Są SEKSOWNE i robią karierę w polityce!

Nasza piękna minister sportu nie jest jedyna! Zobacz najładniejsze kobiety polityki.
Joanna Mucha w  programie u Tomasza Lisa. Joanna Mucha w programie u Tomasza Lisa. screen z tvp.pl

Joanna Mucha - Polska

Polski sport ma od jakiegoś czasu piękną twarz posłanki PO Joanny Muchy. Pani minister, która dba o resort i o równouprawnienie poprosiła ostatnio, aby zwracać się do niej per "pani ministro". Chociaż co rusz słyszymy o nowym faux pas, które popełnia, ciężko nie docenić jej urody i wdzięku. Oraz długich zgrabnych nóg, które pokazała ostatnio w programie Tomasza Lisa.

Joanna Mucha, Tomasz Lis, program

Joanna Mucha, Tomasz Lis, TVP

Barbara Matera. Barbara Matera. screen z youtube.com

Barbara Matera - Włochy

Długie blond włosy, piękny uśmiech i super zgrabna figura - tak można opisać Włoszkę Barbarę Materę, która została uznana za najpiękniejszą posłankę Parlamentu Europejskiego. Matera była ulubienicą byłego premiera Berlusconiego, który ułatwił jej start do polityki. Wcześniej była Miss Włoch i modelką.

Barbara Matera

Barbara Matera

Kabajewa i Putin. Kabajewa i Putin. EAST NEWS/

Alina Kabajewa - Rosja

Ta piękna blondynka jest od 2007 roku rosyjską posłanką. Alina Kabajewa jest w Rosji znana i kochana. Kiedyś była gimnastyczką i osiągała w tym sporcie wspaniałe wyniki z Igrzysk Olimpijskich w Atenach przywiozła nawet złoty medal. Potem postanowiła poświęcić się polityce i od tamtej pory zasiada w Dumie. Przypisywano jej romans z premierem Władimirem Putinem, jednak te informacje szybko zostały zdementowane.

Alina Kabajewa

Alina Kabajewa

Rachida Dati. Rachida Dati. REUTERS/PASCAL ROSSIGNOL

Rachida Dati - Francja

Była minister sprawiedliwości Francji Rachida Dati dobiega do 50, ale to w ogóle nie odejmuje jej seksapilu. Piękna Francuzka rozpoczęła swoją karierę w polityce dzięki znajomości z obecnym prezydentem Nicolasem Sarkozym. Dati była jego doradczynią, a następnie została ministrem w jego gabinecie. Dati i Sarkozy byli zresztą posądzani przez media o romans, ale prezydent szybko został szczęśliwym mężem Carli Bruni, co ucięło spekulacje. Rachida Dati nie dość, że piękna jest w dodatku inteligentna - skończyłaekonomię i prawo.

 

Rachid Dati

Rachida Dati

Mara Carfagna. Mara Carfagna. izismile.com

Mara Carfagna - Włochy

Nazywana również najpiękniejszą minister na świecie. Carfagna była ministrem ds. równego statusu kobiet i mężczyzn w rządzie premiera Włoch Silvio Berlusconiego. Z premierem zresztą znała się od małego - jej ojciec i Berlusconi byli przyjaciółmi. Pani minister była również prezenterką w telewizji należącej do premiera i modelką. Swoje ponętne kształty prezentowała w magazynach dla panów. To jednak zupełnie nie stanęło na przeszkodzie w robieniu kariery politycznej. Może wręcz pomogło?

Mara Carfagna

Więcej o: