Zmysłowe pozy i seksowne kreacje, czyli Marczuk, Niklińska i Kisio na turnieju tańca

Na parkiecie było gorąco!
Weronika Marczuk, Paweł Staliński. Weronika Marczuk, Paweł Staliński. KAPIF

Turniej pełen emocji

Wczoraj w hali OSiR na warszawskiej Woli odbył się Turniej Gwiazd Elixa. Weronika Marczuk i Rafał Maserak nie mieli w sobie równych! Gala okazała się dla nich szczęśliwa.

Stalinski Pawel Biernat Paulina, Marczuk Weronika, Maserak Rafal, Niklinska Marysia Maria

Marczuk Weronika, Maserak Rafal

W turnieju wzięło udział kilka znanych z telewizji par, rywalizacja była zacięta, a poziom taneczny naprawdę wysoki. Ale wygrana nie była zaskoczeniem. Jak pamiętacie, już w "Tańcu z Gwiazdami" Rafał Maserak nie dawał nikomu szans.

Weronika Marczuk, Rafał Maserak. Weronika Marczuk, Rafał Maserak. KAPIF

Weronika i Rafał górą!

Weronika Marczuk i czarujący Rafał Maserak zwyciężyli! Oprócz ich talentu widzowie zebrani w hali OSiR mogli podziwiać piękne suknie uczestniczek turnieju. Szczególnie te, które miała na sobie była jurorka "You Can Dance" zrobiły na nas wrażenie. I ten zmysłowy taniec pary!

Marczuk Weronika, Maserak Rafal

Maserak Rafal, Marczuk Weronika

Marczuk Weronika

Zwiewne i półprzezroczyste suknie Marczuk wiele odsłaniały. W pierwszej wersji, białej, widzowie mogli podziwiać imponujący dekolt tancerki. W drugiej, czarnej ozdobionej piórami, jej zgrabne plecy. Przezroczysta spódnica świetnie eksponowała jej nogi.

Paweł Staliński. Paweł Staliński. KAPiF

Drugie miejsce - Paweł Staliński i Paulina Biernat

Model i syn aktorki Doroty Stalińskiej jak zwykle uwodził uśmiechem. I wytańczył drugie miejsce! Po udziale w "TzG" taniec stał się jego pasją. Paweł jest już profesjonalistą, widać to po jego wyprostowanej sylwetce, którą utrzymuje nawet przy pozowaniu do zdjęć.

Stalinski Pawel, Biernat Paulina

Stalinski Pawel, Biernat Paulina

Trzeba przyznać, że prawdziwe z niego ciacho. Rewelacyjnie odgrywał namiętnego kochanka w pełnym emocji tańcu. Między nim a Pauliną aż iskrzyło!

Maria Niklińska. Maria Niklińska. KAPiF

Miejsce trzecie- Maria Niklińska i Michał Rostek

Marysia Niklińska jest coraz piękniejsza. Publiczność zwróciła uwagę na to, że aktorka jest bardzo szczupła i smukła. Czy to zasługa tańca?

Niklinska Marysia Maria, Micha? Rostek

Marysię wspierała mama, prezenterka telewizyjna Jolanta Fajkowska. Wiadomo, po kim aktorka odziedziczyła urodę.

Niklinska Marysia Maria, Fajkowska Jolanta

Niklinska Marysia Maria, Micha? Rostek

Taneczny partner Marysi, Michał Rostek, jest przystojnym mężczyzną. Na parkiecie było bardzo gorąco! Jak sądzicie, byłaby z nich dobrana para?

Aleksandra Kisio. Aleksandra Kisio. KAPiF

Aleksandra Kisio i Piotr Tyrka

Co prawda aktorka nie zyskała miejsca na podium, ale wypadła bardzo dobrze. Na dodatek oglądanie jej na parkiecie było czystą przyjemnością. Gwiazda jest bardzo ponętna, wprost stworzona do tańca latynoamerykańskiego.

Kisio Aleksandra Ola, Tyrka Piotr

Kisio Aleksandra Ola, Tyrka Piotr

Kisio Aleksandra Ola

Na parkiecie można było łatwo zauważyć, że Kisio i Piotr Tyrka doskonale się rozumieją. Robili nawet podobne miny!

Anna Wendzikowska. Anna Wendzikowska. KAPiF

Anna Wendzikowska i Cezary Olszewski

Piękna dziennikarka zawsze wzbudza duże zainteresowanie. Słynne są już historie o tym, jak zagraniczne gwiazdy, które udzielały jej wywiadu, wychwalały jej oryginalną urodę. Męska część publiczności nie mogła oderwać od niej wzroku!

Wendzikowska Anna

Wendzikowska Anna, Olszewski Cezary

Wendzikowska Anna

Niestety, kreacje w których wystąpiła Wendzikowska nie były tak udane, jak Weroniki Marczuk czy Marii Niklińskiej. Satynowe sukienki podkreślały mankamenty jej figury! Jedynym plusem są głębokie dekolty, które pięknie prezentowały duży biust dziennikarki.

Katarzyna Pakosińska. Katarzyna Pakosińska. KAPiF

Katarzyna Pakosińska i Tomasz Barański

Katarzyna Pakosińska to człowiek orkiestra. Śpiewa, tańczy, jest aktorką i ma świetne poczucie humoru. W czasie turnieju uśmiech, a raczej śmiech jej nie opuszczał. Tak samo jak Tomasza Barańskiego. Ta para dobrała się jak w korcu maku!

Pakosinska Katarzyna, Baranski Tomasz

Nie da się ich nie lubić. Prawda, że sympatyczna z nich para?

Agutin Egurrola. Agutin Egurrola. KAPiF

Goście

Na tym samym parkiecie można było podziwiać także występy solowe i formacje, które na co dzień trenują w Egurrola Dance Studio. Pojawiło się wiele znanych twarzy z programu "Taniec z Gwiazdami". Najprzyjemniejszą częścią turnieju był energetyczny występ gwiazdy. Piosenkarka Natalia Lesz dała wspaniały koncert!

Lesz Natalia

Glogowska Anna, Kliment Jan

Szpak Michal

Szabatin Ewa, Marczuk Weronika

Podoba wam się stylizacja Michała Szpaka? Naszym zdaniem wygląda trochę dziwnie...

Więcej o: