Loren, Bardot i Cardinale. Trzy seksbomby - tak wyglądają teraz. A jak było kiedyś?

Dziś są statecznymi paniami, ale kiedyś rozpalały męskie zmysły! Trzy zmysłowe aktorki bez skrupułów zrzucały ciuszki i pozowały do zdjęć w samej bieliźnie, a czasem i bez niej... Zobacz, jak wyglądały w młodości największe seksbomby lat 60.!
Sophia Loren. Sophia Loren. East News

Sophia Loren

Sophia Loren to ikona włoskiego kina. Aktorka ma dziś 78 lat, a na koncie role w kultowych filmach, jak "Upadek Cesarstwa Rzymskiego" z 1964 r. czy "Hrabina z Hongkongu" z 1967 r. Dziś Włosi bez wątpienia ją kochają, ale kiedyś wzdychali do niej i z lubością podziwiali jej figurę. I mieli do tego powody!

Sophia Loren. Sophia Loren. East News

Sophia Loren

Kto by pomyślał, że stateczna pani, jaką jest teraz Sophia Loren, kiedyś paradowała w seksownym gorsecie i w podwiązkach! Loren w czarnej bieliźnie i białych perłach rozpalała męskie zmysły w "Milionerce" z 1960 r.

MILLIONAIRESS, THE, Sophia Loren, 1960 TM and Copyright(c)20th Century Fox Film Corp. All rights reservedEast News

Sophia Loren. Sophia Loren. East News

Sophia Loren

W filmie  'Wczoraj, dziś i jutro" z 1960 r. Loren wcielała się w rolę intrygującej kocicy. Panie mogły się od niej uczyć, w jaki sposób zdejmować pończochy, by wyglądało to najbardziej spektakularnie!

Sophia Loren. Sophia Loren. East News

Sophia Loren

Sophia Loren eksponowała także swój obfity biust i bardzo zgrabną talię w filmie "Zaczęło się w Neapolu" z 1960 r.

IT STARTED IN NAPLES, Sophia Loren, 1960East News

Brigitte Bardot. Brigitte Bardot. East News

Brigitte Bardot

Konkurentką Sophie Loren na rynku filmowym przez lata była Francuzka Brigitte Bardot. Dziś Bardot ma 78 lat i jest działaczką na rzecz praw zwierząt. W latach 50. i 60. uchodziła za symbol seksu.

Brigitte Bardot. Brigitte Bardot. East News

Brigitte Bardot

Półnagie sesje zdjęciowe należały do jednych z jej ulubionych. Brigitte Bardot bez żadnych skrupułów prezentowała swoje wdzięki! Ubrana jedynie w figi i kozaki zalotnie podtrzymywała swój niesforny biust. Bardot pozowała do tego zdjęcia w 1975 r.

Manadatory Credit: Photo by Rex Features (54177B) BRIGITTE BARDOT - - 1975 BRIGITTE BARDOT - 1975East News

Brigitte Bardot. Brigitte Bardot. East News

Brigitte Bardot

Brigitte Bardot mogła pochwalić się idealną figurą. Nic dziwnego, że tak chętnie się rozbierała!

Manadatory Credit: Photo by Rex Features (54177C) BRIGITTE BARDOT BRIGITTE BARDOT - 1975East News

Brigitte Bardot. Brigitte Bardot. East News

Brigitte Bardot

Zanim aktorka została symbolem seksu, była... szatynką! Już w 1953 r., kiedy miała zaledwie 19 lat, pozowała w skąpym, jak na owe czasy, bikini!

PHOTO: EAST NEWS/REX FEATURES FRA/FESTIVAL DE CANNES DE 1953 -Brigitte BardotEast News

Claudia Cardinale. Claudia Cardinale. East News

Claudia Cardinale

Claudia Cardinale to jedna z bardziej znanych i uwielbianych włoskich aktorek. Dziś ma 74 lata i wciąż chętnie bywa na imprezach. Niedawno pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastian i zarażała dobrym humorem. Laureatka tytułu  "Najpiękniejszej Włoszki w Tunezji" z 1957 r. rozpoczęła karierę jako 20-latka. Aktorka poruszała serca publiczności w latach 60. Kobiety zazdrościły jej urody, a mężczyźni pragnęli ją poznać.

Claudia Cardinale. Claudia Cardinale. East News

Claudia Cardinale

Kto by pomyślał, że filmy w latach 60. wcale nie były pruderyjne, przynajmniej w kwestii ubioru! W jednym z nich Claudia Cardinale występowała w nie dość, że przezroczystej, to jeszcze bardzo obcisłej kreacji pokazującej dokładnie kształt jej biustu.

Italian actress Claudia Cardinale is pictured at the set in a scene during filmingEast News

Claudia Cardinale. Claudia Cardinale. East News

Claudia Cardinale

Piękna aktorka chętnie była angażowana do scen łóżkowych. W jednej z takich scen ręcznik ledwie zakrywał jej sporych rozmiarów biust.

