Ostrowska po rozwodzie! W mini. I pokazuje środkowy palec

Aktorka nie zamknęła się w domu.
Ilona Ostrowska. Ilona Ostrowska. KAPIF

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska pierwszy raz po rozwodzie pojawiła się na salonach. Aktorka na imprezę "Paszporty Polityki 2011" przyszła ubrana w seksowną, krótką sukienkę. Ostrowska odsłoniła swoje nogi, których może jej pozazdrościć niejedna 20-latka. Miała też intrygującą, białoróżową torebkę.

Ilona Ostrowska, Olga Frycz i Jacek Borcuch. Ilona Ostrowska, Olga Frycz i Jacek Borcuch. www.KAPIF.pl

Rozwód

Zaledwie 9 stycznia, czyli osiem dni przed "Paszportami Polityki", aktorka rozwiodła się z Jackiem Borcuchem. Siedmioletnie małżeństwo skończyło się przez romans reżysera z młodszą o 16 lat Olgą Frycz. Ostrowska w wywiadzie dla magazynu "Zwierciadło" powiedziała:

Ale ja myślę, że też trzeba umieć sobie odpuszczać i to we wszystkim, w miłości także. Ślepy upór nas zabija. Po co więc się upierać? Ja jestem silna, ale nie jestem walcząca, zwłaszcza nie chcę walczyć z uczuciami innych. Trzeba je szanować i ja staram się to robić.

Rozwód z pewnością nie był łatwy dla Ostrowskiej. Także dlatego, że para ma 6-letnią córkę Mirosławę... Na szczęście aktorka nie zamknęła się w domu - wskoczyła w seksowną sukienkę i przyszła na imprezę. A tam spotkała...

 

Ilona Ostrowska i Andrzej Chyra. Ilona Ostrowska i Andrzej Chyra. KAPIF

Przyjacielski telefon

... Andrzeja Chyrę, który próbował przyłożyć aktorce do ucha telefon. Ostrowska usiłowała się wymigać, ale w końcu się poddała. Cała sytuacja skończyła się jednak...

Ilona Ostrowska i Andrzej Chyra. Ilona Ostrowska i Andrzej Chyra. KAPIF

Środkowy palec

... pokazaniem środkowego palca! Chyra raczej się nie obraził, bo jak widać na zdjęciach, jest z Ostrowską w przyjacielskich relacjach.

Chcemy więcej takiej Ostrowskiej na salonach!

 

Więcej o: