Gwiazdy nieźle się bawiły po Złotych Globach! Zobacz zdjęcia Z WEWNĄTRZ hucznej imprezy!

Imprezy organizowane przez braci Weinsteinów należą do najlepszych branży. Tam po prostu nie wypada się nie pokazać. To tam bawią się największe gwiazdy po najważniejszych galach Hollywood. Harvey Weinstein jest jednym z najważniejszych producentów filmowych na świecie. I lepiej mu nie podpaść. Zobacz, kto i jak się bawił na imprezie w restauracji Trader Vic's w Los Angeles.

Leonardo DiCaprio i Bradley Cooper

Leonardo DiCaprio i Bradley Cooper przyjaźnią się od kilku lat. Chętnie razem imprezują, np. na festiwalu w Cannes. Cooper tak bardzo chciał porozmawiać z Leo, że nawet oparcie sofy nie było mu straszne. Obaj zagrali w tym roku w filmach wyprodukowanych przez The Weinstein Company - Leonardo w "Django", a Bradley w "Poradniku pozytywnego myślenia". Za swoje role byli nominowani do Złotych Globów.

Teraz się przyjaźnią, ale kiedyś Bradley zazdrościł koledze po fachu:

Na studiach pracowałem jako portier. Pamiętam, jak odprowadzałem Leonardo DiCaprio do jego pokoju, jechałem windą z nim i jego siedmioma znajomymi. Było to mniej więcej w czasach "Titanica". Pamiętam, że wyglądał jak dzieciak, mimo że byliśmy mniej więcej w tym samym wieku, wyglądał jak mały chłopiec. Pamiętam, że pomyślałem, że stoję metr od niego, ale naprawdę jesteśmy z różnych światów - wyznał w jednym z wywiadów.

Leonardo DiCaprio, Bradley Cooper, Jonah Hill i Harvey Weinstein

To trio bawiło się razem przez większość wieczoru. Do grona dobrych znajomych Leonardo DiCaprio dołączył ostatnio Jonah Hill. Nawet spędził z nim urlop w Australii. Koledzy ucięli sobie wesołą pogawędkę z Harveyem Weinsteinem.

Leonardo DiCaprio

Jako wielbiciel pięknych kobiet (zwłaszcza modelek Victoria's Secret) Leonardo DiCaprio nie spędził wieczoru jedynie w towarzystwie mężczyzn.

Jennifer Lopez, Casper Smart i Harvey Weinstein

Harvey Weinstein, jak na dobrego gospodarza przystało, krążył między gośćmi. Jennifer Lopez wprowadziła swojego partnera, Caspera Smarta, do świata wielkich gwiazd i, jak widać, tancerz świetnie się w nim czuje.

Kate Hudson i Richard Gere

Miłe spotkanie po latach. Kate Hudson grała córkę Richarda Gere'a w filmie z 2000 roku "Doktor T i kobiety".

Daniel Craig i Rachel Weisz

Daniel Craig i Rachel Weisz siedzieli przy stoliku z żoną Richarda Gere'a, Carey Lowell. W tle widać Amy Adams i jej narzeczonego, Darrena Le Gallo.

Kerry Washington i Quentin Tarantino

Ekipa filmu "Django" bawiła się rewelacyjnie.

Leonardo DiCaprio i Jamie Foxx

Na każdym stoliku, obowiązkowo, królował szampan.

Selena Gomez, Sarah Hyland, Vanessa Hudgens i Ashley Tisdale

Młode gwiazdki i przyjaciółki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.