Kasia Szturemska: Chcę zostać Playmate roku i skończyć z modą na brunetki!

Jest piękna, młoda i starannie wykształcona. Walczy o tytuł "Playmate Playboya 2011". Ma szansę na wygraną?

Playmate miesiąca... A może roku?

katarzyna szturemska

(Michał Paź)

Ma 26 lat, wymiary 86-60-90 i apetyt na sukces. O kim mowa? O Katarzynie Szturemskiej, dziewczyny "Playboya" z grudnia 2011 roku, która teraz zamierza zdobyć tytuł "Playmate Roku".

Chciałabym zaprzeczyć modzie na brunetki ,dlatego Playmate roku powinna zostać blondynka a konkretnie - ja - powiedziała odważnie w rozmowie z Plotek.pl.

Jeżeli podzielacie zdanie Kasi, możecie pomóc jej wygrać rywalizację. Szczegóły na oficjalnym profilu modelki na Facebooku.

Postanowiliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o blondwłosej piękności. Jesteście ciekawi? Zobaczcie, jakie informacje udało nam się zdobyć...

Wczesny debiut

Katarzyna Szturemska

Kasia urodziła się 15 stycznia 1986 roku w Warszawie. Swoją przygodę z modelingiem zaczęła już jako 15-latka.

Brałam udział w różnego rodzaju konkursach i sesjach. Pierwszy konkurs, na jakim byłam, to Elite model look, ale odpadłam przed finałem telewizyjnym. Później przestałam na jakiś czas pozować regularnie. Sporadycznie uczestniczyłam za to w różnych sesjach zdjęciowych - wspomina modelka.

Katarzyna Szturemska

Katarzyna Szturemska

Nagość onieśmiela, ale...

Katarzyna Szturemska

(Playboy)

Kasia przyznaje, że jak do tej pory najlepszą sesją w jej dorobku są właśnie zdjęcia dla "Playboya". Nie ukrywa jednak, że rozebranie się przed obiektywem to duży stres.

Na początku bardzo się krępowałam to zupełnie naturalne uczucie , ale najważniejsze jest żeby pozytywnie myśleć o sobie a przed wszystkim o swoim ciele. Akceptować siebie i odłożyć na bok wszelkie negatywne emocje bo one jedynie rozpraszają na planie - zdradziła redakcji Plotek.pl.

Mając TAKIE ciało trudno, naszym zdaniem, mieć jakiekolwiek kompleksy :)

Jej serce jest zajęte

Katarzyna Szturemska

Podejrzewamy, że niejeden Pan chętnie zapoznałby się z Kasią nieco bliżej. Niestety, mamy złą wiadomość dla wszystkich, którzy liczą na bliższą relację z modelką:

Jestem zakochana. I to od kilku ładnych lat - zdradziła nam Szturemska.

Nie tylko uroda

Katarzyna Szturemska

Kasia zadaje kłam temu, co często mówi się o modelkach. Piękne kobiety mają pusto w głowie? Bzdura! Szturemska wie, że kariera w modelingu nie trwa zbyt długo. Dlatego postawiła na solidne wykształcenie, które pozwoli jej w przyszłości zająć się inną profesją. Ba, ona już teraz ma alternatywne źródło dochodu!

Niedawno obroniłam tytuł magistra.Skończyłam studia na kierunku kulturoznawstwo, a wcześniej dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Prowadzę również agencję nieruchomości - mówi Kasia.

Wygra?

Katarzyna Szturemska

(Michał Paź)

Udało nam się też dowiedzieć, że Szturemska jest bardzo lubiana przez swoich znajomych. Jak widać, modelka w ogóle nie zadziera nosa, co tak często przypisuje się pięknym kobietom. Jedna z przyjaciółek Kasi, jeszcze z lat szkolnych, przyznaje, że uwielbia spędzać z nią wolny czas. Kiedyś obie panie chętnie spotykały się w... Mc Donald's! Koleżanka modelki ze śmiechem wspomina:

To było do czasu kiedy podwójny McRoyal zniknął z menu. A swoją drogą, zawsze zadziwiało mnie, że obie jadłyśmy podwójne porcje jedzenia, a i tak zawsze byłyśmy szczupłe.

Widać więc, że Kasia nie musi katować się dietą, by mieć takie wspaniałe ciało.

Szturemską wspierają również dalsi znajomi. Na fanpage'u kandydatki na "Playmate Roku" można przeczytać mnóstwo wpisów od jej znajomych, którzy szczerze kibicują atrakcyjnej koleżance.

Dawaj, malutka! Trzymam kciukasy!
Kaśka, powodzenia! Krzyczę: Do dzieła!
Powodzenia! Na pewno wyślę SMS-a!
Jesteś przepiękna, wygrasz! - to tylko niektóre z komentarzy.

Jeżeli i Wy chcecie zagłosować na Katarzynę, wystarczy sięgnąć po telefon!

Katarzyna Szturemska