Gorąca Miranda Kerr znów się rozebrała

Jak wyglądała jej kariera?
Miranda Kerr. Miranda Kerr. Screen z industrie.nowmanifest.com

Bardzo gorące sesje

Miranda Kerr to seksowna 28-letnia modelka z twarzą laleczki. Kerr pochodzi z Australii. Niedawno wystąpiła w bardzo gorącej rozbieranej sesji dla industrie.nowmanifest.com. Każda taka sesja z Mirandą Kerr wygląda jak dzieło sztuki, bo modelka jest po prostu zjawiskowo piękna. Jak zaczynała swoją karierę?

(Screen z industrie.nowmanifest.com)

Miranda Kerr. Miranda Kerr. JASON WINSLOW / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Jason Winslow / Splash News

Początek kariery

Australijska modelka wychowywała się na wsi. Swoją niesamowitą urodę zawdzięcza angielskim, francuskim i szkockim korzeniom. Jak zaczynała karierę? Kerr wygrała konkurs dla modelek organizowany przez magazyn "Dolly". Miała wtedy 13 lat, co wzbudziło ogromne kontrowersje.

Miranda Kerr. Miranda Kerr. AFPEAST NEWS/GABRIEL BOUYS

Kontrakt z Victoria's Secret

Kerr miała być dietetyczką. Na szczęście wybrała modeling. Największą sławę przyniósł jej kontrakt z "Victoria's Secret". Jest pierwszym australijskim aniołkiem bieliźnianej firmy, z którą współpracuje od 2007 roku.

Miranda Kerr. Miranda Kerr. Victoria's Secret

Miranda Kerr

Dzięki tej współpracy możemy ciągle oglądać zdjęcia Kerr w bieliźnie. Poniżej gorący film z pokazu ;)

(Mat. prasowe)

Miranda Kerr i Orlando Bloom. Miranda Kerr i Orlando Bloom. FACE TO FACE /REPORTER/REPORTER/Moeller/face to face /REPORTER

Wielka miłość

W 2007 Kerr zaczęła spotykać się z aktorem Orlando Bloomem. W 2010 ogłosili swoje zaręczyny. Wkrótce para powiedziała sakramentalne "tak". Datę ceremonii skrzętnie ukrywali przed mediami.

Miranda Kerr. Miranda Kerr. SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Syn

Rok później na świat przyszedł ich syn - Flynn Christopher Blanchard Copeland Bloom. Imię Christopher podobno jest po byłym chłopaku Kerr, który zginął tragicznie w wypadku w wieku 15 lat.

(Screen z Twitter.com)

Miranda Kerr. Miranda Kerr. 09.2010 Vogue, fot. Tom Munro

Miranda Kerr

Portal models.com umieścił Kerr na 4 miejscu na liście najseksowniejszych modelek. Kerr często gości w sesjach dla magazynu "Vogue".

Miranda Kerr. Miranda Kerr. Vogue Italia 2010

Miranda Kerr

Modelka nie boi się pokazywać swojego seksownego ciała. My absolutnie nie mamy nic przeciwko ;)

(fashionising.com)