Ekskluzywne świąteczne wakacje gwiazd

Białe szaleństwo zamiast świątecznego stołu w rodzinnym domu.
Paris Hilton Paris Hilton Forum

Aspen

Wśród gwiazd, także polskich, coraz bardziej popularne jest spędzanie świątecznych dni w zimowych czy letnich kurortach. Amerykańscy celebryci niezwykle cenią sobie duży narciarski ośrodek Aspen, nazywany zimową stolicą USA.  Piękne malownicze miejsce (oczywiście również bardzo drogie), jest idealne do tego, by się "pokazać". Gwiazdy, które wybierają to turystyczne miejsce na spędzenie wolnych dni, nie powinny być za bardzo zrelaksowane, ponieważ na każdym rogu czyhaja paparazzi. Trzeba więc mieć zawsze odpowiedni strój, perfekcyjny makijaż, drogie narty w ręku lub chociaż torbę z zakupami zrobionymi w jednym z markowych sklepów. Zobaczcie, kto w tym roku wybrał tego typu odpoczynek i jak się przygotował na wszechobecnych fotoreporterów.

W takim miejscu nie może oczywiście zabraknąć bogatej celebrytki Paris Hilton. Dziedziczka hotelowej fortuny odpoczywa w towarzystwie brata Barona i siostry Nicky. Jak myslicie, co robiła gwiazdka całymi dniami?

Paris Hilton

Paris Hilton. Paris Hilton. Forum

Paris Hilton

Szła na zakupy, robiła zakupy, wracała z zakupów, przebierała się po to, by  znowu pójść na zakupy. Po co ona pojechała w ogóle do Aspen? Przecież zakupy mozna robić wszędzie? Ale nie wszedzie o tej porze roku po ulicach kręci się tylu fotoreporterów.

Mariah Carey. Mariah Carey. Forum

Mariah Carey

A to ci dopiero strój odpowiedni na zimowy wypoczynek! Zamiast narciarskich butów albo chociaż ciepłych kozaków, piosenkarka wybrała botki na wysokim obcasie. Oczywiscie chodzić w tym nie było jej łatwo. Dobrze, że u boku miała silnego mężczyznę, bo chwilami naprawdę było groźnie.

Mariah Carey. Mariah Carey. forum

Mariah Carey

Mąż piosenkarki Nick Cannon dbał, by jego żona nie zaliczyła wpadki. Raper doskonale wiedział, że są obserwowani przez paparazzi. Tylko po co ta kominiarka?

Mariah Carey

Mariah Carey. Mariah Carey. Forum

Mariah Carey

Nart wprawdzie nie zauważyliśmy, ale zakupy w markowym, ekskluzywnym sklepie zostały zrobione. Czyli wycieczkę, mimo nietrafionego ubioru, zaliczamy do udanych.

Mariah Carey

Antoni Banderas. Antoni Banderas. Forum

Antonio Banderas

Banderas nam sie podoba. I na wakacjach, i w filmach, i gdy udziela wywiadów. Nigdy nie gwiazdorzy, zachowuje się rozsądnie, mówi ciekawie i z sensem. Dba o rodzinę, spędza czas z dziećmi. A na urlopie zimowym jeździ na nartach. Tak, to rzadkość wśód gwiazd.

Antoni Banderas. Antoni Banderas. Forum

Antonio Banderas

Podczas gdy inne gwiazdy przyłapane zostały na zakupach lub na szpanowaniu w szilkach, aktor spędzał czas na narciarskim wyciągu. Prawdziwy mężczyzna zawsze wie, jak się zachować. Urlop w Aspen spędza oczywiście w rodzinnym gronie. Towarzyszy mu żona Melanie Griffith i dzieci.

Kate Hudson. Kate Hudson. Forum

Kate Hudson

Aktorka Kate Hudson co roku spędza święta w Aspen w gronie najbliższej rodziny, czyli mamy Goldie Hawn, ojczyma Kurta Russela i brata Wayatta Russela.

Kate Hudson

Kate Hudson. Kate Hudson. Forum

Kate Hudson

W Aspen aktorka robiła świąteczne zakupy. Wszędzie towarzyszyli jej paparazzi.

Kate Hudson. Kate Hudson. Forum

Kate Hudson

Kate Hudson związana jest z wokalista znanego zespołu Muse, Mattem Bellamy. To ich drugie wspólne święta.

Kate Hudson