Do kogo trafi VIVA COMET 2012? Kto jest Waszym faworytem?

Nominowani z pewnością nie mogą doczekać się jutra! To wtedy dowiedzą się, czy wygrali.

Viva Comet

Już jutro rozdanie nagród Viva Comet! Na swoich faworytów możecie głosować jeszcze tylko dziś do północy. W tym roku na gali wystąpią: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak, Marina, Mrozu, Mezo, Pezet, Kasta, zespoły Video i Afromental oraz duet DJ?ski Kalwi i Remi wraz z Amandą Wilson. Plotek.pl wybiera się na galę i już w czwartek będziecie mogli zobaczyć wywiady z gwiazdami, relację z gali oraz to, co się działo za kulisami. A tymczasem przypomnijcie sobie nominowanych w najważniejszych kategoriach.

Zespół Roku

W tej kategorii nominowani są sami panowie. Afromental, Feel, Video oraz Kalwi & Remi - to spośród nich zostanie wybrany zwycięski team, który otrzyma statuetkę Viva Comet 2012.

Wojciech ?ozowski, Afromental PROGRAM POLSATU TYLKO MUZYKA. MUST BE THE MUSIC DRUGI ODCINEK LIVE, HALA MERA, 16.04.2011 STUDIO69 - Pawe? M A Z U R E K

 Piotr Kupicha - Feel

zespól feel

 Kalwi i Remi

Artystka Roku

Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna i Marina - konkurencja jest naprawdę ostra, a tylko jedna z pięknych pań ma szansę zostać artystką roku.

Gorniak Edyta

 Sylwia Grzeszczak

NZ. Marina Luczenko   3. urodziny magazynu K Mag, Wa-wa, 12.01.2012,   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Ewa Farna

Artysta Roku

Młodzi, zdolni i przystojni - tylko tacy faceci zostali nominowani w tej kategorii. O zaszczytny tytuł artysty roku powalczą Mezo, Pezet, Mrozu i Wojtek Łuszczykiewicz z zespołu Video.

Poznan 12.02.2012  Pierwszy poza Warszawa casting do programu  "Bitwa na Glosy" odbyl sie w Poznaniu w szatni pilkarskiej na Stadionie Miejskim Jacek Mejer "MEZO". Do jego druzyny bedzie nalezec 16 utalentowanych osob reperezentujacych Poznan w nastepnej edycji programu, przesluchania trwaja 2 dni. Liczyla si?? oryginalnosc, talent i dar przekonywania. N/Z Jan Mejer MEZO. Fot: Marek Lapis/FORUM.

 PeZet

Mroz Mrozu Lukasz

N/z Zespol Video . Festiwal Top Trendy 2008. Konferencja inaugurujaca. Sopot , 2008-07-03 . Krzysztof Kuczyk/FORUM Top Trendy Festival 2008 in Sopot, July 2008. photo by Krzysztof Kuczyk/FORUM

Debiut Roku

Kto z największym impetem wkroczył na polską scenę muzyczną? Szanse na statuetkę mają Patricia Kazadi, Honey i Ellie.

Patricia Kazadi

NZ. Honorata Honey Skarbek   3. urodziny magazynu K Mag, Wa-wa, 12.01.2012,   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Ellie

Przebój Roku

Co w 2011 roku nuciliśmy najchętniej? Jaka piosenka zasługuje na miano Przeboju Roku? Wybór jest trudny, bo w tej konkurencji mierzą się Sylwia Grzeszczak i jej "Małe rzeczy", Edyta Górniak z piosenką "Teraz tu", Natalia Kukulska, która śpiewała, że "Wierność jest nudna" i zespół Video z hitem "Papieros".

Image Roku

Są oryginalni, nie boją się eksperymentować i lansują trendy - tylko takie osoby dostały nominacje w kategorii "Debiut Roku", a są to: Marina, Edyta Górniak, Ewa Farna i chłopcy z zespołu Afromental.

Luczenko Marina

NZ. Edyta Gorniak  Edyta Gorniak ambasadorka marki Soraya, (start kamapanii reklamowej 25.03.2011), Soraya Anti Ageing Make Up sceniczny SPF 10, Wa-wa, 21.03.2011, Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Farna Ewa

Lozowski Wojciech, Afromental

Teledysk Roku

Wygrać w tej kategorii to trochę tak jak dostać Oscara - wszyscy artyści nominowani za "Teledysk Roku" zagrali w swoich klipach. Szanse maja Doda z "XXX", Afromental z "Rollin' With You", Marina z "Electric Bass" i Edyta Górniak z "Teraz Tu".

Płyta Roku

Marina i jej "Hard Beat", Afromental z "The B.O.M.B.", "Sen o przyszłości" Sylwii Grzeszczak i "Nie obchodzi nas nic" zespołu Video - oto albumy nominowane w kategorii "Płyta Roku".

Więcej o: