Pamiętacie Nicole Eggert, seksbombę ze "Słonecznego patrolu"? Mamy jej najnowsze zdjęcia w kostiumie kąpielowym!

Nicole Eggert widać upływ czasu?
Nicole Eggert. Nicole Eggert. East News

Nicole Eggert

Niedawno pisaliśmy, jak zmieniła się Nicole Eggert, czyli Roberta "Summer" Quinn - seksbomba ze "Słonecznego patrolu". W ciągu 21 lat od pierwszego odcinka z jej udziałem urodziła dwoje dzieci i sporo przybrała na wadze. Teraz stara się wrócić do dawnej wagi i znów poczuć się jak milion dolarów. Choć do ideału jeszcze trochę brakuje, aktorka nie boi się pokazywać w kostiumie kąpielowym...

Nicole Eggert w 2014 Nicole Eggert w 2014 BullsPix

Nicole Eggert

Walcząca o dawną figurę Nicole Eggert, wystawiła się na ocenę tysięcy osób. Wzięła bowiem udział w reality show "Splash!". Na potrzeby programu spędza ona długie godziny na pływali.

 

Nicole EggertBullsPix

Nicole Eggert w 2014 Nicole Eggert w 2014 BullsPix

Nicole Eggert

"Spalsh!" w brytyjskiej stacji ITV, jest czymś na kształt "Tańca z gwiazdami" czy "Jak oni śpiewają", tylko że gwiazdy rywalizują na trampolinach... Muszą oddać jak najlepszy skok do wody z wieży wysokiej na trzy, pięć lub dziesięć metrów albo z 3-metrowej trampoliny.

Splash!mat.prasowe

Choć formuła programu brzmi dość ekstrawagancko, to każdy odcinek w brytyjskiej telewizji ogląda ponad 5 milinów widzów."Splash!" zyskał też uznanie na świecie - licencję kupiło siedem innych krajów. Niestety, nie ma wśród nich Polski, więc nie pozostaje nam nic innego, jak przyglądanie się gwiazdom z importu. Zobaczcie, jak ćwiczy Nicole Eggert. Widać jeszcze ślady dawnej sylwetki?

Nicole Eggert Nicole Eggert BullsPix

Nicole Eggert

.

Nicole Eggert Nicole Eggert Forum

Nicole Eggert

.

Nicole Eggert Nicole Eggert BullsPix

Nicole Eggert

 

Nicole Eggert, gwiazdy w bikini, w kostiumach kapielowych, bez makijażu, basen, splash!BullsPix

Nicole Eggert. Nicole Eggert. Screen z Yuotube.com

Nicole Eggert

Choć może do figury nastolatki jej jeszcze brakuje, to i tak gwiazda "Slonecznego patrolu" prezentuje się o niebo lepiej niż parę lat temu, kiedy to wystąpiła w parodii serialu.

Nicole EggertScreen z Yuotube.com

Nicole Eggert, pupy gwiazdBullsPix

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.