To nie jedyna "wspólna" sukienka Szarek i Kożuchowskiej! Kto kogo kopiuje?

Dwie blondwłose aktorki mają bardzo podobny gust i słabość do takich samych kreacji.
Anna Szarek Anna Szarek WBF

Anna Szarek

Anna Szarek na premierze "Last minute" bardzo chciała zabłysnąć. To dlatego wybrała rzucającą się w oczy połyskującą sukienkę z prześwitami, które zresztą ukazywały jej bieliznę. Suknia pochodzi z kolekcji Gosi Baczyńskiej.

Anna SzarekKapif

Zadowolona aktorka z chęcią pozowała fotografom. Szarek wyglądała rzeczywiście imponująco. Jednak jak się okazuje, nie była pierwszą znaną osobą, którą założyła tę kreację.

Anna Szarek

Małgorzata Kożuchowska. Małgorzata Kożuchowska. East News

Małgorzata Kożuchowska

Na taką samą suknię zdecydowała się Małgorzata Kożuchowska. Aktorka założyła ją na galę "Fashion Magazine" w październiku 2012 roku. Odebrała na gali statuetkę za szyk i klasę. Została nazwana "Najlepiej ubraną kobietą popkultury 2012". Taki tytuł wymagał tez odpowiedniej oprawy.

Małgorzata KożuchowskaKapif

Kożuchowska dobrała do sukienki tradycyjne czarne szpilki.

Małgorzata KożuchowskaKapif

Suknie minimalnie się od siebie różniły: miały inne wykończenie przy rękawach.

Anna Szarek, Małgorzata KożuchowskaWBF/ East News

Anna Szarek. Anna Szarek. Forum

Anna Szarek

To nie pierwszy raz, gdy obie panie zakładają takie same kreacje. Anna Szarek na Kolację Charytatywną z okazji rocznicy powstania Giełdy Papierów Wartościowych w listopadzie 2011 roku założyła koronkową prześwitującą suknię projektu Gosi Baczyńskiej.

Anna SzarekForum

Małgorzata Kożuchowska, Dawid Woliński. Małgorzata Kożuchowska, Dawid Woliński. East News

Małgorzata Kożuchowska

Parę miesięcy później taką samą sukienkę przywdziała Małgorzata Kożuchowska na Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" w maju 2012 roku.

Małgorzata KożuchowskaEast News

Anna Szarek, Ludwik Sobolewski. Anna Szarek, Ludwik Sobolewski. WBF

Anna Szarek

Szarek i Kożuchowska mają chyba bardzo podobny gust, a przynajmniej obie lubią projekty Gosi Baczyńskiej. Żeby było zabawniej, podobna sytuacja miała miejsce także trzeci raz. Szarek jako pierwsza założyła niebieską sukienkę z cekinami z atelier Gosi Baczyńskiej. Aktorka pokazała się w niej na Balu Dziennikarzy w lutym 2012 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.