Top Modelki bawią się na całego!

Finalistki programu "Top model. Zostań modelką" nie próżnują!
Top Model. Top Model. Glamour

Jak nie modeling, to...

Nie od dziś wiadomo, że nie wszystkie finalistki programu "Top Model. Zostań modelką" mają jakiekolwiek szanse na profesjonalną karierę modelki. Nie ma jednak przeszkód, by dziewczyny zostały celebrytkami! Sądząc po ich ostatnich wyczynach, można śmiało powiedzieć, że są na najlepszej drodze do podbicia stołecznych salonów. Zobacz TOP 5 top modelek, które najczęściej pojawiają się na imprezach.

Gabriela Pacholarz. Gabriela Pacholarz. Kapif

Miejsce 5: Gabriela Pacholarz

Najbardziej wyszczekana, ale i najmniej predysponowana do zawodu modelki uczestniczka drugiej edycji programu, od samego początku swojej kariery w telewizji nie ukrywała, że ma parcie na szkło. Pacholarz bardzo szybko odpadła z show, więc zainteresowanie jej osobą nie jest szczególnie duże. Niedoszła modelka próbuje jednak zaistnieć, jak tylko może. Gdy nadarza się okazja, Gabriela Pacholarz dostaje prawdziwego powera i szybko melduje się we właściwym miejscu, o właściwym czasie, choć niekoniecznie we właściwym stroju.

top model. zostań modelką, top model, gabriela pacholarz

Ostatnio Pacholarz pojawiła się na imprezie "Fotoerotica" magazynu "Playboy". Widać, że pretendująca do zostania celebrytką 20-latka z Maćkówki chętnie pozuje fotoreporterom. Tylko czy za kilka miesięcy będą ją jeszcze kojarzyli? Bo na razie w rubryce dokonań zawodowych Pacholarz może wpisać: BRAK.

Warszawa, 27.02.2012. Fotoerotica 2011.  FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pacholarz Gabriela

Pacholarz Gabriela, Manios Michalina

Paulina Papierska. Paulina Papierska. Kapif

Miejsce 4: Paulina Papierska

Zwyciężczyni pierwszej edycji programu nie wykorzystała szansy, którą dostała od widzów programu Top Model. Zostań Modelką. Do dziś nie zrealizowała kontraktu z Next Models, który był główną nagrodą w show. Papierska powraca jednak jako celebrytka! Kilka dni temu pojawiła się na imprezie "Glossy Box" w warszawskim klubie "Hunter's". Widać, że 20-latka bardzo zaprzyjaźniła się z koleżankami z drugiej odsłony show.

Manios Michalina, Papierska Paulina

Manios Michalina, Papierska Paulina

Kolorowe drinki (darmowe!), papierosek... Czy Papierska, wiedząc, że wielkich szans na karierę modelki już raczej nie ma, postanowiła zostać rasową celebrytką?

Ania Piszczałka. Ania Piszczałka. Kapif

Miejsce 3: Ania Piszczałka

Anna Piszczałka funkcjonuje w show-biznesie najdłużej spośród wszystkich dziewczyn w tym rankingu. Jej kariera rozpoczęła się w końcu tuż po zakończeniu pierwszej edycji show. Ania pojawia się na największej ilości imprez, jednak często funkcjonuje na nich w podwójnej roli. Zazwyczaj najpierw występuje jako modelka na wybiegu, a później, już jako celebrytka, bawi się z gwiazdami na tzw. afterparty. Tak było chociażby w przypadku pokazów La Manii czy Natalii Jaroszewskiej. Piszczalka Ania AnnaCo więcej, modelka niespecjalnie często pozuje z koleżankami z programu. Woli towarzystwo gwiazd z innej branży.

Piszczałce przyznajemy miejsce 3.

Piszczalka Ania Anna, Rey Ramona

Piszczalka Ania Anna

Piszczalka Ania Anna

Piszczalka Ania Anna

Anna Bałon. Anna Bałon. kapif

Miejsce 2: Anna Bałon

Kto by pomyślał, że cicha, spokojna dziewczynka z Opola przejdzie taką metamorfozę i stanie się salonową lwicą! Choć wszystko wskazywało na to, że Anna Bałon ma duże szanse na zrobienie kariery w modelingu, tak się nie stało. Ania zyskała za to sporo pewności siebie i dziś szaleje na warszawskich salonach jak mało kto. Tylko w ciągu kilku ostatnich dni pojawiła się m.in. i na premierze filmu "Kac Wawa", i na gali "Viva Comet". Nie mogło jej też zabraknąć na imprezie "Glossy Box". Czy bywanie na imprezach to nowy pomysł na życie 19-latki?

anna bałon, kac wawa, premiera

Balon Anna, Szyc Borys

Manios Michalina

Anna Bałon

Michalina Manios. Michalina Manios. Kapif

Miejsce 1: Michalina Manios

Zauważyliście pewnie, że na zdjęciach wszystkich dziewczyn (poza Anią Piszczałką) pojawiała się też Michalina Manios. Nic dziwnego, bo to ona jest zwyciężczynią naszego rankingu! Manios pojawia się dosłownie wszędzie. Jeżeli danego dnia w Warszawie odbywa się jakakolwiek impreza, możemy być pewni, że przybędzie na nią niedoszła Top Model. W ciągu kilkunastu ostatnich dni Michalina zaliczyła wszystko, co się dało: "Viva Comet", "Fotoeroticę", "Glossy Box", "Wezyr Holidays Party"... Jeszcze kilka tygodni temu była mowa o planach dotyczących kariery muzycznej, nowych sesjach. Jak widać, Michalinę życie celebrytki pochłonęło tak bardzo, że nie ma czasu na zajmowanie się czymkolwiek innym.

Manios Michalina

michalina manios, top model

Warszawa, 27.02.2012. Fotoerotica 2011. N.z Michalina Manios - modelka Top Model. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Manios Michalina

Ostrzegamy Michalinę! Było już kilka gwiazdek jednego sezonu, które lansowały się na potęgę. Miały swoje 5 minut, w sensie dosłownym. Bo po upływie kilku tygodni wszyscy znudzili się już opatrzonymi twarzami.

Czy właśnie taką "karierę" wymarzyła sobie Manios?

Manios Michalina

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.