One nie boją się odważnych scen! Wielkie gwiazdy NAGO na ekranach

Hollywoodzkie aktorki nie odrzucają ról wymagających pełnego zaangażowania...

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie ostatnio unika ról, w których musiałaby pokazać się w pełnej krasie. W końcu matce szóstki dzieci chyba nie do końca przystoi epatowanie golizną... Na początku kariery Jolie pojawiła się parę razy na ekranach w pełnym negliżu. Film "Gia" przeszedł bez większego echa, ale w Sieci do dziś krążą kadry z nagim biustem pięknej Angeliny.

Angelina Jolie

"Hakerzy" byli większym hitem, mimo że Jolie pokazała dużo mniej.

Kate Winslet

Kate Winslet

Kate Winslet za pierwszoplanową rolę w filmie "Lektor" otrzymała Oscara. Odważna kreacja wymagała pełnego zaangażowania aktorki.

Kate Winslet

W pamiętnej scenie ze starszego o 11 lat "Titanica" biust Winslet wyglądał trochę inaczej. Jak ten czas leci...

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Anne Hathaway nie ma się czego wstydzić. Piękne piersi aktorki można podziwiać w filmie "Miłość i inne używki", w którym ochoczo prezentowała je Jake'owi Gyllenhaalowi.

Eva Green

Eva Green

Rozmiar miseczki młodziutkiej Evy Green mogą ocenić fani twórczości Bernarda Bertolucciego. W kontrowersyjnych "Marzycielach" aktorka pokazała wszystko. I to dosłownie.

Kirsten Dunst

Kirsten Dunst

Wielbiciele urody Kirsten Dunst długo musieli czekać na scenę, w której ich ulubienica pokaże pełnię swoich wdzięków. Dzięki Larsowi von Trierowi i jego "Melancholii" wreszcie mamy okazję zobaczyć piękną Kirsten topless.

Halle Berry

Halle Berry

Halle Berry też potrafi grać nago. Jej postać z filmu "Kod dostępu" była raczej bezpruderyjna, a Halle doskonale oddała tę cechę na ekranie.

Charlize Theron

Charlize Theron

Charlize Theron nie boi się trudnych scenariuszy, co udowodniła główną rolą w dramacie "Monster". We wcześniejszym "2 Days in the Valley" nie musiała na szczęście aż w takim stopniu korzystać z charakteryzacji, choć praca na planie wymagała od niej nie mniejszego zaangażowania.

Demi Moore

Demi Moore

Demi Moore poszła na całość. W pamiętnym "Striptease" główną rolę odgrywały jej piersi. Mimo tego - a może właśnie dlatego - film okazał się straszną klapą.

Penelope Cruz

Penelope Cruz

Penelope Cruz także nie peszy się przez kamerą. W filmie "Elegia" stworzyła pełną, naturalną kreację. Nie mogło zabraknąć nagości.

Monica Bellucci

Monica Bellucci

W takim zestawieniu nie mogło zabraknąć Moniki Bellucci. Gdy tylko przepiękna aktorka pojawia się na ekranie, męskiej części zapiera dech... w piersiach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.