Kto przejdzie do finału IV edycji Must be the music?! Za kogo trzymacie kciuki?

Dzisiaj kolejny odcinek muzycznego show Polsatu "Must be the music". Kto przejdzie do finału programu?
Kora,Lozo,Adam Sztaba,Elzbieta Zapendowska Kora,Lozo,Adam Sztaba,Elzbieta Zapendowska fot. Materiały prasowe

Kto już jest w finale show

W finale IV edycji show są już Piotr Kita, Tomasz Kowalski, Przemek Radziszewski i Maciej Krystkowiak. Dzisiaj wieczorem poznamy kolejną dwójkę finalistów.

 

Iwona Kmiecikmat. prasowe

 


Wśród faworytów jurorów III półfinału Tylko muzyka jest z pewnością Iwona Kmiecik. O jej udziale w półfinale zdecydował głos Wojtka Łozowskiego, który namawiał by dać szanse bardzo utalentowanej wokalistce. W eliminacjach zachwyciła własną interpretacją piosenki Rihanny "Only Girl". Tym razem Iwona wykona własną piosenkę

Jenna Eight Jenna Eight STUDIO 69/

Jenna Eight

Na zupełnie innym muzycznym biegunie jest mocne granie zespołu Jenna Eight. Chłopaki grają już sporo koncertów, a na swoim profilu na facebooku tak piszą prosząc o wsparcie:

Obiecujemy, że już za tydzień zrobimy w Polsacie totalny rozp... l!!!

Brzmi zachęcająco?

Ziółko. Ziółko. mat. prasowe

Mateusz Ziółko

W dzisiejszym odcinku wystąpi  też Mateusz Ziółko. Jest góralem, a śpiewa od 13 roku życia. W odcinku eliminacyjnym wykonał własną piosenkę "Da się żyć". Jurorzy nie byli zgodni i Mateusz dostał 3 x tak. Najmocniej skrytykowała wówczas go Kora:

Jest to bardzo, bardzo banalne i takie festiwalowe. Banał, banał a my wybieramy artystów dla których kombinowanie jest ważne.
Camero Cat Camero Cat STUDIO 69/

Camero Cat

Równie mocno kontrowersyjnie było po występie eliminacyjnym Camero Cat, choć tym razem to Kora była stroną broniącą, a krytykował Adam Sztaba. Awantura była naprawdę ostra. Ostatecznie krakowski zespół trafił do półfinału i znów będzie miał szanse poróżnić jurorów. Grają ciekawą mieszankę alternatywnego rocka z istotną dla nich "teatralnością". Po prostu krakowski klimat.

Aneta Majeran. Aneta Majeran. mat. prasowe

Aneta Majeran

To była spora niespodzianka eliminacji. Młodziutka niespełna 16 - letnia Aneta Majeran  z Lipowca Kościelnego zaśpiewała mocnym głosem ?"Highway to hell" AC/DC.

Jezu... Ludzie w twoim wieku nie słuchają AC/DC powiedział Adam Sztaba.
Małe dzieci słuchają AC/DC  odpowiedziała mu Kora.

Występ Anety potwierdził, że to jurorka miała rację. Aneta dostała wówczas 4 x tAK.

Bass. Bass. mat. prasowe

Duet Bass

Występ dwóch zwariowanych nastolatek czyli duetu BASS, była jak rewolucja, przewalając się przez scenę z mocą huraganu. Dziewczyny zdobyły publiczność niezwykłą żywiołowością i entuzjazmem. Widać też było, że doskonale rozumieją i bawią się na scenie. 18-latka Roksana Frankowska i 16-latka Paulina Kołakowska zaśpiewały przebój Black Eyed Peas "Where Is The Love?". Jurorzy byli jednogłośnie na TAK. Teraz nie może być gorzej, tym bardziej, że dziewczyny znów sięgną po znany im repertuar Black Eyed Peas.The Toobs. The Toobs. STUDIO 69/

Trio The Toobs

I jeszcze jeden faworyt jurorów, czyli białoruskie rockowe trio The Toobes.

Gdyby było więcej takich zespołów Białoruś już dawno byłaby wolna - powiedziała po ich eliminacyjnym występie Kora.

The Toobes coraz lepiej czuje się w Polsce. Wygrali między im. Festiwal Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim, grają  u nas sporo koncertów. W niedzielnym półfinale zagrają swoją nową piosenkę.

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.