One rozpalają wyobraźnię telewidzów! Oto najseksowniejsze polskie prezenterki [RANKING]

Oglądanie ich na ekranie sprawia nam dużą frajdę. Są pewne siebie, piękne i bardzo seksowne. Zobaczcie ranking najgorętszych polskich prezenterek i zdecydujcie, czy zgadzacie się z naszym zestawieniem.
Agnieszka Szulim. Agnieszka Szulim. Kapif

Miejsce 10. Agnieszka Szulim

Nasz ranking otwiera gwiazda TVP. Oglądając Agnieszkę Szulim zaczynamy rozumieć, po co płaci się abonament RTV :) Jeżeli telewizja publiczna za pieniądze podatników miałaby zatrudniać tylko takie seksowne prezenterki - jesteśmy za!

 Agnieszka Szulim

Szulim prowadzi "Pytanie na śniadanie" i kulisy "Bitwy na głosy". Zawsze dobrze przygotowana do pracy, profesjonalna i olśniewająca. Razem ze swoim mężem, Adamem Badziakiem, tworzą piękną parę.

agnieszka szulim, adam badziak

Czasami mówi się, że ktoś jest wprost stworzony do pracy na ekranie. Jesteśmy przekonani, że Agnieszka należy do tych osób.

agnieszka szulim

Paulina Sykut. Paulina Sykut. KAPIF

Miejsce 9. Paulina Sykut

Paulina Sykut zaczynała jako prezenterka pogody. Dziś nadal informuje nas o nadchodzących zmianach frontów atmosferycznych, ale sprawdza się też w innych dziedzinach dziennikarstwa. Współprowadzi programy "Się kręci" i "Must be the music", a także jest gospodynią wielu dużych imprez, organizowanych przez Polsat.

paulina sykut

Nic dziwnego, że Sykut szybko stała się ulubienicą dyrektor programowej stacji, Niny Terentiew. Seksowna puławianka przyciąga widzów (zwłaszcza mężczyzn) jak nikt inny!

Paulina Sykut

paulina sykut

Miejsce 9. należy do niej!

Karolina Szostak. Karolina Szostak. fot. Polsat

Miejsce 8. Karolina Szostak

Karolina Szostak już od kilku lat cieszy oczy widzów serwisów sportowych Telewizji Polsat. Prezenterka z pewnością może pochwalić się rzetelną wiedzą na temat sportu, jednak nie da się ukryć, że oglądający ją panowie większą uwagę skupiają na wyglądzie Szostak. Dziennikarka ma piękny biust, który dla wielu mężczyzn jest uosobieniem ideału.

Piersi prezenterki stały się nawet obiektem żartu internautów. Fani Karoliny zmontowali filmik, z którego wynika, że Szostak prowadziła serwis w baaaardzo wydekoltowanej bluzeczce...

karolina szostak

Okazało się jednak, że to zwykły fotomontaż. Na szczęście amatorzy biustu Szostak nie mogą narzekać na brak okazji do podziwiana jej kształtów. Po pracy Karolina chętnie eksponuje swoje wdzięki, zakładając seksowne ciuszki na pokazy mody i inne imprezy. I za to przyznajemy jej 8. lokatę.

karolina szostak

karolina szostak

Agnieszka Cegielska. Agnieszka Cegielska. Kapif

Miejsce 7. Agnieszka Cegielska

Dziś jest prezenterką pogody TVN, jednak piękna Agnieszka Cegielska rozpoczynała karierę jako miss! Jako 16-latka wygrała wybory Miss Nastolatek i tak zaczęła swoją przygodę z modelingiem. Pracowała m.in. w Tokio i Barcelonie.

Agnieszka Cegielska

  Agnieszka Cegielska

Choć dziś nie bierze już udziału w pokazach mody i sesjach zdjęciowych, wciąż zachwyca swoim wyglądem. Bez wątpienia jest jedną z najseksowniejszych polskich prezenterek. Niestety, wszyscy panowie, którzy zachwycają się jej urodą, mogą liczyć wyłącznie na platoniczne uczucie. W 2002 roku Agnieszka wyszła za mąż za Dariusza Cegielskiego, z którym wychowuje synka Franciszka. Być może dlatego Agnieszka nie odsłania swoich wdzięków na imprezach czy w czasie sesji zdjęciowych... Rozumiemy tę zachowawczość, ale w związku z tym możemy przyznać jedynie 7. pozycję w rankingu.

Cegielska Agnieszka

Natalia Jakuła. Natalia Jakuła. Kapif

Miejsce 6. Natalia Jakuła

Partnerka Tomasza Iwana dostała pracę prezenterki stacji "Viva Polska" dzięki wygranej w programie "Hot or not?". Kiedy na nią patrzymy, nie mamy wątpliwości co do tego, że jest w 100% hot!

natalia jakuła

natalia jakuła

Na dodatek Jakuła jest idealnym dowodem na to, że seksapil to nie tylko wygląd zewnętrzny, ale też bogate zainteresowania. Sama o sobie mówi:

Od aniołka mam skrzydełka, a diabełek dał mi charakterek. Na co dzień uśmiechnięta, energiczna i pomysłowa wiercipięta, studentka socjologii w Collegium Civitas, modelka, prezenterka. Nie potrafię długo usiedzieć w jednym miejscu, np. podczas nauki, bo strasznie ciągnie mnie na rower, rolki lub na siłownię. Letnich wakacji nie wyobrażam sobie bez nart wodnych, a zimowych bez ulubionych dwóch desek. Uwielbiam gotować, podróżować w towarzystwie bliskich mi osób, czytać Newsweeka, książki przygodowe, oglądać komedie, jeść truskawki i robić zakupy - czytamy na stronie internetowej "Viva Polska".

natalia jakuła

natalia jakuła

Z ciekawością obserwujemy karierę Natalii. Na dzień dzisiejszy - miejsce 6.

