Seksowne aktorki z latynoskich telenowel. HOT!

Jeśli stwierdzenie "kobieta idealna" faktycznie ma rację bytu, to chcemy Wam przedstawić ich aż 11. Piękne, młode i proporcjonalne. Mają wszystko na swoim miejscu i należycie to eksponują. Nie ukrywają i szczerze mówią, że ingerowały w naturę i są częstymi gośćmi gabinetów chirurgii plastycznej i salonów piękności. Poznaj najgorętsze aktorki latynoskich seriali.
Maite Peroni. Maite Peroni. fot. Internet

Maite Perroni

29-letnia Maite Perroni zadebiutowała w popularnym, również w Polsce, serialu "Zbuntowani". Wcielając się w rolę Lupity zyskała wielu fanów na całym świecie. Poza rolą w telenoweli, była również wokalistką zespołu Rebelde, stworzonego na potrzeby promocji meksykańskiego tasiemca. Wraz z innymi bohaterami serialu nagrała płytę, a koncertowała również w Europie.

Maite Perroni, telenowela, seriale południowoamerykańskie

Seksowna aktorka ma na swoim koncie wiele innych ról, m.in. w " Moim grzechu" i "Triumfie miłości".

Maite Perroni, telenowela, seriale południowoamerykańskie

Paola Rey Paola Rey fot. Internet

Paola Rey

Seksowna Kolumbijka Paola Rey to jedna z najpopularniejszych latynoskich aktorek. Zadebiutowała prawie 15 lat temu w serialu "Zakazana Miłość", który otworzył jej drzwi do spektakularnej kariery. Wielokrotnie gościła na okładkach najpoczytniejszych kolumbijskich gazet, reklamowała bardzo znane marki kosmetyczne i samochodowe.

W 2005 roku Rey została doceniona również przez czytelników popularnego magazynu "People en Espanol". Głosami jej fanów znalazła się na liście 50 najpiękniejszych Latynosów.

Paola Rey, telenowela, seriale południowoametykańskie

Paola Rey, telenowela, seriale południowoamerykańskie

Paola Rey, telenowela, serial kolumbijski

Gaby Espino. Gaby Espino. fot. Internet

Gaby Espino

35-letnia Espino jest popularną w Wenezueli modelką i aktorką. W Polsce dała poznać się szerszej widowni w kilku serialach, m.in. "Bezwstydnicach", "Dziedzictwie Luny" czy "Twarzy Analiji".

Gaby Espino, telenowela, serial wenezuelski

Piękna latynoska gwiazda aktualnie żyje w związku z aktorem i piosenkarzem Jencarlosem Canelą, którego poznała na planie serialu "Diabeł wie lepiej", kilka dni temu urodził im się syn. Wcześniej była z aktorem Cristóbalem Landerem, z którym ma córkę Orianę.

Gaby Espino, serial, telenowela

Espino wielokrotnie była obsypywana nagrodami za role w serialach, a sukcesy owocowały kontraktami ze znanymi międzynarodowymi markami, które reklamowała. Jest przykładem dla kobiet w Ameryce Łacińskiej i obiektem pożądania dla mężczyzn, nazywających ją "bohaterką w bikini".

Gaby Espino, serial, telenowela

Gaby Espino, serial, telenowela

Natalia Oreiro Natalia Oreiro fot. Internet

Natalia Oreiro

Chyba każdy pamięta serial "Zbuntowany Anioł", w którym piękna Natalia Oreiro wcielała się z postać szalonej Milagros. Aktorka od małego przejawiała zdolności aktorskie, które zostały zauważone przez producentów reklam i seriali.

Natalia Oreiro, serial, telenowela

Natalia Oreiro poza karierą aktorską, rozpoczęła w 2000 roku karierę wokalną, która zaowocowała trzema wydanymi płytami, kilkunastoma singlami, nagrodami na całym świecie i statusem platynowej płyty.

Natalia nadal gra w telenowelach i filmach, uzyskując uznanie widzów. 35-letnia gwiazda od 2001 roku jest w szczęśliwym związku z 54-letnim muzykiem Ricardo Mollo. Niedawno urodziła syna i już planuje kolejne przedsięwzięcia.

I nadal jest sexy...

Natalia Oreiro, serial, telenowela

Sandra Echeverria Sandra Echeverria fot. screen Open

Sandra Echeverria

28-letnia piękność dała się poznać polskiej publiczności w emitowanym przez TVN serialu "Marina". Echeverria poza główną rolą, dostała możliwość zaśpiewania tytułowej piosenki do tej telenoweli.

Sandra Echeverria, telenowela, piosenkarka

Karierę rozpoczęła mając zaledwie 16 lat, a dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych meksykańskich gwiazd. Ma na swoim koncie dwie prestiżowe nagrody. W 2002 została uznana za najlepszą aktorkę w plebiscycie meksykańskich dziennikarzy. Pięć lat później została doceniona przez NY ACE, jako Najlepsza Nowa Twarz.

