Laski z importu: kim jest ta NIEGRZECZNA zakonnica? [FOTO]

Kate Upton oburza strojem seksownej zakonnicy. Zobacz jej inne fotki!
Kate Upton Kate Upton fot. 20th Century Fox

Zakonnica z męskich fantazji

Niecałe dziesięć dni temu odbyła się premiera amerykańskiej komedii "The Three Stooges." Pełen slapstickowych, głupkowatych żartów film pewnie przeszedłby za Oceanem bez większego echa, gdyby nie mała rólka Kate Upton. Modelka wcieliła się w rolę zakonnicy, którą spotykają tytułowi bohaterowie. Jak łatwo wywnioskować z filmowych fotosów, siostrze Bernice bliżej raczej do postaci ze sprośnych dowcipów niż do stereotypowej zakonniczki. Z habitu pozostało jej tylko nakrycie głowy i różaniec, zwisający między obfitymi, skąpo osłoniętymi piersiami.

Kate Upton

Taki obraz osoby duchownej wywołał oczywiście protesty w Stanach. Amerykańska Liga Katolicka wystosowała do dystrybutorów filmu list otwarty. Członkowie Ligi sprzeciwiają się w nim ukazywaniu katolicyzmu w takim świetle. Rzecznik wytwórni ripostuje, że "przecież to tylko komedia," a postać, którą wykreowała Upton, okazuje się bardzo pomocna i opiekuńcza. Patrząc na powyższe zdjęcia faktycznie ciężko uwierzyć, aby siostra Bernice mogła być postacią negatywną...

Kate Upton Kate Upton fot. Muse Magazine

Kim jest Kate?

Trzeba przyznać, że twórcy filmu świetnie odsadzili tę rolę. Kate Upton ma 20 lat, a jej nazwisko należy do najgorętszych w Stanach.

Kate Upton

Pochodząca ze stanu Michigan Kate zajmuje się modelingiem od 2008 roku. Wcześniej, jeszcze jako dziewczynka, brała udział w zawodach jeździeckich. Osiągała wiele sukcesów w tej dyscyplinie - była wielokrotną dziecięcą mistrzynią Stanów Zjednoczonych. Postanowiła jednak porzucić tę pasję dla innej - pozowania przed obiektywami fotografów.

Kate Upton Kate Upton fot. Victoria's Secret

W wydaniu sportowym

Prawdziwym przełomem w karierze Kate było pojawienie się w popularnym magazynie "Sports Illustrated," a konkretnie w jego specjalnej edycji ze strojami kąpielowymi. W 2011 roku Upton została uznana za odkrycie roku. Jej ponętne kształty wywołały zawrót głowy u czytelników, nic więc dziwnego, że w wydaniu z 2012 roku Kate pojawiła się już na okładce i była gwiazdą numeru.

Kate Upton

Kate Upton Kate Upton fot. Sports Illustrated

Ulubienica milionów

Sesja zdjęciowa dla "Sports Illustrated" jest niesamowicie gorąca... Zobaczcie zresztą sami.

Kate Upton

Kate Upton Kate Upton fot. Sports Illustrated

Gwiazda Sieci

W Internecie szybko zaroiło się od fanowskich stron poświęconych modelce. Krążące w Sieci fotki Kate należą do najczęściej wyszukiwanych materiałów.

Kate Upton

Kate Upton Kate Upton fot. East News

Topless na plaży

Patrząc na takie ujęcia, trudno się temu dziwić...

Kate Upton

Kate Upton Kate Upton fot. Beach Bunny

Plażowy króliczek

Przed ponownym pojawieniem się w sportowym magazynie, Kate otrzymała oferty sesji zdjęciowych dla największych firm produkujących bieliznę i stroje kąpielowe. Dzięki temu możemy podziwiać wspaniałe kształty dwudziestolatki osłonięte bikini marki o sugestywnej nazwie Beach Bunny.

Kate Upton

Kate Upton Kate Upton fot. Victoria's Secret

Victoria's Secret

Kate pozowała też w bieliźnie Victoria's Secret.

Kate Upton

Kate Upton Kate Upton fot. Esquire

Inne czasopisma

Piękną modelką interesują się również inne czasopisma. Kate wzięła udział między innymi w sesji dla magazynu "Esquire." Oto mała próbka:

Kate Upton

Myślicie, że Kate pokaże więcej? Chcielibyście zobaczyć ją na przykład na rozkładóce "Playboya"?