Gwiazdy w bikini

Kto ma najlepsze kształty?
Rihanna. Rihanna. BIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM/Forum

Rihanna

U nas za oknem zima (która przypomina trochę jesień), dlatego trochę z zazdrością patrzymy na zdjęcia zagranicznych gwiazd wygrzewających się na pięknych, słonecznych plażach.

Paparazzi przyłapali ostatnio wiele seksownych celebrytek w bikini. Piosenkarkę Rihannę "spotkali" na Barbadosie. Artystka odpoczywała tam 29 grudnia.

Trzeba przyznać, że kształty Rihanny nieco odbiegają od gwiazdorskich standardów. Są jakby mniejsze... ALe pupa jest ok ;)

Claudia Galanti. Claudia Galanti. X17ONLINE.COM/Washh/X17online.com/Forum

Claudia Galanti

Claudia Galanti to seksowna 29-letnia modelka z Paragwaju. Galanti została przyłapana podczas kąpieli w oceanie w Miami. Od razu robi się cieplej!

Maria Menounos. Maria Menounos. MAVRIXONLINE.COM/rac ral/Forum

Maria Menounos

Maria Menounos to amerykańska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Menounos to chodząca klepsydra. Zdjęcie jej idealnych kształtów udało się zrobić paparazzi w Miami.

Rosie Huntington-Whiteley. Rosie Huntington-Whiteley. MAVRIXONLINE.COM/rac ral/Forum

Rosie Huntington-Whiteley

Angielska modelka i aktorka Rosie Huntington-Whiteley nie ma ogromnych piersi, ale i tak jest bardzo seksowna. Ją także paparazzi przyłapali w Miami. Mężczyzna obok Huntington-Whiteley to angielski aktor Jason Statham.

Nicole Coste. Nicole Coste. NO CREDIT/GASP/Forum

Nicole Coste

Nicole Coste znana jest ze związku z księciem Monako Albertem II, któremu urodziła syna. Paparazzi czuwają także we Francji, gdzie przyłapali Coste w seksownym bikini.

Jill Martin. Jill Martin. X17ONLINE.COM/Walsh/X17online.com/Forum

Jill Martin

Fotoreporterzy w Miami mieli ręce pełne roboty. Po plaży postanowiła przejść się również amerykańska celebrytka Jill Martin.

Coco. Coco. Twitter.com

Coco

Żony rapera Ice'a T nikt nie musiał przyłapywać. Coco sami robi sobie zdjęcia w bikini i wrzuca je do sieci. Najbardziej lubi fotografować swoją pupę. Uzasadnia to tak:

Nie ma świąt bez zdjęcia tyłeczka! - napisała na Twitterze Coco.

Przekonujący argument.

(Twitter)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.