Dziecięce gwiazdy dorosły! Seksowne?

Już nikt nie nazwie ich dziećmi.
Gala Gala "People's Choice Awards". Agencja Wyborcza.pl

Nagrody od publiczności dla gwiazd

W Los Angeles odbyła się wczoraj gala wręczenia nagród "People's Choice Awards". Dostają je gwiazdy, które zaskarbiły sobie największą sympatię publiczności. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Lady Gaga, Robert Pattinson i Katy Perry. Oczy fotoreporterów zwrócone były jednak w inną stronę.

Miley Cyrus. Miley Cyrus. FORUM

Miley Cyrus

Na czerwonym dywanie królowały gwiazdy uznawane dotąd za... dziecięce. Tymczasem aktorzy znani do tej pory głównie z disneyowskich produkcji zdecydowanie dorośli!

Miley Cyrus pojawiła się na imprezie w jasnej, efektownej kreacji podkreślającej kobiecą figurę artystki. Z elegancko uczesanymi włosami i w pełnym makijażu 19-latka prezentowała się jak prawdziwa gwiazda filmowa. Być może już wkrótce artystka, znana przede wszystkim z tytułowej roli w serialu "Hannah Montana", otrzyma odważniejsze propozycje filmowe. Warunki ku temu zdecydowanie ma!

miley cyrus

miley cyrus

A tu zdjęcie Miley sprzed 3 lat:

 

miley cyrus

Liam Hemsworth. Liam Hemsworth. FORUM

Liam Hemsworth

U boku Miley Cyrus chętnie pozował też jej kolega z planu filmu "Ostatnia piosenka", a aktualnie już także były chłopak. Liam Hemsworth kojarzył się do tej pory głównie z rolą Marcusa w serialu dla młodzieży "Księżniczka z Krainy Słoni". Na gali 22-latek prezentował się bardzo sexy w oryginalnym garniturze. Zrobił się z niego niezły przystojniak. Robert Pattinson powinien mieć się na baczności.

liam hemsworth, miley cyrus

Liam i Miley w filmie "Ostatnia piosenka":

miley cyrus, liam hemsworth

Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens FORUM

Vanessa Hudgens

Pięknej gwieździe "High School Musical" ewidentnie służy rozstanie z Zakiem Efronem! Dawniej postrzegana jako miła śpiewająca dziewczynka, dziś Hudgens jest prawdziwym wulkanem seksu. Urodzona w 1988 aktorka ma za sobą epizod z opublikowanymi w Internecie nagimi zdjęciami. Po małym skandalu Vanessa zdecydowała się nie ukrywać już swoich ładnych kształtów. Na gali pojawiła się ubrana w elegancką, wieczorową suknię, która eksponowała zjawiskowy dekolt i zgrabne nogi. Sądząc po ilości zdjęć na serwisach agencji fotograficznych - to ona została królową fotoreporterów.

vanessa hudgens

vanessa hudgens

 

 

A to niespełna 19-letnia Vanessa na jednej z gal w L.A. :

AVanessa Hudgens

Lea Michele Lea Michele FORUM

Lea Michele

Gwiazda serialu "Glee" udowodniła, że chociaż występuje w produkcji młodzieżowej, sama jest już prawdziwą kobietą! W żyłach Lea płynie włoska krew i nie da się tego nie zauważyć! Aktorka założyła białą sukienkę, która idealnie kontrastowała z jej śniadą karnacją i ciemnymi włosami. Do tego podkreśliła usta szminką w modnym odcieniu. Wyglądała promiennie, radośnie i sexy - taki styl bardzo lubimy!

lea michele

 

Lea jako Rachel Berry w serialu "Glee":

lea michele

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.