Od młodocianej prostytutki do muzy Karla Lagerfelda

Tak się dziś robi karierę?
Zahia Dehar Zahia Dehar www.zahia.com

Skandal w reprezentacji Francji

Jeszcze dwa lata temu wielu z nas nie miało zielonego pojęcia, co może łączyć świat piłki nożnej z najstarszym zawodem świata. Na (nie)szczęście wszyscy poznaliśmy odpowiedź: wielka afera!

W 2010 roku luksusowa prostytutka Zahia Dehar opowiedziała ze szczegółami, którzy sławni i cenieni na świecie piłkarze uprawiali z nią seks za pieniądze. Na liście nazwisk znalazły się takie gwiazdy futbolu jak Ribery, Benzema czy Govou. Atmosferę wokół skandalu podgrzewał dodatkowo fakt, że kiedy piłkarze sypiali z Zahią, prostytutka nie miała jeszcze ukończonego 16. roku życia. A to zakrawa o aferę o podłożu pedofilskim.

Zahia Dehar. Zahia Dehar. youtube.com

Sprytna Zahia

Okazuje się, że nastoletnia dziewczyna do towarzystwa jest o wiele sprytniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Po skompromitowaniu sportowców sama postanowiła wziąć życie we własne ręce i odciąć kupony od - jak by nie patrzeć - sławy, którą zdobyła. Tym bardziej, że jak wyznała w jednym z wywiadów, jej muzułmańska rodzina nie miała wcześniej pojęcia, czym trudni się ich pociecha i dziewczyna nie mogła być pewna co do ich reakcji na rewelacje związane z seksaferą. Choć poprzednia profesja przynosiła jej niezłe dochody (brała 2 tysiące funtów za noc!), Zahia postanowiła zostać modelką.

zahia dehar

Zahia Dehar. Zahia Dehar. Nick&Chloe

Początkująca modelka

Zahia nie ma figury modelki high-fashion, dlatego głównie pozuje do zdjęć. Najchętniej w bieliźnie lub topless - niektórych przyzwyczajeń najwyraźniej trudno się pozbyć. Nowa twarz modelingu (?) wzięła w ubiegłym roku udział w sesji do popularnego magazynu "Vanity Fair". Na wszystkich zdjęciach epatowała swoją seksualnością ucharakteryzowana raczej na istotę pozaziemską niż kobietę z krwi i kości.

zahia dehar

zahia dehar

Zahia Dehar. Zahia Dehar. Facebook

Nowa muza Lagerfelda?

Zahią jako modelką (ma alibi: jest homoseksualistą!) zainteresował się sam Karl Lagerfeld. Okazuje się, że zaprojektowała bieliznę, a look book z jej zdjęciami stworzył sam projektant Chanel. Kolekcja oraz zdjęcia Lagerfelda zostaną przedstawione 25 stycznia w czasie paryskiego tygodnia mody.

zahia dehar

zahia dehar

Zahia Dehar. Zahia Dehar. www.zahia.com

Narodziny gwiazdy?

Młodociana (eks?)prostytutka wystąpiła w sesji dla magazynu "V". Przypomina nieco Brigitte Bardot sprzed wielu lat. Sam fakt, że Lagerfeld zachwycił się Zahią nieco nas dziwi; do tej pory preferował wychudzone, wysokie modelki mieszczące się w szyte przez jego dom mody stroje haute couture w typie jego przyjaciółki Anji Rubik. Czyżby Zahii naprawdę nikt nie potrafił się oprzeć?

zahia dehar

PHOTO: EAST NEWS/ALEXI KREATOR MODY - KARL LAGERFELD.ZAMEK MARIENBURG W KTORYM ODBYLO SIE PRZYJECIE ZORGANIZOWANE PRZEZ CAROLINE OF MONACO I ERNSTA OF HANOVRE CAROLINE OF MONACO & ERNST OF HANOVRE   GIVE BIG EVENING PARTY AT THE CASTLE OF   MARIENBURG IN HANOVRE/GER.         KARL LAGERFELD.       00399503

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.