Ups! Te gwiazdy ZAŚWIECIŁY majtkami

Mini spódniczki bywają zdradliwe. Te gwiazdy coś o tym wiedzą

Maria Wiktoria Wałęsa

Maria Wiktoria Wałęsa

Córka byłego prezydenta zaliczyła wpadkę zupełnie przypadkowo. Na jeden z ostatnich pokazów mody Maria Wiktoria Wałęsa przyszła ubrana w seksowną sukienkę. Mała czarna tak niefortunnie się podwinęła, że ujawniła jej brzoskwiniowe majtki.

Maria Wiktoria Wałęsa

Honey

Honey na premierze jednego ze swoich teledysków zaprezentowała się w krótkiej spódniczce. Młoda gwiazdka zaprezentowała tego wieczoru nie tylko nowy klip, ale też jasne majtki.

Agata Młynarska

Mlynarska Agata

Agata Młynarska ma na koncie niejedną wpadkę z niesfornymi kreacjami. Na tegorocznym Balu Dziennikarzy sukienka, którą miała na sobie prezenterka, niefortunnie się podwinęła. Fotografowie uwiecznili jej ciemną bieliznę.

Joanna Krupa

Joanna Krupa pokazala bielizne pod sukienka 28-06-2011 Gdansk

Joanna Krupa jeśli nie pokazuje piersi, to pokazuje... majtki. Na nagraniu jednego z odcinków programu "Top Model. Zostań modelką" zaznaczyła obecność jasnej bielizny.

Ola Szwed

Ola Szwed również zaliczyła małą bieliźnianą wpadkę. Mimo, że bardzo się starała siedzieć tak, by nie było widać majtek, fotoreporterom i tak udało się uwiecznić jej koronkową, seksowną bieliznę.

Kasia Struss

Kasia Struss zaliczyła całkiem dużą wpadkę na jednym z pokazów. Kreacja, którą miała na sobie, zrobiła jej małego psikusa. Ni stąd ni zowąd odwinęła się, prezentując jej cieliste majtki. Jako modelka, Struss przyjęła ten fakt z dużym dystansem.

Anna Popek

Anna Popek

Okazuje się, że Anna Popek, podobnie jak Joanna Krupa, lubi białe majtki. Udowodniła to na jednej z ostatnich imprez. Jej mina wskazuje na to, że nie było jej do śmiechu.

Anna Popek

Natalia Lesz

Natalia Lesz

Natalia Lesz na jednym ze swoich koncertów zapomniała chyba, że wybrała krótką sukienkę. Chwila ekspresyjnego występu zaowocowała prezentacją granatowej bielizny piosenkarki.

Natalia Lesz

Iwona Węgrowska

Wegrowska Iwona

Iwona Węgrowska, podobnie jak Natalia Lesz, na jednym ze swoich koncertów tak wczuła się w występ, że zapomniała o długości swojej świecącej sukienki. Wystarczył moment, by publiczność zobaczyła jej... świecące majtki. To się nazywa sztuka!

Wegrowska Iwona

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.