Co gwiazdy dostają za darmo? Cz. 2

Celebryci nie muszą wydawać za dużo pieniędzy.
Patrycja Kazadi. Patrycja Kazadi. KAPIF

Jedzenie

Idealną promocją dla lokalu jest zapraszanie do nich gwiazd. A celebrytów rachunek nie dotyczy.

Kiedy do naszego lokalu przychodziły gwiazdy: Łozo, Michał Piróg, Patrycja Kazadi czy Nick Sinclair w zamian za to, że siedzieli w widocznym miejscu dostawali za darmo jedzenie i alkohol. Nigdy nie mieli nic przeciwko - zdradza Plotkowi pracownik jednej z warszawskim restauracji.
Anna Mucha. Anna Mucha. FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Mebelki dla dziecka

Anna Mucha to idealna osoba do promocji różnych produktów. Podobno aktorka dostała rabat na zakup mebli dla swojej córeczki.

Ania kupowała meble w Muppetshop.pl - mówi nasz informator.-  Zależało jej na tym, aby pokój nie był słodki, różowy lub niebieski. Chciała, żeby meble były uniwersalne i rosły razem z dzieckiem. Poznała właścicielkę sklepu, panią Marcelinę i się z nią zaprzyjaźniła. Ania mogła zapłacić za meble od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Ale podejrzewam, że dostała rabat - dodaje nasz informator.
Anna Mucha. Anna Mucha. KAPIF

Mercedes

To jeszcze nie koniec prezentów dla Anny Muchy. Aktorka jest twarzą Mercedesa. Dzięki temu, co kilka miesięcy dostaje kolejny samochód do testowania. Kto by tak nie chciał - jeździsz za darmo samochodem w zamian za to, że... nim jeździsz. Mucha dostała sportowego mercedesa Roadstera. Gdyby miała za niego płacić, musiałaby wydać 430 tys. zł. A tak od razu na twarzy pojawia się uśmiech ;)

Anna Wendzikowska. Anna Wendzikowska. KAPIF

Perfumy

Po każdej imprezie gwiazdy dostają prezenty. Często są to drogie kosmetyki, perfumy, kupony rabatowe.

Po imprezie magazynu z wyższej półki w paczce z prezentami znajdują się perfumy o wartości ok. 300 zł, kosmetyki o wartości od 100 zł do 400 zł, a do tego inne prezenty - np. płyta za 50 zł - mówi nam osoba, która wpada czasami na takie imprezy.
Agustin Egurrola i Nina Tyrka. Agustin Egurrola i Nina Tyrka. Viva

Wakacje

Jeśli myśleliście, że gwiazdy płaca za wakacje, które oglądamy w kolorowych magazynach to jesteście w błędzie. Choreograf Agustin Egurrola pojechał na wakacje z żoną Niną Tyrką i córeczką Carmen. Towarzyszyła im ekipa magazynu "Viva". Takie wakacje dla 3 osób to koszt minimum 10 tysięcy złotych. Egurrola nie musiał jednak za to płacić. Małgorzata Socha wyjechała natomiast na wakacje do Hiszpanii. Towarzyszyła jej ekipa z tego samego magazynu. Niezapomniane wakacje w zamian za kilka zdjęć.

(Okładka magazynu "Viva")

 Rozalia Mancewicz, Sabrina Pilewicz, Edyta Herbuś Rozalia Mancewicz, Sabrina Pilewicz, Edyta Herbuś KAPIF

Torebki

Sabrina Pilewicz projektuje torebki, które chętnie noszą gwiazdy. Chodzą z nimi np. Aleksandra Kwaśniewska, Edyta Herbuś czy Rozalia Mancewicz. Większość gwiazd kupuje torebki Pilewicz - jedna kosztuje ok. 1 tys. zł. Ale wiele może jednak liczyć na ich wypożyczenie. W końcu na czerwonym dywanie fotoreporterzy zrobią tyle, tyle zdjęć. Gwiazdom i torebkom ;)

Więcej o: