Doda na otwarciu klubu. Ociekała SEKSEM

Królowała w Białymstoku.
Doda Doda Kapif

Doda otworzyła klub

22 grudnia w Białymstoku został otwarty klub burleski. Pierwszy taki w Polsce. Nietypowe wydarzenie wymagało zaproszenie nietypowego gościa. Na otwarciu pojawiła się zatem Doda. Gwiazda prosto z Karaibów wybrała się do Białegostoku i przez kilka godzin rządziła miastem. Wyglądała oczywiście seksownie.

Klub burleska

Doda Doda Kapif

Doda

Ekipa klubu traktowała Dodę jak prawdziwą królową. Gdy tylko wyszła z samochodu, od razu zaopiekowały się nią hostessy. Wypoczęta gwiazda bawiła się znakomicie. Zresztą, rozrywek nie brakowało. Były tańce, pokaz iluzjonistyczny oraz występy gwiazd. Atmosferę dodatkowo podgrzał pokaz bielizny. Ale sam strój Dody wzbudzał niemałe zainteresowanie:

Doda

Klub burleska,doda

Doda Doda Kapif

Oficjalne otwarcie

Doda, jak przystało na gościa specjalnego, przecięła wstęgą na znak oficjalnego otwarcia klubu. Gdy przecinała złotą wstęgę, na ręce patrzyli się jej nie tylko właściciele lokalu, ale także cała świta -  przyjaciółka Aneta czy brat Rafał Rabczewski.

Wejście na imprezę oczywiście nie było darmowe. Klub burleski w Białymstoku reklamuje się jako luksusowy lokal dla bogatych dżentelmenów i wyrafinowanych dam. Wszystko to pod znakiem luksusu. Luksusowa była także cena za wejściówkę - 300 złotych.

Doda

Doda Doda Kapif

Doda jak symbol seksu

Doda pojawiła się w czarnej kreacji. Miało być elegancko i seksownie. Duże rozcięcia na biodrach i głęboki dekolt. Goście mogli podziwiać dzięki temu opalone nogi gwiazdy i jej duże piersi. Oczywiście bez opamiętania:

Doda

Doda Doda Kapif

Balanga

Doda po oficjalnej części, przebrała się w druga kreację. Żółta kiecka z cekinami to ostatnio krzyk mody. Sukienka różniła się od poprzedniej także krojem. Mniejszy dekolt sprawił, że amatorzy kobiecych wdzięków stracili możliwość wpatrywania się w biust Dody. Na szczęście dół zachował odpowiednią długość. Nogi odkryte, pupa podkreślona. Jednym słowem - raj.

Doda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.