Szybka akcja w lesie czy romantyczna noc w sypialni - w jaki sposób i w jakim wieku gwiazdy straciły dziewictwo?

Pierwszy raz niewątpliwie należy do jednych z najważniejszych przeżyć i, bardziej lub mniej udany,  zwykle zapamiętywany jest na całe życie.
Okazuje się, że w sprawie miłosnych uniesień gwiazdy niewiele różnią się od zwykłych śmiertelników - jedne zachowały cnotę dla wymarzonej drugiej połówki, inne dość szybko zaczęły zdobywać seksualne doświadczenie. Kto rozpoczął współżycie w wieku 12 lat, a kto postanowił zaczekać z tym do nocy poślubnej? Sprawdźcie, kto i w jakim wieku zdecydował się oddać swoje dziewictwo. Zaczynamy od gwiazdy, która zrobiła to najpóźniej.

Miejsce 12. Lisa Kudrow

Actress Lisa Kudrow takes part in a news conference for the film "Love and Other Impossible Pursuits" during the Toronto International Film Festival in Toronto, Ontario, Wednesday, September 16, 2009. THE CANADIAN PRESS/Darren Calabrese

Znana z serialu 'Przyjaciele' aktorka nie spieszyła się z inicjacją seksualną. Lisa Kudrow postanowiła zachować czystość aż do nocy poślubnej. Zakładając, że wytrzymała w swoim postanowieniu, serialowa Phoebe przestała być dziewicą w 32. roku życia! Gratulujemy wytrwałości!

Miejsce 11. Adriana Lima

Victoria's Secret model Adriana Lima unveils the $2 million 'Bombshell' fantasy bra at Victoria's Secret Soho store on Wednesday, Oct. 20, 2010 in New York. (AP Photo/Evan Agostini)

Najsłynniejsza supermodelka Victoria's Secret wielokrotnie zaznaczała, że swój pierwszy raz przeżyje dopiero po ślubie. Adriana wyszła za mąż w 2009 roku mając 27 lat. Myślicie, że brazylijska seksbomba, obiekt westchnień i seksualnych fantazji milionów mężczyzn na całym świecie, rzeczywiście tak długo była dziewicą?

Miejsce 10. Kevin Jonas

Danielle Deleasa, left, and Kevin Jonas arrive at Nickelodeon's 23rd Annual Kids' Choice Awards on Saturday, March 27, 2010, in Los Angeles. (AP Photo/Chris Pizzello)

Najstarszy z braci Jonas swój pierwszy raz ma już za sobą. W 2009 roku, w wieku 22 lat, Kevin zamienił obrączkę czystości na obrączkę ślubną i właśnie wtedy zasmakował miłości fizycznej po raz pierwszy. Świeżo upieczone małżeństwo wyznało później, że seks nie był dla nich czymś wyjątkowym. Miłosne uniesienia nie wywarły na piosenkarzu wrażenia? Według Kevina seks jest przereklamowany.

Miejsce 9. Fergie

Fergie arrives at the third annual 2008 Cartier Loveday celebration in Los Angeles on Wednesday, June 18, 2008. (AP Photo/Matt Sayles)

Zmysłowa wokalistka przyznaje, że jako nastolatka miała trudności z zachowaniem swojego dziewictwa. Twierdzi, że zawsze była osobą o dużym temperamencie, która musiała powstrzymywać się od cielesnych pokus. Biorąc pod uwagę wygląd i seksapil Fergie, musiało ją to kosztować wiele wysiłku, bo na brak adoratorów z pewnością nie mogła narzekać. Silnej woli starczyło artystce do 18. roku życia.

Miejsce 8. Sienna Miller

Sienna Miller

Sienna Miller, najsłynniejsza hollywoodzka podrywaczka, przeżyła swój pierwszy raz przy pełnej zgodzie rodziców. Jej matka nie chciała, żeby jej córka robiła to byle gdzie, dlatego też amerykańska aktorka straciła cnotę w wieku 16 lat w swojej własnej sypialni. A za ścianą była czujna mama!

Miejsce 7. Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe

Bożyszcze fanek serii o Harrym Potterze swój pierwszy raz przeżyło w wieku 16 lat z, jak sam później przyznał, dużo starszą od siebie kobietą. Ponoć rozdziewiczyła go pracująca na planie filmu 23-letnia fryzjerka. Co ciekawe, Daniel nie jest jedynym znanym mężczyzną, który przyznaje się do inicjacji ze starszą partnerką.

Miejsce 6. Ashton Kutcher

04/22/2008 - Ashton Kutcher - "What Happens in Vegas..." London Premiere - Arrivals - Odeon in Leicester Square - London, England - Keywords:  - False -  - Photo Credit: Solarpix / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)

Pierwszy raz byłego partnera Demi Moore nie miał w sobie nic z romantyzmu. Aktor stracił cnotę w wieku 15 lat w... lesie, z dopiero co poznaną, przypadkową dziewczyną, z którą umówił go kumpel. Kutcher źle wspomina tę przygodę. Ponoć sam stosunek trwał ok. 2 sekund i był naprawdę dziwaczny. Dwa lata później aktor postanowił zdobyć tę samą dziewczynę po raz drugi po to, aby zatrzeć negatywne wrażenie, jakie wywarł na niej w lesie...

Miejsce 5. Orlando Bloom

Orlando Bloom

Filmowy Legolas stracił cnotę mając 14 lat, 2 lata po swoim pierwszym pocałunku. Już jako nastolatek Orlando był romantykiem. Swój pierwszy raz przeżył z dziewczyną, w której był zakochany po uszy. Być może dlatego stosunek zapadł mu w pamięć jako bardzo udany i aktor do dzisiaj miło go wspomina. Ciekawe, co na to partnerka Blooma, Miranda Kerr?

Miejsce 4. Britney Spears

** FILE ** In this Sept. 7, 2008 file photo, Britney Spears is seen at the 2008 MTV Video Music Awards held at Paramount Pictures Studio Lot in Los Angeles. (AP Photo/Matt Sayles, file)

Wokół utraty swojego dziewictwa gwiazda "The Mickey Mouse Club" narobiła wiele zamieszania. Nie chcąc utracić wizerunku cnotliwej i przykładnej idolki nastolatek, Brit długo utrzymywała, że z inicjacją seksualną zamierza czekać do ślubu. Nie trudno przypomnieć sobie skandal, jaki wybuchł wokół jej osoby, gdy okazało się, że piosenkarka swój pierwszy raz ma już dawno za sobą. Sama Brit przyznała się do kontaktów fizycznych w wieku 18 lat ze swoim ówczesnym chłopakiem, Justinem Timberlakiem. Matka artystki nie potwierdza jednak tych informacji. W swojej książce "Through the storm" Lynne Spears wyznaje, że jej córka przestała być dziewicą już w wieku 14 lat!

Miejsce 3. Angelina Jolie

Angelina Jolie

Aż ciężko uwierzyć w to, że zapracowana matka szóstki dzieci i czynna działaczka humanitarna swój pierwszy raz przeżyła w wieku 14 lat. Jako nastolatka Jolie przechodziła burzliwy okres buntu, podczas którego szukała coraz bardziej ekstremalnych doznań. Pierwsze miłosne uniesienie aktorki niewątpliwie do nich należało! W czasie stosunku Jolie z partnerem skaleczyli się nożem, aby być jak najbliżej siebie!

Miejsce 2. Kelly Osbourne

Kelly Osbourne  arrives at the "Los Premios MTV 2009" on Thursday, Oct. 15, 2009, at the Gibson Amphitheatre in Universal City, Calif. (AP Photo/Chris Pizzello)

Córka jednego z najsłynniejszych i najbardziej kontrowersyjnych rockmanów po raz pierwszy zrobiła to, mając zaledwie... 13 lat! Zbuntowana dziewczyna postanowiła nie czekać do pełnoletności. Kelly Osbourne swoje pierwsze miłosne uniesienia przeżyła przy pełnej aprobacie niezwykle tolerancyjnych, rock?n?rollowych rodziców.

Miejsce 1. Anthony Keidis

03.07.2007 CHORZOW STADION SLASKI KONCERT RED HOT CHILI PEPPERS  FOT. BARTLOMIEJ BARCZYK /  AGENCJA GAZETA

Jako 11-letni chłopiec, Anthony Keidis wpadł w nieciekawe towarzystwo. Po rozwodzie rodziców nastolatek zamieszkał z ojcem w Los Angeles, co nie przyniosło mu wiele dobrego. To tam charyzmatyczny wokalista Red Hot Chili Peppers odkrył świat narkotyków, a także przeżył inicjację seksualną. Keidis miał zaledwie 12 lat, kiedy rozdziewiczyła go... osiemnastoletnia dziewczyna ojca!

Więcej o: