Jaki rozmiar piersi mają gwiazdy

Czym mogą się pochwalić polskie celebrytki.
Iga Wyrwał. Iga Wyrwał. Nuts

Iga Wyrwał

Powiedzenie o piersiach Igi Wyrwał, że są w rozmiarze C czy D to jest poważną obrazą. Modelka zarabiająca na życie pokazywaniem biustu w Wielkiej Brytanii, może pochwalić się rozmiarem 75 G.

(CKM)

Dominika Wodzianka. Dominika Wodzianka. CKM

Dominika Wodzianka

Dominika Wodzianka w rozmowie z Plotek.pl przyznała, że ma biust w rozmiarze 70 C. A że celebrytka pokazała go w  sesji dla magazynu "CKM" to wiemy, że nie kłamała. Miejmy nadzieję tylko, że wraz ze wzrostem popularności Wodzianki, nie urośnie też jej biust. 70 C to naszym zdaniem idealny rozmiar.

Magda Modra. Magda Modra. KAPIF

Magda Modra

Magda Modra powiększyła piersi do rozmiaru D. W programie "Dzień Dobry TVN" powiedziała:

Byłam młoda, miała 21 lat. Wpływ otoczenia i wszystko, co się wtedy wydarzyło się zbiegło. Postanowiłam zrobić to, tak naprawdę nie żałuję. Odradzam to młodym kobietom jeśli planują dziecko. Lepiej robić to po ciąży.

(CKM)

http://dziendobry.tvn.pl/video/silikonowe-piersi,1,newest,6806.html
Joanna Krupa. Joanna Krupa. BonPrix

Joanna Krupa

Joanna Krupa ma piękne piersi w rozmiarze 70 C. Niestety, nie są prawdziwe. Ale tylko "troszkę" je ulepszyła. Krupa w wywiadzie dla magazynu "Na Żywo" o poprawianiu urody powiedziała:

Jestem jak najbardziej za, jeśli kobieta chce w ten sposób jedynie zapobiec starzeniu. Uważam jednak, że niektóre z nich przesadzają z poprawianiem urody. Doprowadzają do tego, że ich twarze przeistaczają się w maski. A to nie jest ani ładne, ani estetyczne. (...) Ojej, prawie cała jestem naturalna. Biust miałam troszkę korygowany, ale mogę się do tego przyznać. Jestem kim jestem. I wierzę, że właśnie taką mnie wszyscy akceptują. Po prostu!
Katarzyna Cichopek. Katarzyna Cichopek. KAPIF

Katarzyna Cichopek

Biust Katarzyny Cichopek w rozmiarze 65 FF to nasza chluba narodowa. Najlepsze jest w nim to, że jest naturalny. Mężczyzn mogą pozazdrościć Marcinowi Hakielowi.

Anna Dereszowska. Anna Dereszowska. KAPIF

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska ma w obwodzie biustu 95 centymetrów. Piękne piersi aktorki nie są ani za duże, ani za małe. Na oko Redaktorów Plotka są w sam raz ;)

Marzena Sienkiewicz. Marzena Sienkiewicz. KAPIF

Marzena Sienkiewicz

Pogodynka Marzena Sienkiewicz dla odmiany... zmniejszyła piersi! W wywiadzie dla se.pl powiedziała:

Od zawsze marzyłam o tym, żeby mieć o wiele mniejszy rozmiar. Wbrew panującej modzie na powiększanie biustu Nie wszyscy wiedzą, jaki to problem z dobraniem odpowiedniej bielizny, kostiumu kąpielowego, nie mówiąc już o problemach z kręgosłupem. Operacja trwała 3 godziny. Po przebudzeniu pamiętam tylko bandaże. Ale nic mnie nie bolało. I najważniejsze, nie mam silikonu i to mnie najbardziej cieszy.

Za zmniejszenie biustu Sienkiewicz zapłaciła 7 tys. zł. Rozmiar E zamieniła na B.

Agata Załęcka. Agata Załęcka. KAPIF

Agata Załęcka

Agata Załęcka to nowa twarz Kabaretu Moralnego Niepokoju. Załęcka zdradziła nam, że ma piersi w rozmiarze 75 C.

Która gwiazda ma najseksowniejsze piersi? Zagłosuj w naszej sondzie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.