KRÓLOWA rankingów. Jennifer Aniston jest NAJ

Od wielu lat uznawana za jedną z najseksowniejszych gwiazd.
Jennifer Aniston Jennifer Aniston AP/DAN STEINBERG

Jennifer POŻĄDANA

43-letnia Jennifer Aniston została uznana za najbardziej pożądaną kobietę świata w rankingu Hollywood's Hottest Look. Po raz 14-ty chirurdzy oceniają najbardziej znane hollywoodzkie gwiazdy i przydzielają nagrody, wyszczególniając najseksowniejsze części ciała. Aktorka poza nagrodami aktorskimi, często jest uwzględniana w różnych rankingach. Przypomnijmy te najważniejsze...

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston Jennifer Aniston facebook

Jennifer, najseksowniejsza kobieta wszech czasów

Chyba największym wyróżnieniem dla Jennifer, może być uznanie jej za najseksowniejszą kobietę wszech czasów, przez męski magazyn "Men's Health". Aktorka wyprzedziła między innymi Marylin Monroe, Britney Spears, czy Madonnę. Mimo, że przez większość amerykanów uznawana jest za dziewczynę z sąsiedztwa, to może być właśnie powodem wyboru redakcji magazynu. Wygraną uzasadniono:

"Bycie zabawną jest sexy, a Jennifer Aniston jest zabawna - została zaproszona do Saturday Night Live na długo przed jej przełomową rolą w "Przyjaciołach"".

jennifer aniston

Jennifer Aniston. Jennifer Aniston. Jennifer Aniston fot. AP Photo/Dan Steinberg/ Agencja Wyborcza.pl

Jenifer jedną z najpiekniejszych

Aktorka wielokrotnie była brana pod uwagę w rankingach amerykańskiego magazynów. W 1999 oraz 2002 roku w rankingu "People Magazine" Jennifer Aniston była uznana za jedną z pięćdziesięciu najpiękniejszych osób na świecie.

Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston. Jennifer Aniston. fot. AP/SANG TAN

Jennifer najlepiej ubraną

W 2006 roku, popularna aktorka otrzymała pierwsze miejsce w kategorii "Najlepiej Ubranej Gwiazdy Roku". Tytuł zawdzięcza magazynowi "People". Trzeba przyznać, że Jennifer potrafi ubrać się tak, by podkreślić swoją figurę.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston. Jennifer Aniston. fot. Eastnews

Jenifer najbardziej HOT

Gwiazda serialu "Przyjaciele" została również doceniona przez mężczyzn. W kultowym magazynie "Maxim" Anison znalazła się na liście "Stu Najseksowniejszych Kobiet 2005". Zajęła wprawdzie 88. miejsce, ale nie zmienia to faktu, że wyprzedziła wiele połowę młodszych koleżanek.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Fot. lula.pl

Jennifer kobietą roku

Inny męski magazyn docenił Aniston zdecydowanie bardziej niż "Maxim" i ogłosił ją "Kobietą Roku 2005". Dzięki okładkowej, w pół rozbieranej sesji, zdobyła wielu nowych fanów. Jennifer wygląda tam naprawdę seksownie!

 

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston Jennifer Aniston AP/Peter Kramer

Jennifer intrygującą artystka

Była żona Brada Pitta, nagradzana za wygląd i styl, została również uznana za jedną z najbardziej intrygujących gwiazd. Taką listę przygotował amerykański tygodnik "People Weekly" w 2005 roku.

Ponadto doceniono ją jako artystkę i w 2001 roku znalazła się na liście "TOP 20 Artystów"

Czy gwiazda "Przyjaciół" zasłużyła na te wszystkie tytuły?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.