Była dziewczyna DiCaprio wygrzewa się na plaży. GORĄCE ZDJĘCIA!

Oto izraelska piękność porzucona przez Leo DiCaprio. Gdzie on miał oczy?
Bar Refaeli Bar Refaeli fot. Elle

Seksbomba z Izraela

Bar Refaeli ma 27 lat. Jest modelką w zasadzie od dziecka. W pierwszej reklamie zagrała mając zaledwie... 8 miesięcy. Jej kariera gwałtownie przyspieszyła w 2007 roku, kiedy pojawiła się w amerykańskim magazynie "Sports Illustrated". Jej zdjęcia w skąpym bikini były ozdobą jednego z wydań słynnej edycji specjalnej poświęconej strojom kąpielowym.

Bar Refaeli

Od tego czasu Bar regularnie pojawia się na okładkach magazynów. W ostatnim "Elle" opublikowano jej gorącą sesję zdjęciową na plaży.

Bar Refaeli Bar Refaeli fot. GQ

Początki kariery

Bar pochodzi z Izraela. Szybki start kariery modelki zawdzięcza swojej matce - Tzipi Levine, która była gwiazdą wybiegów w latach 70. To ona jako pierwsza zauważyła potencjał ślicznej córki.

Bar Refaeli

Kariera Bar nieco zwolniła, gdy w wieku 15 lat zdecydowała się na założenie stałego aparatu na zęby.

Bar Refaeli Bar Refaeli fot. GQ

Sukcesy

Dbałość o urodę opłaciła się. W 2000 roku Bar wygrała konkurs na najpiękniejszą modelkę Izraela.

Bar Refaeli

Sukces zaowocował kontraktami reklamowymi dla producentów bielizny i strojów bikini. Drzwi do międzynarodowej kariery uchylały się coraz szerzej.

Bar Refaeli Bar Refaeli fot. Passionata

Romans z Leo

W 2005 roku śliczna modelka poznała Leonardo DiCaprio. Para spotkała się na imprezie urządzonej przez zespół U2 w Las Vegas. Gorący romans modelki i aktora trwał niemal dwa lata. W czerwcu 2009 roku Leonardo zerwał z Bar. Stwierdził, że nie chce się jeszcze ustatkować.

Bar Refaeli

Mimo doniesień o zakończeniu związku, para była nadal sporadycznie widywana razem. W 2010 roku byli kochankowie ogłosili, że rozstają się ostatecznie. Pozostali jednak w przyjacielskich relacjach.

bar refaeli bar refaeli fot. GQ

Pionierka Izraela

Bar Refael jest pierwszą Izraelką, która pojawiła się w "Sports Illustrated".

bar refaeli

Redaktorom czasopisma trzeba pogratulować świetnego gustu.

bar refaeli bar refaeli fot. GQ

Skandal

W 2007 roku media doniosły o skandalu z udziałem pięknej modelki. Aby uniknąć służby wojskowej, która w Izraelu jest obowiązkowa zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, Bar na krótko zawarła fikcyjne małżeństwo z jednym ze swoich krewnych.

 

bar refaeli

Na modelkę spadła fala krytyki. Gdy izraelski rząd zagroził embargiem na produkty firm reklamowanych przez Bar, ta zaproponowała ugodę. W ramach niej odwiedzała rannych żołnierzy w szpitalach i wzięła udział w akcji promocyjnej Izraelskich Sił Zbrojnych. Mimo represji, modelka nie żałowała swojej decyzji.

Nie żałuję, że uniknęłam poboru. Dziewczyny takie jak ja nie potrzebują armii. To strata czasu. Mam nadzieję, że mój przypadek wpłynie jakoś na postawę izraelskiej armii. - powiedziała w wywiadzie dla New York Daily News.
bar refaeli bar refaeli fot. Sports Illustrated

Nie ma tego złego...

Chyba dobrze, że Bar nie dała się ubrać w kamasze, choć na pewno wyglądałaby w nich seksownie. Niewątpliwie podnosiłaby też morale żołnierzy... Ale wówczas nie mielibyśmy okazji oglądać aż tak wielu zdjęć jej cudnych kształtów.

bar refaeli