Będzie wielki powrót? Joanna Brodzik: Nigdy wcześniej nie wyglądałam i nie czułam się lepiej

Joanna Brodzik przypomina nam o sobie. Zobacz, co powiedziała w "Pytaniu na śniadanie" piękna aktorka!
Joanna Brodzik Joanna Brodzik FORUM/Krzysztof Kuczyk

Pytanie na śniadanie

Joanna Brodzik niechętnie opowiada o życiu prywatnym i rzadko udziela wywiadów. Odkąd związała się z Pawłem Wilczakiem i urodziła dwóch synów, Jana i Franciszka, poświęca się głównie życiu rodzinnemu. W zeszłym tygodniu, w "Pytaniu na śniadanie", aktorka przyznała, że aktualnie znajduje się w najlepszym etapie swojego życia. 11 stycznia skończy 40 lat.

Moim subiektywnym zdaniem, nigdy wcześniej nie wyglądałam i nie czułam się lepiej - wyznała w rozmowie z Małgorzatą Rogalską.

Też tak uważacie?

Joanna Brodzik. Joanna Brodzik. Gala

Gala

Kilka dni po wystąpieniu w "Pytaniu na śniadanie" pojawiła się okładka "Gali" z Joanną Brodzik. Tytuł wywiadu głosi: "Dawno, dawno temu, czyli bilans 40-latki". Ostatniego wywiadu Brodzik udzieliła w styczniu zeszłego roku, po pięciu latach nieobecności w prasie! Dwutygodnik do nabycia już jutro, jesteście ciekawi co może wyjawić aktorka?

Joanna Brodzik, Paweł Wilczak Joanna Brodzik, Paweł Wilczak Kapif

Dawno niewidziana

Joanna Brodzik na salonach bywa rzadko. Jej ostatnim oficjalnym wyjściem był pokaz premier Studia Munka w kinie Kultura - a było to w lutym! Pojawiła się tam oczywiście z partnerem, Pawłem Wilczakiem. Na początku zeszłego roku Brodzik w wywiadzie dla Gali przyznała:

Teraz, kiedy urywam się z domu właściwie tylko do pracy, mam wiele zaległości towarzyskich.
Joanna Brodzik. Joanna Brodzik. ap/kapif/east news

Piękna czterdziesolatka

Joanna Brodzik zasłynęła dzięki głównym rolom w serialach telewizyjnych "Kasia i Tomek" z Pawłem Wilczakiem i "Magda M.", który przyniósł jej ogromną popularność. Teraz możemy ją oglądać w serialu "Dom nad rozlewiskiem", gdzie wciela się w postać Małgosi. Częste angaże do rodzimych produkcji zaowocowały wieloma kontraktami reklamowymi. Aktorka promowała swoją twarzą: samochód Suzuki Swift, farbę do włosów Garnier oraz wodę mineralną Górska Natura. W 2010 roku została ambasadorką firmy kosmetycznej Olay, którą aktualnie reklamuje Julia Pietrucha.

Joanna Brodzikfot. KAPIF

 

Jednak od długich miesięcy o Joannie Brodzik wiele nie słyszeliśmy. Brakowało Wam jej?

Więcej o: