Kto urodził się w więzieniu, kto kolekcjonuje maszyny do pisania, a kto boi się motyli? Tego o gwiazdach nie wiesz na pewno!

Myśleliście, że o gwiazdach wiecie już wszystko? Jesteśmy przekonani, że te fakty Was zaskoczą!
Angelina Jolie Angelina Jolie fot. Forum

Angelina Jolie

Wiele osób nie wyobraża sobie nawet znaleźć się w pobliżu gromady robaków. Angelina Jolie w takiej sytuacji nie bierze nóg za pas, lecz wyciąga sztućce. Aktorka jest bowiem wielką ich smakoszką. Próbowała larw pszczół, świerszczy, a nawet karaluchów. Gwiazda sądzi, że są wyborne.

Justin Timberlake. Justin Timberlake. Reuters

Justin Timberlake

Nikt nie zaprzeczy chyba, że Justin Timberlake jest naprawdę przystojny. Nim jednak jego piosenki zaczął nucić pod nosem cały świat, najpierw doceniono jego urodę. W 1991 roku Justin wziął udział w konkursie piękności - pre-teen Mr. America, gdzie przyznano mu koronę najbardziej urodziwego nastolatka. W następnym roku stał się pierwszym mężczyzną, który wygrał America's Universal Charm.

Sandra Bullock

Sandra Bullock ma nie tylko imponujący talent aktorski, lecz także spektakularne umiejętności językowe. Choć urodziła się w USA mówi płynnie także po niemiecku. Jej matka była śpiewaczką operową pochodzenia niemieckiego. Rodzice Sandry poznali się w Norymberdze, tam bowiem stacjonował oddział ojca gwiazdy.

Robert Pattinson

Choć rodzice Roberta Pattinsona bardzo ucieszyli się z przyjścia na świat syna, to jednak jego siostra wolała chyba mieć siostrę. Do 12 roku życia ubierała go w dziewczęce ubrania i nazywała Claudią. Okrutna!

Jake Gyllenhaal Jake Gyllenhaal AP/Evan Agostini

Jake Gyllenhaal

Dorastanie w sławnej rodzinie ma wiele plusów. Gdy reżyser Stephen Gyllenhaal był nazbyt zajęty, żeby uczyć swojego syna Jake'a prowadzić, poprosił o pomoc przyjaciela rodziny. A kogo? Oczywiście supergwiazdę - i to jaką! Młodego aktora uczył jeździć sam Paul Newman!

** FILE **This is a 1964 file photo of actor Paul Newman. Newman, the Academy-Award winning superstar who personified cool as an activist, race car driver, popcorn impresario and the anti-hero of such films as "Hud," "Cool Hand Luke" and "The Color of Money," has died, a spokeswoman said Saturday. He was 83. Newman died Friday, Sept. 26, 2008, of cancer, spokeswoman Marni Tomljanovic said. (AP Photo/File)Fot. AP

Nicole Kidman Nicole Kidman Agencja Wyborcza.pl

Nicole Kidman

Wiele osób wybiegłoby z krzykiem z pokoju, gdyby znalazło na ścianie przerażającego pająka, karalucha czy też węża. Australijska piękność jest jednak przerażona za każdym razem, gdy zobaczy... motyla! Cóż, kto by się nie bał tych złowrogich kolorowych kreatur? :)

Brad Pitt Brad Pitt Agencja Wyborcza.pl

Brad Pitt

Pamiętacie film "Siedem lat w Tybecie"? Świetną kreację stworzył w nim Brad Pitt. Film został doceniony wszędzie, oczywiście z wyjątkiem Chin, które traktują zbuntowany region jako swoją własność. W związku z tym Brad Pitt może w najbliższym czasie zapomnieć o wizycie w Chinach, gdzie wciąż mu nie mogą wybaczyć udziału w produkcji.

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio już na początku swojej kariery dał się poznać jako osoba o wyrazistym charakterze. A zadebiutował wcześnie, bo w wieku 3 lat w serialu "Romper Room", od razu dając się we znaki ekipie realizującej serial. Burzliwa współpraca trwała jednak krótko - mówiąc wprost, Leonardo został z planu wyrzucony za złe zachowanie.

Leonardo DiCapriofot Archiwum

Oprah Winfrey Oprah Winfrey AP/Chris Pizzello

Oprah Winfrey

O imieniu słynnej gwiazdy amerykańskiej telewizji zadecydował przypadek. Pierwotnie miała się nazywać Orpah Gail Winfrey na cześć postaci z Księdze Rut ze Starego Testamentu. Jednak urzędnik wypełniający dokumenty przypadkowo zamienił litery i wpisał Oprah. I tak już zostało.

Jack Nicholson. Jack Nicholson. AP

Jack Nicholson

Jack Nicholson aż do 37. roku życia nie wiedział, że jego siostra jest jego biologiczną matką. Przez całe życie był wychowywany przez dziadków.

Tommy Lee Jones

Tommy Lee Jones to jeden z najlepszych hollywoodzkich aktorów. Mało kto wie, że w studenckich czasach jego współlokatorem był znany działacz na rzecz ochrony środowiska i były kandydat na prezydenta USA, Al Gore. Czy mogli przypuszczać, że kiedyś obaj staną się sławni, co prawda każdy w innej dziedzinie?

Nobel Peace Prize laureate and former U.S. Vice President Al Gore speaks at the U.N. climate change talks in Poznan, Poland, Friday, Dec. 12, 2008. Gore called combatting climate change a "generational mission" and urged nations to act on it. Representatives from nearly 190 countries are meeting to work out a new climate change plan to replace the Kyoto Protocol. (AP Photo/Czarek Sokolowski)Fot. Czarek Sokolowski AP

Mariah Carey Mariah Carey fot.mat.prasowe

Mariah Carey

Mariah Carey nie życzy sobie, żeby podczas jej koncertów gdziekolwiek wisiały plakaty z wizerunkami innych gwiazd. Szczególnie Christiny Aguilery.

Leighton Meester Leighton Meester AP/Evan Agostini

Leighton Meester, Boris Moiseyev

Co łączy Leighton Meester i Borisa Moiseyeva? To, że oboje urodzili się w więzieniu. Matka aktorki odsiadywała wtedy 10-letni wyrok za przemyt narkotyków, zaś matka Borisa Moiseyeva była więźniem politycznym.

Lucy Liu Lucy Liu Agencja Wyborcza.pl

Lucy Liu

Lucy Liu, znana choćby z roli O-Ren Ishii w filmie "Kill Bill", jest córką emigrantów z Chin. Jako dziecko musiała pracować w fabryce.

Elvis Presley Elvis Presley Elvis Presley, facebook

Elvis Presley

Czy wiecie, że Elvis Presley nie zawsze był ognistym brunetem? Jeszcze w liceum król rock'n'rolla był... blondynem! Jedna rzecz nie uległa zmianie: jego zamiłowanie do perfekcyjnie ułożonych fryzur.

Tom Hanks

W czasach wszechobecnych komputerów maszyna do pisania wydaje się zbędnym przeżytkiem. Są jednak osoby, które mają do nich szczególny sentyment. Tom Hanks zbiera stare, zabytkowe maszyny do pisania i co ciekawe, używa ich do pisania listów!

Lena Dunham Lena Dunham REUTERS/GUS RUELAS

Lena Dunham

Lena Dunham ma trochę niewyparzony język. Gwiazda wyznała Craigowi Fergusonowi w jego talk show, że nie prowadzi samochodu, ponieważ "boi się dziecka Rebeki Gayheart". Prowadzący poradził jej, żeby nieco spuściła z tonu mówiąc o tragicznym wypadku, w którym Rebecca Gayhart zabiła dziecko.

Woody Harrelson

Najpierw ojciec Woody'ego Harrelsona dostał dożywocie za zabójstwo sędziego, a potem sam aktor, tyle  że w filmie "Urodzeni mordercy", również dostał dożywocie - co prawda zaocznie. Pamiętamy bowiem, że filmowych urodzonych morderców nigdy nie schwytano. Jednak w tzw. "realu" Harrelson także miewał konflikty z prawem. W 1996 roku został aresztowany za wejście na słynny most Golden Gate. W tym samym roku został aresztowany i zapłacił grzywnę za to, że w obecności dziennikarzy zasiał konopie indyjskie w stanie Kentucky. Najwyraźniej kłopoty to jego specjalność.

Robert Smith, wokalista The Cure Robert Smith, wokalista The Cure Fot. Gregory Bull AP

Robert Smith

Robert Smith, lider zespołu The Cure, cierpi na arachnofobię - panicznie boi się pająków.

Więcej o:
Copyright © Agora SA