Przesadzili z Photoshopem na okładkach cz. 3

Najnowsza okładka CKM z Dominiką Wodzianką, na której w ogóle nie jest do siebie podobna, skłoniła nas do przypomnienia sobie masakr photoshopowych z ostatnich miesięcy. Zobacz, które gwiazdy padły ofiarą szalonych wizji grafików komputerowych. Która okładka jest najgorsza? Zagłosuj w sondzie!
Dominika Wodzianka Dominika Wodzianka CKM

Dominika Wodzianka

O Dominice Wodziance jest ostatnio głośno - a to za sprawą domniemanego romansu z Nergalem. Dziewczyna wykorzystuje swoje pięć minut jak tylko może. Pojawiła się na okładce nowego wydania magazynu CKM. Przynajmniej jest napisane, że to ona, bo na początku po prostu jej nie poznaliśmy. Dominika wygląda jak lalka.

Kayah Kayah Gala

Kayah

Jedna z najlepszych polskich piosenkarek bardzo lubi dobrze wyglądać. My jednak lubimy, kiedy wygląda naturalnie, a na tej okładce magazynu "Gala" naturalność zdecydowanie nie była priorytetem dla grafika. Zupełnie nie poznajemy twarzy Kayah.

Sasha Strunin Sasha Strunin CKM

Sasha Strunin

Patrząc na okładkę CKM-u z młodą piosenkarką Sashą Strunin zastanawialiśmy się, czy to jakaś postać z kreskówki. Bo nie widzimy tu naturalnej kobiety, tylko sztuczny twór grafików. Podobna sytuacja, jak w przypadku Wodzianki: kobieta-lalka. Czy to "dzieło" tego samego grafika?

Joanna Jabłczyńska. Joanna Jabłczyńska. Shape

Joanna Jabłczyńska

Piękna Joanna Jabłczyńska wygląda na mocno umięśnioną na okładce magazynu "Shape". Chyba aż za bardzo. Twarz bez skazy, idealne kształty. Grafik się postarał. Chcielibyśmy zazdrościć Joannie tego "sześciopaku" - gdyby tylko był prawdziwy...

Magda Gessler. Magda Gessler. Gala

Magda Gessler

Ktoś ewidentnie zafundował Magdzie Gessler photoshopowy lifting. Na okładce "Gali" jej twarz jest po prostu nie do poznania. Gładka, bez zmarszczek i po prostu sztuczna.

Scarlett Johansson. Scarlett Johansson. Cosmopolitan

Scarlett Johansson

Tu stało się coś dziwnego z twarzą Scarlett Johansson. Śliczna aktorka została oszpecona. Krzywe oczy, sztuczny uśmiech - naprawdę nie wiemy, co ten grafik miał na myśli.

Beyonce. Beyonce. Harper's Bazaar

Beyonce

Beyonce słynie ze swoich krągłych kształtów. Jednak jeden z grafików uznał, że ma za grube uda i po prostu ją odchudził. Dramat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.