Najseksowniejsze okładki Playboya minionego roku

Okładki pisma rozbudzającego męską wyobraźnię i wywołującego zazdrość wielu kobiet. Która z nich zasługuje na tytuł najseksowniejszej? Wybraliśmy kilka tych naprawdę gorących, które przypomną, jak seksownie wyglądał 2011 rok polskiego wydania najbardziej erotycznego pisma w dziejach kolorowej prasy.
Olga Kamińska Olga Kamińska screen

Olga Kamińska

Olga Kamińska to 22 letnia Miss Bikinii International 2010. Nie jest profesjonalną modelką ani tym bardziej aktorką, czy piosenkarką. Nie tańczy też z gwiazdami. Ona po prostu świetnie wygląda na plaży. Urzeka naturalnością i wdziękiem. Została umieszczona na styczniowej okładce "Playboya" najwyraźniej po to, by czytelnicy przypomnieli sobie w środku zimy jak wspaniale jest wylegiwać się nad morzem i podziwiać dziewczyny w bikini.

 

olga kamińska

olga kamińska

króliczek Playboya. króliczek Playboya. screen

Wielki Królik "Playboya"

Ta okładka to było wyzwanie. Ogromny królik złożony z 82 nagich modelek! Najmłodsza z nich miała 18 lat, najstarsza 35. Modelki były fotografowane pojedynczo lub w parach w studio, po czym zdjęcia były składane komputerowo. Autorem zdjęć jest Marcin Wasiołka z Katowic. Praca nad tym projektem zajęła mu rok, ale dzięki temu po raz drugi został finalistą konkursu PLAYBOYA Fotoerotica.

Izabela Janachowska Izabela Janachowska screen

Izabela Janachowska

Izabela to tancerka klasy "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Chętnie tańczyła z gwiazdami-Radosławem Majdanem, z którym zajęła 4 miejsce, Przemysławem Saletą i Pawłem Stalińskim z którym zajęła 2 miejsce w tanecznym show TVN-u. Jak widać spodobał jej się showbiznes, bo w 2011 roku postanowiła wykorzystać popularność biorąc udział w rozbieranej sesji.

 Izabela Janachowska

Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa screen

Sylwia Gliwa

Na Wspólnej tego nie było, ale w "Playboyu" jak najbardziej! Sylwia Gliwa postanowiła pokazać szerszemu gronu pełnię swoich wdzięków. Gorąca sesja platynowowłosej Gliwy chyba na długo pozostanie w pamięci nie tylko widzów serialu TVN ale przede wszystkim czytelnikom "Playboya". Tylko ciekawe co na to wszystko rodzina Ziębów...

sylwia gliwa, playboy

sylwia gliwa

Triss Merigold. Triss Merigold. sreen

Triss Merigold

Triss Merigold-dziewczyna "Wiedźmina" z powieści Andrzeja Sapkowskiego to oczywiście postać fikcyjna. Czarodziejka specjalizująca się w magii uzdrowicielskiej. Leczyła głównie za pomocą eliksirów. Sama była na nie uczulona, tolerowała tylko amulety. Nie posiadała immunitetu?sztucznej odporności na choroby. Jako pierwsza i zarazem ostatnia rzuciła zaklęcie- Niszczące Gradobicie Merigold. Ta okładka to niesamowity prezent dla miłośników gier komputerowych, którym naga, wirtualna Triss na pewno pobudziła wyobraźnię.

Lizzy Jagger Lizzy Jagger screen

Lizzy Jagger

Wbrew zakazom ojca-legendy Rolling Stonesów-Mickowi Jaggerowi jego 27letnia córka Lizzy Jagger, postanowiła rozebrać się magazynie dla mężczyzn.

Czuję się komfortowo w swoim ciele. Myślę, że wzięcie udziału w tej sesji było dobrą decyzja. Chciałam sobie zrobić nagie zdjęcia, zanim urodzę dzieci - wyznała córka Jaggera

Dodała także, że nie obcej jej jest również rozbieranie się na plaży:

Lubię to i nie mam z tym problemu. Jestem prawdziwa Europejką, więc lubię opalać się topless, kiedy jestem na plaży

lizzy jagger

Dasza Astafiewa, Julia Kawtaradza Dasza Astafiewa, Julia Kawtaradza screen

Dasza Astafiewa, Julia Kawtaradza

Polski "Playboy" zdecydował się rozebrać w grudniowym numerze dwie nasze sąsiadki zza wschodniej granicy. Ukrainki z zespołu Nikita-Dasza Astafiewa i Julia Kawtaradza znalazły się na okładce w pełnym negliżu czule siebie dotykając. Bez wątpienia jest to jedna z najseksowniejszych okładek roku i jednocześnie spełnienie wielu męskich marzeń.

modelki modelki "Playboya" screen

modelki "Playboya"

Do nietypowego wydarzenia doszło na Stadionie Miejskim w Poznaniu. To właśnie tam Polska edycja "Playboya" zorganizowała jedną z największych swoich sesji. Jedenaście pięknych modelek oceniało przygotowanie stadionu do Mistrzostw Europy 2012. Drużyna Playboya spędziła na stadionie 2 dni, przeprowadziła dokładną inspekcję od murawy, aż po dach, i odbyła trening, po którym odpoczywała w szatni piłkarskiej i kąpała się pod prysznicami. Na koniec sesji dziewczyny i redakcja "Playboya" stwierdzili, że poznański stadion to zmysłowy obiekt, na którym panuje gorąca atmosfera. Ta okładka to prawdziwy rarytas dla wszystkich miłośników footbolu.

Hope Dworaczyk Hope Dworaczyk screen

Hope Dworaczyk

Hope "Nadzieja" Dworaczyk to amerykańska modelka polskiego pochodzenia. Na swoim koncie ma tytuł Playmate 2010 roku oraz tytuł Miss Teen Texas. Była też Miss Playboya. Hope jest także aktorką. Zagrała w 6 produkcjach. Rozpiera nas duma, że mamy tak piękną Polkę, szkoda, że za oceanem. Na szczęście Hope postanowiła podzielić się swoimi wdziękami w kraju.

hope dworaczyk

hope dworaczyk