Claudia Cardinale. Claudia Cardinale. East News

Claudia Cardinale

Claudia Cardinale prezentowała też swoje wdzięki w kostiumie kąpielowym na tle plaży i skalistego wybrzeża na początku lat 60. Szkoda tylko, że założyła jednoczęściowy kostium. Ale i tak znawcy mogli do woli nasycić swój wzrok jej apetyczną sylwetką.

Claudia Cardinale, early 1960sEast News

Więcej o:
Komentarze (23)
Loren, Bardot i Cardinale. Trzy seksbomby - tak wyglądają teraz. A jak było kiedyś?
Zaloguj się
 • wessling

  Oceniono 143 razy 139

  Ktoś mi wyjaśni z jakiego powodu kilka zdjęć w kostiumach kąpielowych ( i to z lat 60-tych ubiegłego wieku ) opatrujecie zastrzeżeniem "tylko dla dorosłych" ?
  Na wiacie przystanku na przeciwko mojego domu wisi laska reklamująca telefonię komórkową czy coś tam i klnę się na zdrowie że te seksbomby tutaj to przy niej grzeczne pensjonarki.
  Wy sami, tuż obok tego newsa, dajecie reklamę bielizny (Freya) i nie widzicie że pod względem wyuzdania i prowokacyjnego seksapilu modelka z tej reklamy bije tamte ciotki na głowę ?
  ...

 • oksza

  Oceniono 68 razy 62

  Do tych zdjęć + 18 ? Czy te katolickie rozumy wam całkiem odebrało ?

 • zenio.karaluch

  Oceniono 73 razy 57

  Uwialbiam te tekściki płodzone przez plotkowe gimbusy. Zdjęcia aktorek po siedemdziesiątce, zdjęcia tych samych aktorek sprzed 45 lat i "pytanie": czy się zmieniły. Tak, dziecko, zmieniły się. A teraz zmiata maturę nadrabiać, zwolnij miejsce komuś, kto ma więcej niż trzy szare komórki i potrafi pisac po poslku...

 • chlopskirozum

  Oceniono 53 razy 49

  Ależ one miały ciała! Dzisiejsze chude zdziry będą po kolei znikać z pamięci szybciej niż zaistniały, a o tamtych świat nigdy nie zapomni. Dziś liczy się tylko, która którą przebije wysokością kontraktu i ilością botoksu - zero klasy. Jedna Belluci wiosny nie czyni

 • andrea

  Oceniono 53 razy 45

  Sophia zawsze była "stara" Claudia i Brigitte - dziewczęce, zachwycające, mówi to Wam - "stary wiarus"

  to były laski, to był czas, cokolwiek było owiane tajemnicą, niezwykle podniecającą w przeciwieństwie do tego, co dziś na przykład Doda podaje na "tacy" niekoniecznie "smacznie"....

 • alizaryna

  Oceniono 46 razy 44

  Wszystkim trzem pozostały piękne oczy :)

 • rk

  Oceniono 14 razy 12

  Avec le temps, tout s'en va

 • Gość: piękna

  Oceniono 2 razy 0

  Jeśli to było zdjęcie BB w 1975 roku to rewelacja-wyglądać tak po czterdziestce i zrezygnować z filmu? Nie piszcie ,że tylko ładnie wyglądają te 20,25 letnie!!!Chłopie ,życie jest życiem i każdy się starzeje .Każdy ma życie jakie wybrał. Wolno mu!!! Co cię to tak gryzie? Dobrze ,że możemy patrzeć na "coś" tak pięknego jak BB!!! Najpiękniejszą kobietę i proszę o tych innych ...ydówkach nie wspominać. Sophia to baba z nochalem. Wielgaśna taka. Miał kto wychować dziecko BB ? Miał. W koszyku nie zostawiła, rozrywana przez wszystkich robiących na niej kasę. Mają mniej do zaoferowania i pchają się na szkło , a nianie chowają im dzieci! BB była uczciwa, nie żądała praw do dziecka, a dziś jest w Polsce tak, że babcia sama chowa wnuka bez pomocy ojca dziecka i matki ,chowa 10 lat a córka-matka/ona ma tylko prawa / nie chce oddać praw rodzicielskich babci, choć dziecka nie widzi, nie łoży, nie kształci, nie ubiera , nic!!! Wg prawa ,gdy się nie zrzeknie jest matką choć 'kłamliwą". I to jest uczciwe? Dziadkowie mieli możność wychowywania dziecka BB, ich syn miał prawa do dziecka /też BB ale ona była bez praw/ i ich wnuk miał ojca. Mężczyzna też może dziecko chować a woli i tak pracować na kasę poza domem. Dobrze ,że nie przerwała dziecka jak MM i inne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX