Chudną, tyją, bywają i pozują nago. Co się dzieje z uczestniczkami "Top Model"?

O większości słuch zaginął, ale kilka z uczestniczek show naprawdę dobrze sobie radzi i odnosi duże sukcesy w świecie mody.
Anna Bałon Anna Bałon EastNews

Anna Bałon

Anna Bałon bardzo się zminiła od czasów "Top Model". Kilka dni temu przybyła na imprezę Moda i Styl. Uwagę przykuła swoją nietrafioną stylizacją, ale to, co nam najbardziej rzuciło się w oczy to fakt, że znacznie przybrała na wadze. Zgrabne dotąd nogi Bałon stały się dużo bardziej masywne.

Anna BałonEast News

Anna BałonEast News

Jakiś czas temu Bałon obwieściła, że na razie kończy z karierą modelki i ma zamiar zająć się managementem:

Ale mam też inne pomysły na siebie. Chcę być m.in. agentką i pośredniczką modelek i modeli. (...) Wcześniej ktoś mną kierował, teraz ja mogę kogoś prowadzić przez ten świat. Współpracuję z różnymi projektantami, wyszukuję modelki do pokazów, sesji, lookbooków. (...) Oczywiście praca w takim charakterze wiąże się z lepszymi zarobkami. Poza tym robię coś, co sprawia mi satysfakcję, wreszcie, w związku z kontuzją, i tak teraz cały czas przebywam w domu - powiedziała w wywiadzie dla Opole.gazeta.pl.

Anna BałonKapif

Tak Anna Bałon wyglądała jeszcze rok temu, na finale "Top model", w grudniu 2011 roku. Jej figurę i samozaparcie w walce o zgrabną sylwetkę docenili też widzowie. Modelka zajęła drugie miejsce.

Olga Kaczyńska, Joanna Krupa, Anna Bałon, Top Model. Zostań modelkąKAPIF
Jej wypowiedzi z programu stały się samograjami i bohaterami memów. Jednym z najsłynniejszych był:

Jaram się tym, że teraz taka jestem ładna i w ogóle taka szczupła...
Olga Kaczyńska Olga Kaczyńska Forum

Olga Kaczyńska

Większa część jury nie ukrywała, że chce, aby to Olga wygrała, bo widzi w niej największy potencjał. Nie mylili się. Modelka nie próżnuje. Od raz po finale rzuciła się w wir pracy. Zagraniczne wyjazdy, sesje, podbój wybiegów. Zawsze mogła liczyć też na pomoc Marcina Tyszki, którego jest ulubienicą. Olga wzięła też do siebie uwagi jurorów i sporo schudła, aby zwiększyć swoje szanse na castingach.

olga kaczyńskaStudio 69

Olga Kaczyńska spędziła kilka tygodni w Tel Avivie, gdzie intensywnie pracowała i zrobiła kilka dużych edytoriali. Była też w Australii i pracowała dla agencji "Chic". Chodziła aż na 11 pokazach na tamtejszym Fashion Weeku. W Polsce mogliśmy ją zobaczyć ostatnio na grudniowym otwarciu sklepu LA Manii we Wrocławiu, gdzie prezentowała nową kolekcję.

olga kaczyńska, top model, top model. zostań modelkąFot. Mariusz Mac

Magda Roman. Magda Roman. D'Vision

Magdalena Roman

Magda Roman byłą jedną z faworytek drugiej edycji show. Jednak gdy odmówiła wzięcia udziału w rozbieranej sesji, wyrzucono ją z show. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji za zmuszanie Magdy do rozbierania nałożyła na nich karę wysokości 200 tysięcy złotych. "Zachowanie jurorów było niewłaściwe i naruszało godność uczestniczek konkursu" - uznała rada. Wyrzucenie z programu zdecydowanie nie zaszkodziło karierze Magdy. Wprost przeciwnie. Jest jedną z najaktywniejszych uczestniczek. Fotografowie doceniają jej oryginalną urodę. Co chwilę pojawiają się nowe sesje z udziałem modelki.

magda romanFot. Natalia Szafrańska

Anna Piszczałka Anna Piszczałka kapif

Ania Piszczałka

Ania jest niewątpliwie najbardziej rozchwytywaną modelką z pierwszej edycji i to właśnie ona zrobiła w modelingu największą karierę. Piszczałkę możemy często zobaczyć na wybiegach zarówno rodzimych, jak i europejskich projektantów.

Ania PiszczałkaKAPIF

Ania ma na swoim koncie wiele rozbieranych sesji. Tak jak na przykład najnowszą, którą pochwaliła się na Facebooku.

Ania PiszczałkaScreen z Facebook.com

Paulina Papierska. Paulina Papierska. Screen z Facebook.com

Paulina Papierska

Zwyciężczyni pierwszej edycji programu może i nie radzi sobie tak dobrze jak wcześniej wymienione koleżanki, ale i tak nie próżnuje. Jurorzy bez ogródek mówili, że na wybiegach sukcesu nie odniesie, bo jest za niska i w tym mieli rację. Ale Paulina skupiła się na fotomodelingu. Kilka dni na swoim profilu na Facebooku napisała, że bierze udział w sesji na magazynu "Joy" z inną uczestniczką - Emilią Pietras. Modelka jakiś czas temu była też w w Paryżu, gdzie miała zdjęcia do kampanii popularnego producenta obuwia.

Paulina PapierskaScreen z Facebook.com

Paulina i Emilia mają też na swoim koncie taką odważną sesję:

Paulina Papierska, top model, top model. zostań modelką

Gabriela Pacholarz. Gabriela Pacholarz. Kapif

Gabriela Pacholarz

O to, żeby było o niej głośno zadbała Gabriela Pacholarz. Wyszczekana 20-latka z Maćkówki na Podkarpaciu stara się zaistnieć jak tylko może. Na pokazie Dawida Wolińskiego wystąpiła w "kreacji", która nie tylko więcej odsłaniała niż zasłaniała, ale też okazała się ... plagiatem! Na szczęście te wariactwa nie trwały długo. Gabrysia się uspokoiła i na salonach zaprezentowała swoje łagodniejsze i atrakcyjniejsze oblicze. Ale o dokonaniach w świecie mody nie słychać...

gabriela pacholarz

Gabriela PacholarzKAPIF

Emilia Pietras. Emilia Pietras. Screen z Facebook.com

Emilia Pietras

Bardzo dobrze radzi sobie Emilia Pietras. Modelka ma na koncie wiele sesji zdjęciowych i kampanii reklamowych. Często współpracuje z Pauliną Papierską.Modelka studiuje na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Emilia Pietras, emilka top modelfot. Natalia Szafrańska

Emilia PietrasScreen z Facebook.com

Joanna Kudzbalska. Joanna Kudzbalska. D'Vision

Joanna Kudzbalska

Na brak zajęć nie narzeka też Joanna Kudzbalska, która odpadła z programu tuż przed finałem 2. edycji show. Była m.in. w Mediolanie, gdzie chodziła na castingi i brała udział w sesjach foto. Jak możemy dowiedzieć się z jej profilu na Facebooku, mieszka w Tel Avivie.

Joanna KudzbalskaScreen z Facebook.com

Joanna Kudzbalska

Kasia Smolińska. Kasia Smolińska. KAPIF

Kasia Smolińska

Świetnie zapowiadał się też Kasia Smolińska. Karolina Korwin Piotrowska zapowiedziała, że nie pozwoli jej zginąć i pomagała jej w karierze dziennikarskiej. Jednak w pewnym momencie o Kasi można było usłyszeć więcej w kontekście bywania niż pracy. Na szczęście nie dała się porwać salonowemu życiu i od czasu do czasu widzimy ją w ciekawych sesjach. Oprócz tego, modelka studiuje na Uniwersytecie Warszawskim.

Kasia Smolińskaza: Facebook

Kasia Smolińska, Mikołaj KomarKAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.