Gwiazdy w sukniach ślubnych

W niedzielę odbył się pokaz mody ślubnej z udziałem gwiazd. Założenia pięknych sukien nie mogło sobie odmówić kilka celebrytek. Która jest najładniejszą panną młodą? Zobaczcie zdjęcia i zagłosujcie w naszej sondzie.
Anna Głogowska. Anna Głogowska. Forum

Anna Głogowska

Jak na razie na horyzoncie nie widać ślubu dla Anny Głogowskiej i jej partnera Piotra Gąsowskiego. Aktorowi nie spieszy się do powtórnego ożenku. Para wychowuje razem córkę Julię. A tancerka może sobie na razie tylko poprzymierzać suknie ślubne. Musimy przyznać, że w tej z koronkowym przezroczystym gorsetem wygląda zachwycająco. Kto wie, może po obejrzeniu tych zdjęć Gąsowski zmieni zdanie?

Anna Głogowska, pokaz mody, suknie ślubne

Agnieszka Popielewicz. Agnieszka Popielewicz. Forum

Agnieszka Popielewicz

Prezenterka Polsatu jest już po ślubie. 6 sierpnia zeszłego roku wyszła za producenta telewizyjnego Mikołaja Wita. Nie mogła sobie jednak odmówić ponownego ubrania sukni ślubnej. Miałaby mieć tylko jedną? Co to, to nie. Agnieszka Popielewicz na pokazie zaprezentowała się w seksownym wydaniu i odsłoniła zgrabną nóżkę.

Agnieszka Popielewicz, pokaz mody, suknie ślubne

A jej własna suknia ślubna wyglądała tak:

 agnieszka popielewicz mikołaj wit

Aleksandra Szwed. Aleksandra Szwed. Forum

Aleksandra Szwed

Ola Szwed także w zeszłym roku prezentowała suknie ślubne. Czyżby nie mogła się doczekać dnia, w którym sama pójdzie do ołtarza? W 2011 roku krążyły plotki, że wychodzi za mąż. Oczywiście okazały się one nieprawdziwe. Może 2012 przyniesie ślub dla seksownej Oli?

Aleksandra Szwed

Joanna Jabłczyńska. Joanna Jabłczyńska. Forum

Joanna Jabłczyńska

Także Joanna Jabłczyńska zaliczyła pokaz mody ślubnej rok temu. Tak jej się spodobało noszenie sukien, że wystąpiła na nim ponownie w tę niedzielę. Ostatnio na imprezach można ją spotkać z przyjacielem. A kiedy znajdzie prawdziwą miłość?

Suknia a'la księżniczka pięknie podkreśla szczupłą talię aktorki, a seksowny dekolt pięknie eksponuje jej biust.

Joanna Jabłczyńska, pokaz mody, suknie ślubne

Maria Niklińska. Maria Niklińska. Forum

Maria Niklińska

Maria Niklińska na pokazie zaprezentowała suknię z głębokim dekoltem. Aktorka spotyka się ze znanym fotografem Mateuszem Motyczyńskim. Podobno związek jest bardzo poważny. Czyżby szykował się ślub? Ciekawe, czy ta suknia stanie się inspiracją dla Niklińskiej.

Maria Niklińska, pokaz mody, suknie ślubne