Sandra Echeverria, serial, telenowela, piosenkarka

W zeszłym roku latynoska piękność wydała swój pierwszy album. Na płycie zaśpiewał gościnnie Marc Anthony, były mąż Jennifer Lopez.

Sandra Echeverria, telenowela, serial, pioienkarka

Natalia Streignard Natalia Streignard fot. Internet

Natalia Streignard

Seksowna 42-letnia wenezuelska aktorka rozpoczęła swoją karierę startując w konkursach piękności. Zanim związała się z wytwórnią produkującą telenowele, była finalistką Miss Wenezueli.

Natalia Streigneard, serial, telenowela

Aktorka była dwukrotnie zamężna, a w zeszłym roku urodziła syna. Ojcem dziecka jest Donato Calandriello. Zrezygnowała z gry w telenowelach i cały swój czas poświęca rodzinie.

Natalia Streigneard, serial, telenowela

Natalia Streigneard, serial, telenowela

Anahi. Anahi. fot. screen Maxim

Anahi

Anahi to kolejna gwiazda popularnego w Polsce serialu "Zbuntowani". Meksykańska aktorka i wokalistka ma na swoim koncie wiele ról. Już jako mała dziewczynka stawiała pierwsze artystyczne kroki zarówno na scenie, jak i przed kamerą. Latynoska zadebiutowała jako dwulatka w programie dla dzieci. Rola dziewczyny z bogatego domu w telenoweli "Zbuntowani" zapewniła jej światową popularność, a po rozpadzie zespołu Rebelde, którego była częścią, postawiła na solową karierę.

Anahi, telenowela, serial, piosenkarka

Talent i uroda zapewniły jej wiele propozycji zagrania głównych ról w innych telenowelach. Aktorka konsekwentnie rezygnowała z nich na rzecz rozwoju kariery muzycznej. W zeszłym roku udało jej się pogodzić obie pasje.

Anahi,serial, telenowela

Anahi, telenowela, wokalistka

Jacqueline Bracamontes, Jacqueline Bracamontes, Screen z tvchismes.com

Jacqueline Bracamontes

Zanim Jacqueline Bracamontes rozpoczęła karierę aktorską, została doceniona przez kapitułę konkursu piękności Miss Meksyku i w 2000 roku odebrała koronę dla najpiękniejszej Meksykanki. Dwa lata później zaczęła grać w telenowelach.

Jacquline Bracamontes, serial, telenowela

Ma na swoim koncie role na małym i dużym ekranie, a także role teatralne. Polacy mogą ją pamiętać z takich produkcji, jak "Miłość i nienawiść", "Cena marzeń" czy "Zaklęta miłość".

Genesis Rodriguez Genesis Rodriguez fot. Internet

Genesis Rodriguez

Genesis Rodriguez urodziła się w 1987 roku w Miami, ale w jej żyłach płynie latynoska krew. Swoją karierę rozpoczynała w wenezuelskich telenowelach (w Polsce zapamiętana z roli w serialu "Miłość jak czekolada"), a kariera rozwinęła się na tyle, że wygrała casting na rolę w jednej z hollywoodzkich produkcji. Mogliśmy ją oglądać w filmie  "Człowiek na krawędzi", gdzie wcieliła się w rolę Angie. Propozycji dostaje coraz więcej... Nas to nie dziwi!

Genesis Rodriguez, serial, telenowela

elizabeth gutierrez elizabeth gutierrez fot. Internet

Elizabeth Gutierrez

Elizabeth Gutierrez jest meksykańsko-amerykańską aktorką. Urodziła się w Los Angeles, ale to właśnie dzięki meksykańskim telenowelom stała się popularna. 33-letnia Gutierrez ma na swoim koncie role w takich serialach, jak: "Zemsta, moja miłość", Osaczona" czy jej "Duch Eleny". Piękna gwiazda może być znana polskim widzom z głównej roli w serialu "Twarz Analiji".

Elizabeth Gutierrez, serial, telenowela

Elizabeth Gutierrez, serial, telenowela

Elizabeth Gutierrez, serial, telenowela

Danna Garcia. Danna Garcia. fot. Internet

Danna Garcia

Ta kolumbijska piękność zadebiutowała na srebrnym mając zaledwie 15 lat. Dwa lata później Garcia przeniosła się z Bogoty do Meksyku, gdzie rozwijała swoją karierę w zawrotnym tempie. Aktorka może się pochwalić kilkunastoma rolami w serialach, filmach oraz w przedstawieniach teatralnych.

W 2004 roku ostała nominację do Premio Inte, gdzie walczyła o miano najlepszej aktorki roku.

Danna Garcia, telenowela, serial

Możemy ją znać z " Victorii", "Miłosnego nokautu", a przede wszystkim z bardzo popularnej w naszym kraju "Gorzkiej zemsty".

Danna Garcia, telenowela, serial