Rubik pokazał córkę w "Gali". A kiedyś...

Pierwsza sesja małej Helenki w kolorowym piśmie.
Piotr Rubik,córka Helena. Piotr Rubik,córka Helena. Gala

Piotr Rubik razem z córką pozował dla "Gali"

Zdjęcie Piotra Rubika i jego 2,5-letniej córeczki Heleny zdobi okładkę najnowszego numeru magazynu "Gala".W środku 10 stron wywiadu i kolejne foty szczęśliwej rodziny. Wcześniej z pociechą pozowała żona Piotra, Agata, która razem z Helenką pojawiła się na zakupach zorganizowanych dla gwiazd i ich dzieci w sklepie Molton.

Agata Rubik,Helena Rubik

Piotr Rubik,Helena Rubik

Piotr Rubik Piotr Rubik Agencja Gazeta

Skuteczna promocja płyty?

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że coś się zmieniło. Czy Rubik próbuje za pomocą rodzinnych zdjęć ocieplić swój wizerunek i zwrócić uwagę na nową płytę? Krążek "Opisanie świata" jest w sprzedaży od listopada ubiegłego roku. A nic nie podsyca zainteresowania mediów tak jak gwiazdy pokazujące swój dom i rodzinę. Ale możliwe też, że muzyk jest z córki tak dumny, że nie zamierza ukrywać jej przed światem. Tym bardziej, że żona Piotra od czasu do czasu pokazuje się z Heleną na salonach. Może i tak. Ale w zachowaniu Rubika widzimy pewną niekonsekwencję ...

N/z Piotr Rubik - kompozytor - z nowa plyta Habitat  Nagranie programu " Przebojowe dzieci " - telewizja Polsat.  Warszawa , Polska . 2008-03-06  fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM.  Recording of "Przebojowe dzieci" tv show.  Warsaw, Poland. 2008-03-06  photo by Krzysztof Kuczyk/FORUM

Piotr Rubik,Agata Paskudzka-Rubik Piotr Rubik,Agata Paskudzka-Rubik Piotr Rubik,Agata Paskudzka-Rubik/WW/Forum

Kiedyś było inaczej...

Kiedy 3 lata temu muzyk brał ślub z Agatą Paskudzką, miał najwyraźniej nieco odmienne poglądy o prywatności. Wynajął ochroniarzy, którzy wielkimi parasolami zasłaniali twarze nowożeńców. Wszystko po to, aby paparazzi nie zdołali zrobić zdjęć młodej parze.

Wywiad Marzeny Rogalskiej z Piotrem Rubikiem Wywiad Marzeny Rogalskiej z Piotrem Rubikiem Agencja Gazeta

Rubik vs. paparazzi

Rubik zakpił też z fotoreporterów tuż po narodzinach córki. W Radiu Złote Przeboje przyznał się Marzenie Rogalskiej do fortelu, który wymyślił, by uniemożliwić paparazzim zrobienie zdjęć noworodka :

Wymyśliliśmy coś - to była rzeczywiście spektakularna akcja, bardzo misternie obmyślona. Pojechałem swoim samochodem oczywiście mając za sobą kilka aut fotoreporterów, najpierw pod zupełnie inny szpital. Po czym pojechałem do swojego znajomego, wjechałem do garażu podziemnego, po czym przesiadłem się do jego samochodu, położyłem na tylnym siedzeniu, przykryłem kocem, on wyjechał i pojechał ze mną do szpitala po Helenkę i Agatkę.

(tu zapis całej rozmowy)

Helena Rubik Helena Rubik Gala

Helena Rubik pójdzie w ślady mamy?

Fakty pozostają jednak faktami. Ale co tam - Helenka jest urocza! Jest bardzo podobna do swojej mamy. Ciekawe, czy w przyszłości pójdzie w jej ślady i tak jak Agata Rubik zostanie modelką lub miss.

Agata Rubik,Helena Rubik

Agata Rubik