Aktorki "Szpilek na Giewoncie" na konferencji. Która wygląda najlepiej?

W piątek odbyła się konferencja prasowa serialu "Szpilki na Giewoncie". Wydarzenie to miało miejsce w "Starym Domu" - restauracji Piotra Adamczyka. Na wiosnę obejrzymy czwartą serię produkcji Polsatu. Wiadomo już, że nie zagra w niej Magdalena Schejbal. Ale w serialu pozostały inne aktorki. Są piękne, młode i zdolne. A która umie najlepiej się ubrać?
Anna Czartoryska. Anna Czartoryska. Forum Gwiazd

Anna Czartoryska

Piękna arystokratka na konferencję prasową serialu "Szpilki na Giewoncie" wybrała drapieżny rockowy look. Spotkanie z dziennikarzami odbyło się w restauracji jej byłego, Piotra Adamczyka, więc Czartoryska wytoczyła ciężkie działa. Mocny makijaż oczu, zakręcone włosy, czarna mini, top, marynarka i motocyklowe buty tworzą ciekawą całość. Widać, że niedawne rozstanie z Adamczykiem jej służy. A może to nowa miłość? W rozmowie z Plotkiem wyznała, że jest zakochana.

A jak Wam się podoba Anna Czartoryska w takim wydaniu?

Anna Czartoryska

Joanna Pierzak-Orleańska. Joanna Pierzak-Orleańska. Forum Gwiazd

Joanna Orleańska

Jeszcze 2 lata temu znaliśmy ją jako Joannę Pierzak. W 2009 roku, w dziesiątą rocznicę ślubu z Pawłem Orleańskim, przyjęła jego nazwisko. Popularność przyniosła jej rola Joasi w "Złotopolskich". Joanna gra nie tylko w serialach. W zeszłym roku była nominowana do Złotej Kaczki (nagroda miesięcznika "Film") za rolę Anny w "Zwerbowanej miłości".

Na konferencji "Szpilek" aktorka nas zachwyciła. Krótka szara sukienka, do tego prześwitująca, i długie szare kozaki na wysokim obcasie robią wrażenie. I te czerwone usta. Seksownie. Jak uważacie?

Joanna Pierzak-Orleańska

Natalia Rybicka. Natalia Rybicka. Forum Gwiazd

Natalia Rybicka

Natalia Rybicka jest uznawana za jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Grała w "Samym życiu" czy "Londyńczykach". Duże uznanie przyniosły jej role w filmach "Żurek", a ostatnio w głośnym "Chrzcie".

Swoboda i wygoda to podstawa, dlatego śliczna blondynka postawiła na casualowy look. Na konferencji wystąpiła w brązowej skórzanej marynarce, jeansach i kozakach. Klasyka zawsze w modzie. Podoba się Wam?

Natalia Rybicka

Małgorzata Pieczyńska i Dorota Pomykała. Małgorzata Pieczyńska i Dorota Pomykała. Forum Gwiazd

Małgorzata Pieczyńska i Dorota Pomykała

A tu element folkloru. W końcu akcja serialu toczy się w Zakopanem. Panie przyszły więc w swoich kostiumach. Dorota Pomykała wygląda jak prawdziwa Góralka, za to strój Małgorzaty Pieczyńskiej jest bardziej nowoczesny.

Małgorzata Pieczyńska, Dorota Pomykała

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.