Agnieszka Popielewicz. Agnieszka Popielewicz. kapif

Miejsce 5. Agnieszka Popielewicz

Swoją przygodę z show-biznesem zaczynała od...wygranej w konkursie "Matka i córka Oriflame". Popielewicz szybko została zauważona przez władze Polsatu, które powierzyły jej funkcję współprowadzącej program "Się kręci" u boku Maćka Rocka i Maćka Dowbora. Agnieszka prowadzi też regularnie duże gale organizowane przez Polsat.

agnieszka popielewicz

Młodziutka prezenterka zdobyła sympatię widzów. Na pewno nie przeszkodził jej w tym wygląd - to jedna z najseksowniejszych dziennikarek w kraju! Wciąż jednak czekamy na dzień, w którym Agnieszka zdecyduje się na sesję dla jednego z pism dla panów. Na okładkach innych pism prezenterka wygląda świetnie, dlatego liczymy na to, że w końcu skusi się na zdjęcia dla "Playboya" czy "CKM". Na zachętę- miejsce 5. w naszym zestawieniu.

agnieszka popielewicz

Dorota Gardias. Dorota Gardias. Forum

Miejsce 4. Dorota Gardias

Tuż poza podium uplasowała się Dorota Gardias. To bez wątpienia najpiękniejsza twarz TVN. Zachwyca widzów swoją nienaganną prezencją i wdziękiem, z którym prezentuje pogodę.

dorota gardias

Gardias ma nie tylko śliczną buzię, ale i seksowne ciało. Jej kształty mogliśmy podziwiać w pełnej krasie po tym, jak celebrytka zdecydowała się na rozbieraną sesję dla magazynu "CKM".

Dorota Gardias, CKM, gardias w bieliźnie

Pogodynka wygląda jednak świetnie nawet w pełnym stroju. Ma w sobie po prostu tyle seksapilu, że nie musi nawet specjalnie się starać, by wyglądać rewelacyjnie.

Gardias Dorota

Gardias Dorota

Monika Ordowska. Monika Ordowska. youtube.com

Miejsce 3. Monika Ordowska

Piękna partnerka Piotra Zelta jest prezenterką interaktywnego programu "Dziewczyny z fortuną" w TV4. Podejrzewamy, że co najmniej połowa próbujących dodzwonić się do studia widzów bardziej niż na wygraną liczy na pogawędkę z seksowną Moniką.

monika ordowska

Ordowska wygląda świetnie niezależnie od tego, w co jest ubrana. To po prostu wulkan seksapilu.

monika ordowska

monika ordowska

Wdzięki prezenterki doceniła redakcja "Playboya". Zdjęcie Ordowskiej zdobiła okładkę kwietniowego numeru magazynu.

monika ordowska

Monika od lat pracuje na swoje nazwisko w show-biznesie. Za jej gorące sesje i seksowne stylizacje w "Dziewczynach fortuną" przyznajemy jej wysokie, 3. miejsce!

Magda Mielcarz. Magda Mielcarz. youtube.com

Miejsce 2. Magdalena Mielcarz

Choć Polacy poznali ją za sprawą głośnej roli Ligii w filmie "Quo vadis", Magdalena Mielcarz świetnie radzi sobie jako prezenterka telewizyjna. Polscy widzowie znają ją przede wszystkim z programów "Top model. Zostań modelką" i muzycznego show TVP "The voice of Poland".

magdalena mielcarz

magdalena mielcarz

Magda nie tylko świetnie radzi sobie z prowadzeniem programów na żywo, ale też zawsze wygląda perfekcyjnie. Nieważne jaką założy kreację - jej uroda przyćmiewa nawet najpiękniejsze suknie od znanych projektantów.

magdalena mielcarz

magdalena mielcarz

Magdzie nie można odmówić olbrzymiego seksapilu, którym emanuje zawsze i wszędzie. W naszym rankingu przyznajemy jej 2. lokatę.

Omenaa Mensah. Omenaa Mensah. www.KAPIF.pl

Miejsce 1. Omenaa Mensah

Choć jej egzotyczna uroda mogłaby sugerować, że Omenaa nie mówi zbyt dobrze po polsku, seksowna pogodynka TVN nienaganną polszczyzną zapowiada deszcze, upały i wszystkie inne zjawiska atmosferyczne.

omenaa mensah

Mensah ma świetne ciało i nie boi się odsłaniać swoich wdzięków na łamach pism dla pan czy w kampaniach reklamowych bielizny.

Omenaa Mensah

omenaa mensah

Omenaa Mensah

A przed laty Omenaa była jeszcze odważniejsza: Występowała w nocnym programie "Red Light", gdzie nie brakowało gorących scen z jej udziałem...

omenaa mensah

Mensah po prostu kipi seksem i dlatego w naszym rankingu zajęła 1. miejsce!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.