Zagraniczne gwiazdy z wielkimi piersiami

Która gwiazda ma najseksowniejsze piersi?
Beyonce. Beyonce. AP/Jason DeCrow

Beyonce

Piosenkarka Beyonce ma nie tylko seksowny głos, ale też seksowne piersi. Artystka jest teraz w ciąży i jej biust ciągle rośnie. Już teraz ledwo mieści się w sukienkach. Partner Beyonce, piosenkarz Jay-Z, może być dumny z atutów ukochanej.

Kim Kardashian. Kim Kardashian. BRIAN PRAHL/SPLASH NEWS/EAST NEWS/Brian Prahl/Splash News

Kim Kardashian

Kim Kardashian bez swoich ogromnych piersi i pupy mogłaby zapomnieć o karierze. Trzeba przyznać, że celebrytka ma czym oddychać a do tego chętnie to podkreśla - występując na przykład w rozbieranych sesjach. I kariera się kręci ;)

(W Magazine)

Salma Hayek. Salma Hayek. EFE/Adrian Sanchez-Gonzalez/Forum

Salma Hayek

Salma Hayek nie zawsze miała tak obfity biust. Jak to bywa w Hollywood - w pewnym momencie jej piersi po prostu urosły. Może tam jest inne powietrze? Albo inna woda? W każdym razie aktorka eksponuje teraz z dumą swoje dwa walory: lewy i prawy.

Monica Bellucci Monica Bellucci materiały ze strony monicabelluccifan.com

Monica Bellucci

Patrząc na Monicę Bellucci nie wiadomo na czym skupić wzrok: usta, oczy a może piersi? Aktorka jest po prostu piękna - co udowodniła pozując nago w kalendarzu Pirelli w 1997 roku.

(Kalendarz Pirelli)

Mariah Carey. Mariah Carey. AP

Mariah Carey

Powiedzieć, o piersiach Mariah Carey, że są duże brzmi jakoś dziwnie - one są ogromne. Piosenkarka niedawno urodziła bliźniaki: Monroe i Moroccana więc jej piersi są teraz jeszcze większe.

Jessica Simpson. Jessica Simpson. Forum

Jessica Simpson

Jessica Simpson to piosenkarka o małym rozumku, ale za to ogromnych piersiach! Rozum nie zawsze jest potrzebny, żeby zrobić karierę w Stanach Zjednoczonych, ale wielkie piersi to jakby wymóg. Tak więc Simpson ściska swoje piersi tak, aby wydawały się jeszcze większe.Taki biust idealnie współgra z wyrazem twarzy Simpson.

Halle Berry. Halle Berry. ZUMA PRESS/Jeff Frank/Forum

Halle Berry

Halle Berry to kolejna aktorka z wielkimi piersiami. Jednak biust nie jest głównym atutem aktorki. Żeby zdobyć Oskara trzeba się popisać też innymi atutami ;)

Która gwiazda ma najseksowniejsze piersi? Zagłosuj w naszej sondzie.

Więcej o: