Polka na czerwonym dywanie obok księżnej Kate

Tancerka robi karierę w Anglii.
Ola Jordan Ola Jordan BIGPICTURESPHOTO.COM/NEIL RNER/BIGPICTURESPHOTO.COM/Forum

Polka obok księżnej Kate

Na gali "A Night of Heroes" obok księżnej Kate i księcia Williama na czerwonym dywanie pojawiła się Polka - Ola Jordan w towarzystwie swojego męża, Jamesa Jordana. Kim jest seksowna blondynka, królująca w Wielkiej Brytanii na salonach?

Ola Jordan. Ola Jordan. CAPITAL PICTURES/Phil Loftus/Capital Pictures/Forum

Gwiazda w Anglii

Dlaczego Jordan jest w Anglii gwiazdą? Piękna blondynka już 5-krotnie wystąpiła w programie "Strictly Come Dancing". Jest to brytyjski odpowiednik "Tańca z Gwiazdami". Jordan tańczyła z muzykiem DJ Spoonym, rugbistą Kenny Loganem, prezenterem telewizyjnym Andrew Castle, dziennikarzem Chrisem Hollinsem i magikiem Paulem Danielsem.

W chabrowej sukience Jordan wystąpiła 3 października na imprezie "The Daily Mirror's Pride Of Britain Awards 2011".

Ola Jordan. Ola Jordan. CAPITAL PICTURES/Can Nguyen/Capital Pictures/Forum

Początki kariery

Ola Jordan urodziła się w Nasielsku, ale dorastała w Legionowie koło Warszawy. Do Wielkiej Brytanii wyjechała w wieku 17 lat. Jej starsza siostra Monika jest farmaceutką. Jordan zaczęła tańczyć w wieku 10 lat. Na stronie jamesandola.com czytamy:

Kiedy byłam młoda, oglądałam programy taneczne i myślałam sobie: to jest to, co chcę robić. Kiedy mój nauczyciel poradził mi, żebym zaczęła chodzić na lekcję tańca, wybłagałam mamę, żeby mnie puściła.

Ola i James Jordan. Ola i James Jordan. CAPITAL PICTURES/Chris Joseph/Capital Pictures/Forum

Miłość życia

Jordan wyszła za mąż za swojego tanecznego partnera - Jamesa Jordana. Piękna blondynka poznała swojego męża w wieku 17 lat. Wówczas wygrała mistrzostwa Polski w tańcu towarzyskim i zajęła 12 miejsce na mistrzostwach świata. Po tych sukcesach zadzwonił do Oli James Jordan z pytaniem, czy nie chciałaby z nim tańczyć. Jordan przeprowadziła się w 2000 roku do Anglii i po trzech latach wzięła z tanecznym partnerem ślub. Teraz występują razem w show "Strictly Come Dancing".

James and Ola Jordan. James and Ola Jordan. Screen z jamesandola.com

Sklepik internetowy

Ola i James prowadzą swoją stronę jamesandola.com, na której można kupić: podpisane przez nich zdjęcia za 9.5 funtów (ok. 50 zł.), kalendarz autorstwa Jordan za 17,50 funtów (ok. 93 zł.) lub lekcję tańca za 250 funtów (ok. 1330 zł.).

(Kalendarz Oli Jordan)

Ola Jordan. Ola Jordan. Screen z dailymail.co.uk

Brytyjskie media o Oli

Dailymail.co.uk o jej kalendarzu napisał, że będzie bestsellerem 2012 roku. W wywiadzie dla portalu Jordan mówi:

Jestem nieśmiała i nie czuję się pewnie w swoim ciele. Jest wiele rzeczy, które chciałabym w sobie zmienić, szczególnie skórę, na której mam dużo okropnych krost. Chciałabym też zmienić stopy - okropne stopy tancerki z haluksami. Będąc tancerką jesteś zawsze otoczona przez szczupłe dziewczyny więc patrzysz na swoje ciało i chcesz, żeby wyglądało lepiej.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.