Justin Timberlake: Była niebieskooką blondynką. Gwiazdy wspominają swój pierwszy pocałunek

Kto całował się już jako dziecko, a kto długo czekał na pierwszego buziaka?
Walentynki. Walentynki. Agencja Gazeta

Ten pierwszy raz...

Jedni uwielbiają Walentynki, inni za nimi nie przepadają. Nie można jednak zaprzeczyć, że 14 lutego to idealny dzień na całowanie! Sprawdziliśmy, jak gwiazdy wspominają swoje pierwsze pocałuni. Gwarantujemy - możecie być zaskoczeni, bo ich pierwsze próby niekoniecznie były udane!

Beyonce Beyonce Mat. promocyjne

Beyonce

Dziś Beyonce uchodzi za piękną i pewną siebie kobietę. Okazuje się, że jako dziewczynka była dość nieśmiałą osobą. W wieku 12 lat piosenkarka wciąż nie miała doświadczenia "w tych sprawach" i bardzo się z tego powodu wstydziła.

Jednak kiedy pewnego razu w czasie spaceru kolega Beyonce chciał jej skraść buziaka, ta spanikowała!

Ze zdenerwowania mocno zacisnęłam zęby i zamknęłam usta. To był dramat! - wspomina gwiazda.
Justin Bieber. Justin Bieber. AP/Charles Dharapak

Justin Bieber

Młodziutki piosenkarz nie narzeka na brak dziewcząt, które chętnie rzuciłyby mu się w ramiona. Jednak zanim Bieber stał się popularny na całym świecie, kontakty damsko-męskie nie przychodziły mu tak łatwo. Justin pierwszego całusa zawdzięcza... zakładowi!

Powiedziałem kumplom, że ten, który jako pierwszy pocałuje dziewczynę, dostanie 10 dolarów. Tańczyłem wolnego z dziewczyną i po prostu to zrobiłem. Wtedy byłem tylko zwykłym dzieciakiem grającym w hokeja, więc miałem szczęście, że w ogóle odwzajemniła pocałunek - przyznał wokalista w jednym z wywiadów.

 

Ashton Kutcher. Ashton Kutcher. SOLARPIX / PR PHOTOS/Solarpix / PR Photos

Ashton Kutcher

Pierwszy pocałunek przystojnego aktora wiązał się z prawdziwym miłosnym rozczarowaniem! Jako nastolatek Ashton pocałował dziewczynę o imieniu Emily, która bardzo mu się podobała:

To stało się w parku, gdy szaleliśmy na wrotkach. Powiedziałem sobie: "Teraz albo nigdy", zaciągnąłem Emily w ciemny kąt i pocałowałem. Nawet się nie wyrywała - opowiadał aktor.

Niestety, jak się wkrótce okazało, dziewczyna nie miała wobec Ashtona poważnych zamiarów. Już kilka tygodni później przyszły gwiazdor przyłapał ją na obściskiwaniu się z jego najlepszym kolegą!

Christina Aguilera. Christina Aguilera. Fot. Matt Sayles AP

Christina Aguilera

Gwiazda szybko zaczęła interesować się płcią przeciwną! Jako 5-letnia dziewczynka Christina zadurzyła się w rówieśniku, który mieszkał kilka domów obok. Któregoś razu temperamentna Aguilera nie wytrzymała, przycisnęła chłopca do pobliskiego muru i pocałowała go!

Pech chciał, że mimowolnym świadkiem zdarzenia była matka chłopca. Rodzice Aguilery nie byli zachwyceni, kiedy dowiedzieli się o wyczynach swojej pociechy.

Angelina Jolie. Angelina Jolie. Forum

Angelina Jolie

Niepokorna aktorka przyznała, że pierwszych pocałunków doświadczyła już w czasach przedszkolnych. W wieku 14 lat straciła też cnotę ze swoim pierwszym, poważnym chłopakiem. Wtedy jednak nie miała jeszcze doświadczeń w stosunkach damsko-damskich - kobietę pocałowała po raz pierwszy jako 18-latka.

Justin Timberlake. Justin Timberlake. Mat. prasowe

Justin Timberlake

Justin to prawdziwy szczęściarz! Wiedzie mu się w życiu zawodowym, a i na brak powodzenia nie ma co narzekać. Tak było odkąd sięga pamięcią. Nawet pierwszy pocałunek miał bardzo udany.

Była niebieskooką blondynką, chodziliśmy wtedy do 5. klasy. Było tak cudownie, że kiedy spotkałem ją po wielu latach, znowu się pocałowaliśmy - opowiadał Timberlake.

Katie Holmes. Katie Holmes. REUTERS

Katie Holmes

Piękna Katie Holmes była przerażona perspektywą pierwszego pocałunku. Aktorka nie zdradziła, kim była jej pierwsza sympatia. Powiedziała za to, że drżała ze strachu!

Myślałam, że zrobię coś nie tak i wszyscy będą się potem ze mnie śmiać. Potem wstrzymałam oddech i... stało się. Nie było w sumie źle - opowiedziała w wywiadzie.
Zac Efron. Zac Efron. AP

Zac Efron

Aktor znany przede wszystkim z roli w "High school musical" całował się po raz pierwszy będąc uczniem 5. klasy. Pocałunek był wynikiem gry w "prawdę lub rozkaz". Zac spędzał beztrosko czas w domku na drzewie z kilkoma koleżankami, kiedy nagle okazało się, że oto ma pocałować jedną z nich!

Byłem mile zszokowany - skomentował Efron sytuację sprzed lat.
Katy Perry. Katy Perry. Mat. promocyjne

Katy Perry

Katy Perry również zawdzięcza swój debiut w całowaniu grze towarzyskiej. 15-letnia wówczas piosenkarka zagrała ze znajomymi w popularną butelkę. Kiedy wypadło na nią, nie była zachwycona!

Do tej pory nie całowałam się z języczkiem i byłam przerażona! - wspomina artystka.

Na szczęście poszło całkiem nieźle.

Pomyślałam: TERAZ ALBO NIGDY! I po prostu to zrobiłam. Było delikatnie i słodko.