Seksowne podwiązki, czerwone usta. Tak Ewa Farna wyglądała w finale "Bitwy na głosy"!

Czy zasłużyła na miano najseksowniejszej? Wczoraj to udowodniła.
Ewa Farna Ewa Farna Kapif

Najseksowniejsza

Po finale "Bitwy na głosy" mieliśmy okazję porozmawiać z Ewą Farną. Wokalistka zdradziła, że chociaż została uznana za jedną z najseksowniejszych wokalistek przez amerykański magazynu "Complex", to absolutnie nie czuje się seksowna. Nie możemy się z tym zgodzić. Wczoraj wyglądała przepięknie. Czarne podwiązki, czerwone usta, wysoko upięte włosy. Ewa nie zdaje sobie sprawy, że czaruje?

Ewa Farna Ewa Farna Kapif

Ewa Farna

Krótka sukienka z czarnego aksamitu, opinająca kształty Ewy, do tego czarne szpilki i przede wszystkim podwiązki, które stały się kluczowym elementem ubioru Ewy. Przyznajcie, że przykuwały wzrok.

Ewa Farna Ewa Farna Kapif

Ewa Farna

Z odcinka na odcinek Ewa wyglądała coraz seksowniej. Motywem przewodnim drugiej stylizacji finałowego odcinka były czerwone usta - także na koszuli i butach. Kędzior wielokrotnie żartował, że przy Ewie nie może się skupić. Nie dziwimy się.

Ewa Farna Ewa Farna Kapif

Wrażliwa

Bardzo polubiła się z Andrzejem Piasecznym. Walka ich drużyn była bardzo wyrównana.

Ewa Farna Ewa Farna Kapif

Płakała

Ewa wielokrotnie w trakcie programu wzruszała się z radości lub smutku. Jak przystało na artystkę, jest bardzo wrażliwa, mocno przeżywała historie członków swojej drużyny. Trzy miesiące spotkań, wspólne treningi, spędzanie wolnego czasu i wspólny cel bardzo ich zżyły. Ewa będzie tęskniła za swoim zespołem.

Więcej o:
Komentarze (11)
Seksowne podwiązki, czerwone usta. Tak Ewa Farna wyglądała w finale "Bitwy na głosy"!
Zaloguj się
 • dyziomarzyciel

  Oceniono 12 razy 6

  I to mi się podoba. Nic tak faceta nie powali na kolana jak pończoszki i pas. Chociaż na zdjęciu 2/6 ciut przy duże buciki widać :)

 • lolbol10

  Oceniono 5 razy 3

  Oni byli zajebiści powinni to wygrać, lol mi was jak można było głosować na piaska powinno być tak 1 miejsce ewa 2. tomson i baron a 3 liber. I przestańcie w końcu komentowac o jej piciu i o wypadku, moze i wypila kazdemu sie zdaza wkońcu nikogo nie zabila, nie komentujcie takze jej wagi to jest jej sparawa moze sie tak dobrze czuje ja ja taka lubie i mi nie przeszkadza w koncu jestem jej fanem i to jest jej sprawa jak sie ubiera, jakie ma włosy i ile wazy :P matko odzczepcie sie od niej albo nie komentujcie tak :P

 • limonka99

  Oceniono 11 razy 3

  Ale co się stało, że paparazzi nie robią szału, że na zdjęciu 4/6 widać jej majty ? SHOK TERMICZNY !

 • do_not_disturb

  Oceniono 8 razy 2

  Seksi-pleksi. Powiem nawet więcej: podoba mi się do tego stopnia, że nie wysłucham żadnej jej piosenki (aby nie psuć wrażenia)

 • koja

  Oceniono 23 razy 1

  Ładna, zdolna dziewczyna, ale gustu to ona za grosz nie ma. Makijaż jak czeska bufetowa, tandetne kracje. Ma przeciez możliwości, kasę.

 • Gość: sdaf

  0

  jakie zaś podwiązki, co wy za bzdury piszecie?

 • cocoatea

  Oceniono 12 razy 0

  ładna-ale jak stara maleńka wyglądała..

 • ladyzgaga

  Oceniono 10 razy -2

  Liber <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX