej lepsza?

Francuski magazyn o piłce nożnej "So Foot" opublikował ranking najbardziej wpływowych kobiet futbolu. W zestawieniu znalazła się także Polka! To Izabela Łukomska- Pyżalska, prezes pierwszoligowego klubu Warta Poznań.
Okładka magazyny Okładka magazyny "So Foot" So Foot

So Foot

Izabela Łukomska- Pyżalska znalazła się na siódmym miejscu w rankingu i tym samym pokonała między innymi Sarę Carbonero, dziennikarkę sportową i dziewczynę  Ikera Caillasa, bramkarza hiszpańskiego klubu Real Madrid.

Pokaz Paprocki Brzozowski, Och Teatr, 18.12.2012, fot. WBF/Eryk SchmitWBF

Izabella Łukomska-Pyżalska Izabella Łukomska-Pyżalska Fot. Piotr Skórnicki / Agencja Wyborcza.pl

Izabela Łukomska- Pyżalska

Dziennikarze docenili seksowną panią prezes nie tylko za jej osiągnięcia, lecz także za wygląd. Niemniej uzasadnienie, które podała gazeta, jest dość oryginalne....

Ma ona wszelkie warunki, by nie sypiać we własnym łóżku. W swoim kraju jest legendą. Jest prezesem drugoligowego klubu Warta Poznań [w Polsce to pierwsza liga - przyp. red.] i ma plastikowy styl, dzięki czemu występuje w wielu reklamach i przyciąga uwagę. Działa on zatem na jej korzyść. Za dwoma piersiami kryje się businesswomen - czytamy tłumaczenie fragmentu tekstu "So Foot" na Poznan.sport.pl.

Izabela Łukomska-Pyżalska.Kapif

Kto jeszcze znalazł się w rankingu najbardziej wpływowych kobiet futbolu? Sprawdźcie!

Tihana Nemcić

W rankingu francuskiej gazety znalazło się też miejsce dla Tihany Nemcić. Chorwatka jest pierwszą kobietą w historii swojego kraju, która trenuje męską drużynę piłkarską. Co prawda, klub byłej modelki - NK Viktorija Vojakovac - gra dopiero w piątej lidze, jednak na awans nigdy nie jest za późno.

Tihana NemcićScreen z Facebook.com

Tihana NemcićScreen z Facebook.com

Margarita Louis-Dreyfus

Margarita Louis-Dreyfus jest wdową po francuskim przedsiębiorcy Robertcie Louis-Dreyfusie. Za życia dorobił się on imponującej fortuny. W skład jego majątku wchodził większościowy pakiet udziałów w Olympique Marsylia. Po śmierci męża Margarita Louis-Dreyfus odziedziczyła funkcję prezesa klubu.

Olympique Marseille's President Vincent Labrune (L) and owner Margarita Dreyfus attend their French Cup soccer match against Paris Saint-Germain at Parc des Princes stadium in Paris February 27, 2013  REUTERS/Christian Hartmann (FRANCE - Tags: SPORT SOCCER)REUTERS/CHRISTIAN HARTMANN

Karren Brady Karren Brady Strong Woman

Karren Brady

Karren Rita Brady, publicystka i dziennikarka była pierwszą kobietą, która pełniła funkcję dyrektora klubu piłkarskiego. W latach 90. był to FC Birmingham City. Obecnie jest wiceprezesem drużyny West Ham United.

Karren Brady screen z Twitter.com

Victoria Beckham. Victoria Beckham. I-IMAGES / POLARIS/EAST NEWS/Stephen Lock

Victoria Beckham

Pierwsze miejsce w rankingu "So Foot" zajęła Victoria Beckham. Choć dziś David Beckham powoli przygotowuje się już do sportowej emerytury, to gwiazda jego żony świeci coraz jaśniej. Dba ona nie tylko o nazwisko i interesy męża, lecz także rozwija własną karierę. Prowadzi własny dom mody, projektuje i niewątpliwie jest jedną z najbardziej liczących się kobiet, nie tylko w środowisku piłkarskim.

Wyprzedza zdecydowanie wszystkie kobiety futbolu - napisali dziennikarze "So Foot".

David i Victoria BeckhamEast News

Sara Carbonero. Sara Carbonero. Reuters

Sara Carbonero

Sary Carbonero chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Piękna dziennikarka sportowa stacji telewizyjnej Telecinco znalazła się jednak na 8. miejscu w rankingu "So Foot", czyli za Izabelą Łukomską-Pyżalską.

Sara Carbonero, Iker Casillas.

GETTY IMAGES

Sara Carbonero od lat pracuje w mediach, gdzie zajmuje się tematyka sportową. Najbliższa jej sercu jest jednak z pewnością piłka nożna. Hiszpańska piękność jest bowiem dziewczyną bramkarza jednego z najlepszych klubów świata - Realu Madryt.

19.01.2011 POZNAN , NOWA PREZES KLUBU SPORTOWEGO Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta

W 2009 roku magazyn FHM uznał ją za najseksowniejszą reporterkę na świecie. Czy jednak ustępuje w czymś prezes Warty Poznań? Jeżeli macie wątpliwości, może rozwieje je nasza galeria gorących zdjęć Izabelii. Blond seks-bomba rozebrała się kilkakrotnie dla męskich magazynów, można się jej dokładnie przyjrzeć.

Izabela Łukomska- Pyżalska Izabela Łukomska- Pyżalska Playboy

Izabela Łukomska- Pyżalska

.

Izabela Łukomska- Pyżalska Izabela Łukomska- Pyżalska Playboy

Izabela Łukomska- Pyżalska

.

Izabela Łukomska- Pyżalska Izabela Łukomska- Pyżalska CKM

Izabela Łukomska- Pyżalska

.

Izabela Łukomska- Pyżalska Izabela Łukomska- Pyżalska CKM

Izabela Łukomska- Pyżalska

.

Więcej o: