Piersi Kaczyńskiej powiedziały: Dzień dobry!

Modelka w bardzo odważnej kreacji.
Olga Kaczyńska. Olga Kaczyńska. FORUM/Krzysztof Jarosz

Piersi Kaczyńskiej

Jak z głośnego show zrobić jeszcze głośniejsze show? Wystarczy na wybiegu postawić Olgę Kaczyńską, która zaświeci piersiami. 9 stycznia Kaczyńska i jej biust były gwiazdami pokazu "Deni Cler". Zwyciężczyni drugiej edycji "Top Model" pojawiła się w prześwitującej, musztardowej bluzce. Ale kto tam patrzył na bluzkę!

Olga Kaczyńska. Olga Kaczyńska. KAPIF

W drodze do Londynu

Kaczyńska w rozmowie z Plotkiem powiedziała po pokazie:

Nie wybierałam tej kreacji, modelki nigdy nie wybierają swoich kreacji.

Nie zdążyliśmy zapytać jak się czuła w tak odważnym stroju, bo siedziała w samolocie, który za chwilę miał wystartować. Kaczyńska miała przecież lecieć do Londynu na castingi.

Olga Kaczyńska. Olga Kaczyńska. KAPIF

Kariera nabiera tempa

To nie jest pierwszy pokaz Kaczyńskiej po wygranej "Top Model". Modelka wystąpiła już na wybiegu u Dawida Wolińskiego. Poza tym pojawiła się na okładce "Glamour" i w sesji do "Żurnala" - nowego magazynu Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

(Pokaz Deni Cler, 9 stycznia 2012)

(Okładka magazynu "Glamour")

(Sesja do magazynu "Żurnal")

Olga Kaczyńska. Olga Kaczyńska. KAPIF

Olga Kaczyńska

Kaczyńska na pokazie "Deni Cler" wystąpiła też w nieco bardziej zakrytej wersji - pięknej, chabrowej sukience. Kreacja leżała na niej idealnie, bo modelka jest teraz bardzo szczupła.

Ważę około 53 kilogramów, schudłam około 9 - powiedziała w rozmowie z Plotkiem. - Dużo ćwiczyłam, bardzo pomogła mi trenerka z Wrocławia, pani Ela. Ograniczyłam jedzenie, jadłam chude produkty, zero słodyczy. Jestem wegetarianką, więc to też pomogło.
Więcej o: