One nie boją się odważnych scen! Wielkie gwiazdy NAGO na ekranach [CZĘŚĆ 2]

Czasem aby stworzyć pełną kreację, aktorki muszą pokazać niemal wszystko...

Sharon Stone

Sharon Stone

Sharon Stone była gwiazdą "Nagiego instynktu". W drugiej części erotycznego thrillera pokazała jeszcze więcej.

Diane Kruger

W "Troi" aż roiło się od gwiazd. Na nas największe wrażenie zrobiła jednak piękna Diane Kruger w roli Heleny.

Emmanuelle Seigner

Emmanuelle Seigner

Żona Romana Polańskiego, Emmanuelle Seigner, na zakończenie "Dziewiątych wrót" pokazała prawdziwe zaangażowanie w gorącej scenie z Johnnym Deppem.

Sophia Loren

Sophia Loren

Sophia Loren była prawdziwą południową pięknością. Kształty cudnej Włoszki mogą podziwiać widzowie filmu "Boccaccio '70" z 1963 roku.

Anna Paquin

Anna Paquin

W serialach też nie brakuje gorących scen erotycznych. Anna Paquin, gwiazda "Czystej krwi", wypada w nich świetnie.

Liv Tyler

Liv Tyler we "Władcy Pierścieni" nie miała okazji zaprezentować swoich wdzięków w pełni. Okazję tę wykorzystała na szczęście w filmie "The Ledge".

Catherine Denevue

Catherine Denevue

Catherine Denevue należała do największych piękności swoich czasów. Nie unikała przy tym scen rozbieranych - tak jak ta z obrazu "Le Sauvage" z 1975 roku.

Rooney Mara

Rooney Mara

Mroczna "Dziewczyna z tatuażem" miała twarz Rooney Mary. W końcu musiało dojść do jej zbliżenia z Mikaelem Blomkvistem, głównym bohaterem książkowej trylogii. W ekranizacji Davida Finchera w tę rolę wcielił się Daniel Craig.

Mena Suvari

Mena Suvari

Mena Suvari nie grywa w szczególnie ambitnych produkcjach. Szersza widownia kojarzy ją głównie z głupawej komedii "American Pie". Suvari zagrała też jednak w "American Beauty", gdzie jej bohaterka była obiektem pożądania Lestera Burnhama (Kevin Spacey).

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow nie jest raczej uważana za seksbombę w klasycznym rozumieniu tego słowa. Jej subtelna uroda ma jednak wielu fanów, którzy dzięki filmowi "The Good Expectations" mieli okazję podziwiać piękną aktorkę w negliżu.

Maggie Gyllenhaal

Maggie Gyllenhaal

Maggie Gyllenhaal, siostra Jake'a, także wie, co to odwaga na planie. W filmie "Sekretarka" partnerowała Jamesowi Spyderowi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.