Magda Frąckowiak nowym Aniołkiem Victoria's Secret. Zobacz jej SEKSOWNE zdjęcia!

Magdalena Frąckowiak współpracuje z największymi domami mody na świecie. Wielokrotnie brała udział w sesjach takich projektantów jak Karl Lagerfeld, John Galliano czy Dolce&Gabbana. Teraz dołączy do grona modelek Victoria's Secret.
magdalena Frąckowiak. magdalena Frąckowiak. fot. Victoria's Secret

Nowy Aniołek

Magdalena Frąckowiak jest, obok Anji Rubik, jedną z najlepszych polskich modelek w branży. Ma 28 lat. Pochodzi z Gdańska. Karierę zaczęła w 2000 roku. Obecnie jest na 17. miejscu w rankingu światowych modelek "Top 50 Models". Od 2010 roku współpracuje z Victoria's Secret. Teraz ma podpisać z firmą stały kontrakt i zostać jej ambasadorką.

magdalena Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak. Magdalena Frąckowiak. fot. Victoria's Secret

Najlepsze modelki Victoria's Secret

Polka dołączy do grona najseksowniejszych modelek świata. Angaż do grona Aniołków Victoria's Secret to ogromny prestiż. Bieliznę tej firmy prezentowały takie supermodelki jak Gisele Bundchen, Heidi Klum, Karolina Kurkova, Tyra Banks czy Adriana Lima.

Karolina Kurkova, Tyra Banks, Heidi Klum, Gisele Bundchen, Adriana Lima

Magdalena Frąckowiak. Magdalena Frąckowiak. fot. Hedi Slimane

Co na to chłopak?

Polka pozuje nie tylko w bieliźnie. Magda nie boi się brać udziału w odważnych, czasem nawet kontrowersyjnych sesjach zdjęciowych.

Magdalena Frąckowiak.

Ciekawe, co na to jej narzeczony - Wojtek Pastor. Partner modelki jest biznesmenem handlującym nieruchomościami i siostrzeńcem dyrektora baletu Opery Narodowej. Są razem od ponad roku.

Magdalena Frąckowiak.

magdalena Frąckowiak. magdalena Frąckowiak. fot. Pirelli

Kalendarz Pirelli 2011

Frąckowiak została wybrana, by pozować do ekskluzywnego kalendarza Pirelli. Edycję 2011, utrzymaną w klimatach mitologii, przygotował Karl Lagerfeld. Niewiele modelek może dołączyć takie osiągnięcie do swojego portfolio. Fotografowie tworzący słynny kalendarz pracują tylko z najlepszymi, starannie wyselekcjonowanymi dziewczynami. To było spełnienie marzeń Magdy.

magdalena Frąckowiak

Magda pojawiała się na wybiegach od czasów liceum. Zainspirowana przez mamę, która wysyłała pierwsze zdjęcia szesnastoletniej córki na międzynarodowe konkursy, postanowiła osiągnąć w modelingu jak najwięcej. Wygląda na to, że udaje jej się to znakomicie. Po zdaniu międzynarodowej matury zajęła się modelingiem na pełen etat.

magdalena Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak. Magdalena Frąckowiak. fot. Vogue

Francuski Vouge

Zdjęcia modelki trafiły też na łamy prestiżowej francuskiej edycji pisma Vogue. Była na okładkach włoskiego, rosyjskiego i francuskiego wydania magazynu.

Magdalena Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak. Magdalena Frąckowiak. fot. Muse

Rozbierane sesje

Frąckowiak może przebierać w ofertach sesji zdjęciowych dla magazynów mody. Patrząc na jej figurę, trudno się temu dziwić.

Magdalena Frąckowiak.

Magdalena Frąckiewicz, Ralph Lauren. Magdalena Frąckiewicz, Ralph Lauren. fot. mat. prasowe

Ralph Lauren

W zeszłym roku Magda została twarzą domu mody Ralph Lauren - jednej z największych i najbardziej popularnych marek odzieżowej na świecie.

magdalena Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak. Magdalena Frąckowiak. AP Photo/Sergey Ponomarev

Przyjaźń z Anją Rubik

Magda Frąckowiak często bierze udział w pokazach razem z Anją Rubik. Na Twitterze tej ostatniej pojawiło się wspólne zdjęcie obu modelek. Spotkały się za kulisami dopiero co zakończonego Tygodnia Mody w Paryżu.

Anja Rubik, Magdalena Frąckowiak

Magda swój profil na Twitterze założyła dopiero niedawno. Oczywiście, jak często bywa w przypadku gwiazd, wcześniej na popularnym portalu społecznościowym można było znaleźć jedynie fałszywe konto modelki. Frąckowiak subtelnie, ale wyraźnie dała do zrozumienia, co sądzi o podszywających się pod nią internautach.

Magdalena Frąckowiak

Wrzuciła również zdjęcie z Kasią Struss, kolejną koleżanką z branży.

Magdalena Frąckowiak, Kasia Struss

Więcej o: