Seksowne podwiązki, czerwone usta. Tak Ewa Farna wyglądała w finale "Bitwy na głosy"!

Czy zasłużyła na miano najseksowniejszej? Wczoraj to udowodniła.
Ewa Farna Ewa Farna Kapif

Najseksowniejsza

Po finale "Bitwy na głosy" mieliśmy okazję porozmawiać z Ewą Farną. Wokalistka zdradziła, że chociaż została uznana za jedną z najseksowniejszych wokalistek przez amerykański magazynu "Complex", to absolutnie nie czuje się seksowna. Nie możemy się z tym zgodzić. Wczoraj wyglądała przepięknie. Czarne podwiązki, czerwone usta, wysoko upięte włosy. Ewa nie zdaje sobie sprawy, że czaruje?

Ewa Farna Ewa Farna Kapif

Ewa Farna

Krótka sukienka z czarnego aksamitu, opinająca kształty Ewy, do tego czarne szpilki i przede wszystkim podwiązki, które stały się kluczowym elementem ubioru Ewy. Przyznajcie, że przykuwały wzrok.

Ewa Farna Ewa Farna Kapif

Ewa Farna

Z odcinka na odcinek Ewa wyglądała coraz seksowniej. Motywem przewodnim drugiej stylizacji finałowego odcinka były czerwone usta - także na koszuli i butach. Kędzior wielokrotnie żartował, że przy Ewie nie może się skupić. Nie dziwimy się.

Ewa Farna Ewa Farna Kapif

Wrażliwa

Bardzo polubiła się z Andrzejem Piasecznym. Walka ich drużyn była bardzo wyrównana.

Ewa Farna Ewa Farna Kapif

Płakała

Ewa wielokrotnie w trakcie programu wzruszała się z radości lub smutku. Jak przystało na artystkę, jest bardzo wrażliwa, mocno przeżywała historie członków swojej drużyny. Trzy miesiące spotkań, wspólne treningi, spędzanie wolnego czasu i wspólny cel bardzo ich zżyły. Ewa będzie tęskniła za swoim zespołem.