One lubią się rozbierać cz. 2

Odważne gwiazdy.
Izabella Łukomska. Izabella Łukomska. Screen z Playboy

Izabella Łukomska-Pyżalska

Iza Łukomska-Pyżalska 11 lat temu wygrała konkurs na wakacyjną dziewczynę Playboya. Gwiazda znana jest z wielu rozbieranych sesji. To jednak nie jest jej największym życiowym osiągnięciem. Była Playmate jest teraz prezesem klubu piłkarskiego Warta Poznań, o czym rozpisywały się gazety na całym świecie.

(Screen z "Wprost")

(CKM)

Iga Wyrwał. Iga Wyrwał. CKM

Iga Wyrwał

Iga Wyrwał ma biust w rozmiarze 75 G i zarabia nim na życie w Wielkiej Brytanii.

Myślę, że karierę modelki topless mogłabym kontynuować jeszcze przez cztery, może pięć lat. Przez ten czas mam zamiar trochę zaoszczędzić, by było mnie stać na mieszkanie w Polsce - powiedziała modelka "Twojemu Imperium".

(CKM)

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. CKM

Agnieszka Orzechowska

Agnieszka Orzechowska bardzo lubi się rozbierać. Celebrytka zrobiła to w magazynie "CKM". Zdaje się, że jest to jedno z zainteresowań Orzechowskiej. Trzeba przyznać, że nie ma się czego wstydzić.

(CKM)

Magda Modra. Magda Modra. CKM

Magda Modra

Magda Modra dała się poznać w programach "Gladiatorzy" i "Amazonki". Celebrytka trzykrotnie wystąpiła w sesji dla magazynu "CKM". Modra była prezenterką TVN i Polsat Cafe. Miała też przygodę jako piosenkarka.

(CKM)

(CKM)

Aleksandra Szwed. Aleksandra Szwed. Playboy

Aleksandra Szwed

Sesja Aleksandry Szwed dla "Playboy'a" była dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Szwed dorastała na naszych oczach i wyrosła na piękną kobietę. Nie omieszkała wszystkim tego pokazać.

(Playboy)

Sylwia Gliwa. Sylwia Gliwa. Playboy

Sylwia Gliwa

33-letnia Sylwia Gliwa wystąpiła nago na okładce "Playboy'a" w kwietniu 2011 roku. Aktorka podobno zainkasowała za tę sesję 100 tysięcy złotych.

Wieść niesie, że po udziale w rozbieranej sesji, Gliwa zaczęła dostawać SMS-y o treści:

Ej maleńka, nie wiedziałem, że masz taki fajny tyłek.

(Playboy)

Sasha Strunin. Sasha Strunin. CKM

Sasha Strunin

Sasha Strunin ma się czym pochwalić. Piosenkarka zachęcająco zakrywa na zdjęciach piersi pozostawiając odrobinę dla wyobraźni. Odrobinę.

Która gwiazda jest najseksowniejsza nago? Zagłosuj w naszej sondzie.

(CKM)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.